Co by mi jinde asi chybělo...

Odpovědět
sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od sharkee »

Tak nějak zjišťuji, že je to již nějaký ten pátek, co pracuji s Apple produkty a zjišťuji, že jsou věci, které by mi asi chyběli, po další případné změně iOS. Obvykle jsem kritik a to i tady na fóru, ale tak nějak mám pocit, že těch pozitiv na Applu vidím dnes spíše více, než těch negativ.

Pro mne je to například. Skvěle fungující TouchButton, TouchForce display, systém ovládání v iOS jako tažení od okraje pro posun vpřed a vzad, rychlý návrat do appky. Samozřejmě pak oceňuji skoro bezproblémový chod iOS a iPhonů/iPadů a rychlost odezvy skoro za všech okolnost a nemohu opomenout rychlost distribuce nové verze iOS a vzhled iOS.

Jistě to není vše, ale to jsou věci, které mi prostě chybí, když vezmu do ruky například svou starou SGS4. Co vše by chybělo Vám?
PS: Neberme to jako vlákno adorace Applu, ale už vůbec ne pro psaní negativ, na to tu jsou jiná vlákna. Prostě CO BY VÁM JINDE ASI CHYBĚLO...
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od pegas »

Mně by chyběl assistive touch, skvěle fungující spojení iOS a watchOS a žádná potřeba restartu, aby zařízení zase chvíli fungovalo.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od bedo. »

rozmery iPhonu 4S a výborne fungujúci iOS 5 ;)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od Jadro »

1) Spolehlivost. Jednoznacne. Neni treba nejaky restarty apod. Manzelka ma SGS5 mini necely rok a porad to dela nejaky kraviny. Uz dvakrat cista instalace a po case to zas zacne blbnout. A to po ten cas se to musi cca 2x tydne restartovat.
2) Homogenita GUI OS a App. Jednoduse receno na pohled je jedno jestli jsem v systemu, nebo v App. Je to minimalne podobne. Absolutne me rozciluje roztristenost u Androidu. I ikony jsou kazda jina...
3) Zalohovani a prechody mezi starym a novym kusem. Na WiFi staci nastavit iCloud ucet, spustit Zalohu a za 2 hodky mam pristroj ve stavu 1:1 vcetne App atd.

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od Pantani »

1) spolehlivost, když už se to nesype, tak jednoznačně to. Ten telefon (ty telefony) po mě nikdy nic nechtěl, bez ohledu na to, jak to upgraduju
2) iCloud sync
3) když už se něco sesype (stalo se mi to fakt jen 1x), tak po restoru dám základ dohromady během minuty, což je důležitý. Nevylučuju, že jinde to může bejt podobný
4) Phone.app. Někdo řekne, že je to blbost, ale já si na jiných telefonech bez nervů už nezavolám, přijdou mi krajně neintuitivní a otravný. Android nesnáším už kvůli tomu, že z toho nejsem schopnej rozumně vytočit číslo, místo toho to vytáčí mě :-) :no flame: To už mám radši babiččin seniorskej, z toho to jde totiž výrazně líp než z toho Androidu.

... už není cesty zpět :D
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od mirmo80 »

- previazanost medzi zariadeniami. Polozim iPhone, pokracujem na iPade a opacne
- sync s rodinou toho co chceme - appky, hudba, poloha, spolocne spravy
- menu a jeho ovladanie
- gesta
- bezkonkurencne Touch ID
- force touch displej
- klavesnica ako trackpad
- bezpecnost
- proste to frci a nic to odo mna nechce
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

nvy
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: pát zář 24, 2010 9:25 pm

Re: Co by mi jinde asi chybělo...

Příspěvek od nvy »

Manželka měla Sams G3 a já jsem si na něj nemohl zvyknout, každou chvíli nějaký problém. Největší byl, když přišla domů a na telefon přicházel hovor. Telefon se v tomto momentu spojoval s WIFI a nic jiného jej nezajímalo. Tudíž hovor nešel přijmout. Místo toho jsem jí koupi IP5S. Vše v pohodě, akorá,t protože se na něm zaučuje, tak každou chvíli dotaz jak to má udělat.

Odpovědět