Spatna kvalita hovoru volany me slysi jako z dalky

Odpovědět
DrobekTP
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 07, 2016 9:42 am

Spatna kvalita hovoru volany me slysi jako z dalky

Příspěvek od DrobekTP »

Dobry den, po zakoupeni Iphone SE a vymene pristroje si vsichni stezuji na to, ze mne slysi jakoby z dalky... a porad mi neni rozumet, zkouseli jsme factory reset, cisteni, hovor se sluchatky nebo prez bluetooth, funkcnost mikrofonu na diktafonu kde jeho citlivost je dobra... wattsup nebo viber mi to na wifi nedela... vypnuti 4G i 3G .... vymena simkarty.... operator O2.... problem je stale stejny.... 400x denne slysim coooo? cozeeeee? ja te neslysim..... prosim o radu jestli nekdo nemate napad

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Spatna kvalita hovoru volany me slysi jako z dalky

Příspěvek od rony »

1. folie po vybaleni z obrazovky si dal prec?
2. ako presne drzis telefon pri volani? (nezakryvas si ruchovy mikrofon?)
3. nesuvisi to s geografickou polohou tj. napr. nekvalitnym signalom (z pohladu iPhone nie obecne)
4. zakupeni znamena uplne novy alebo nakup v nejakom obchode, ktory nie je partnerom Apple?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

DrobekTP
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 07, 2016 9:42 am

Re: Spatna kvalita hovoru volany me slysi jako z dalky

Příspěvek od DrobekTP »

Folie ani sklo neni... kdyt silikonovy nebo bez ... neni rozdil.... je jedno jak drzim telefon ale snazim se ho drzet prstami ze stran abych nic nezakryval daval jsem na to pozor... a telefon novy u O2 v ramci sluzebniho tarifu pred 14 dny....

edit

zadny kryt zadne sklo signal ve meste plny.... chvilema se ztracim mluvim pry jakoby z dalky... nezakryvam nic drzim prstama jen ze stran.... telefon novy pred 1č dny z O2.....
Naposledy upravil(a) jackherrer dne pon lis 07, 2016 2:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedelej doubleposty > upravuj po sobe prispevky. slouceno. jh

pajap
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 359
Registrován: pát dub 04, 2008 12:53 am

Re: Spatna kvalita hovoru volany me slysi jako z dalky

Příspěvek od pajap »

Mě pomohlo vypnout WiFi hovory. Nastavení-telefon-WiFi hovory


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Spatna kvalita hovoru volany me slysi jako z dalky

Příspěvek od jeenik »

Vyčistit mikrofon? Už jsem zde psal, mě zas zlobí volání přes LTE, tak bych ještě zkusil vypnout VoLTE

Odpovědět