Knihovna fotografií na iCloudu

Odpovědět
Sova13
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 13, 2016 12:24 pm

Knihovna fotografií na iCloudu

Příspěvek od Sova13 »

Ahoj všem,
prosím jenom o upřesnění funkce této služby. Řeším následující věc:

Měl jsem Macbook 15" Retina s cca 250gb knihovnou v aplikaci Fotky. Macbook jsem prodával, ale jelikož jsem chtěl mít fotky stále dostupné do doby než si pořídím nový, tak jsem tam zapnul knihovnu fotografií na iCloudu a všechny fotky se nahráli do oblaků. Do této doby všechno chápu ... pořídim nový macbook, zapnu knihovnu a fotky se mi bude synchronizovat podle toho jak si zvolím ( plné rozlišení / optimalizace ).

A teď k druhé věci.

Mám aktuálně iphone 7 256gb. V něm mám cca 70gb fotek, které se v rámci zálohy nahrávají již od iphone 4 co jsem měl na icloud. Chtěl bych ale i fotky z iPhonu mít dostupné přes icloud.com a synchronizované s budoucím Macem. Obávám se však, že jakmile zapnu knihovnu fotografií na icloudu i na telefonu, tak se mi do telefonu začnou stahovat i fotografie, které jsem měl na macbooku a jelikož chci mít i v telefonu fotky v plné kvalitě, tak by se mi to tam ani nevešlo :-)
Můžete mi prosím někdo, kdo používá tuto funkci na obou platformách jak to funguje? :-)
Je možnost mít všechny fotky na icloudu, ale do telefonu stahovat pouze fotky co tam patří ( takže bez fotek z macbooku ) a naopak do macbooku stahovat i fotky z telefonu?

Jak by jste případně řešili můj problém vy? :-)

Moc díky

Odpovědět