Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

Obe zatial netestovane

https://itunes.apple.com/us/app/cesium- ... 91991?mt=8

Cesium: nepouzitelny, je pekny, vychadza zo vzhladu ios6 ale tragicky mu chyba prave ta manipulacia s frontou, nema Add a tym padom do fronty nic nepridam. ani netusim ako to autori mysleli, ked toto tam proste nedali. tym padom je cela appka vhodna len na to, ze si chcem na par minut zapnut prehravac a vypocut si co prave teraz chcem, ked to skonci, tak si zasa vytuknem nieco dalsie. proste hovadina


https://itunes.apple.com/us/app/picky-f ... 10916?mt=8


Picky: je velmi podobny a tento konecne pochopil, co to je uprava fronty a vie pridavat z kniznice telefonu do nej po skladbach, relativne komfortne, trosku inak ako to robi iOS9 ale je to pouzitelne (musim prepnuti Pick, prebehnut kniznicou, vytukat skladby a potom potvrdit pridanie do fronty).
prehravac je v style iOS6 music.app s par vylepseniami.

Chybou Picky je, ze ked odfajkam par skladieb z jedneho albumu, potom prejdem na ineho interpreta a odfajkam tam, tak zafajkane toho predosleho sa nezaradia do fronty, musim teda davat pozor a po kazdom albume dat ulozit do fronty. Zaroven ma velku chybu, ak je u interpreta a albume posledna jedina skladba, tak nejde pridat do fronty.

Oba maju vyhodu, ze ked pustim original Music.app tak vsetko natukane vratane fronty tam je, takze mozem pripadne aj pouzit na spustenie prehravania originalnu Music.app
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od pegas »

pro Googlisty, ale i ostatní, samozřejmě
https://itunes.apple.com/us/app/google- ... ign=buffer

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

este by som podotkol, ze by mali vediet vsetko, co robi defaultna appka, tj. s music kniznicou v itunes trasnparentne, ide len o ine rozhranie :-) Google je predsa len znama separatna alternativa na uplne odputanie sa a vybudovanie vsetkeho nanovo.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od pegas »

No tak to je jiná, pak ten můj post smaž rony :-)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od sharkee »

Výhoda Google Music je ta, že si tam mohu dát vsechny své CD zdarma a stáhnout si co chci kdykoliv a kdekoliv.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od pegas »

To jo, Google Music, Fotky a Drive to nandají relevantním apkám Applu na plné čáře. Ale chápu ronyho, že tady chce mít náhrady za zmrvenou Music, pak je ale potřeba říct, že když je něco v jádru zmrvené, tak tomu nepomůže ani jiné GUI.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

Pegas, mylis sa. je to o chapani, co je zmrvene :-) jadro je bez chyby.

ja nechcem odist od Apple hudobnej kniznice, ja chcem len music.app v stave aky bol v iOS9. tam je idealny. v ios10 hlavne zrusili dolezite funkcie - najma pre editovanie fronty pesniciek, dokladne skomplikovali pridavanie skladieb do fronty. niezeby to nebolo mozne ale je to daleko otravnejsie a pomalsie. ja potrebujem rano prebehnut skladby v telefone a rucne popridavat pri prezerani co mi padne do oka, tj. nie cele albumy ale len jednotlive skladby.

Google veci nechcem z dvoch aspektov: 1. google 2. apple

vysvetlim: 1. lebo je to google a nechcem nic z jeho platforiem. nechcem ani google music, lebo je nemotornejsi a hlavne nemam chut si tam znova budovat kniznicu s hudbou ale hlavne nema stale tie moznosti, co chcem - tj. v pocitaci na domacej NAS mam obrovsku kniznicu, ktora sa nezmesti do telefonu, takze mam vybudovany system smartlistov, ktore mi rotuju obsah v telefone, co ma priaznivy vysledok, podla pravidiel smartlistov mi odmazava veci, co som uz pocul, takze na druhy den uz v telefone nie je, co som nedavno pocuval a vrati sa tam az splni podmienky smartlistov. s tym google music nehne a nevie, takze aj keby bol akykolvek skvely, kym toto nevie...

2. lebo mam hudbu v apple systeme (nie cloud ale itunes) a nemienim nic menit. potrebujem zaznamy o datume a case vypocutia, chcem pocitadla (a po prechode inde ich stratim), chcem hodnotenia, chcem vediet, kedy co bolo do kniznice pridane.

ale mam uz kupene oba prehravace vyssie

Cesium: nepouzitelny, je pekny, vychadza zo vzhladu ios6 ale tragicky mu chyba prave ta manipulacia s frontou, nema Add a tym padom do fronty nic nepridam. ani netusim ako to autori mysleli, ked toto tam proste nedali. tym padom je cela appka vhodna len na to, ze si chcem na par minut zapnut prehravac a vypocut si co prave teraz chcem, ked to skonci, tak si zasa vytuknem nieco dalsie. proste hovadina

Picky: je velmi podobny a tento konecne pochopil, co to je uprava fronty a vie pridavat z kniznice telefonu do nej po skladbach, relativne komfortne, trosku inak ako to robi iOS9 ale je to pouzitelne (musim prepnuti Pick, prebehnut kniznicou, vytukat skladby a potom potvrdit pridanie do fronty).
prehravac je v style iOS6 music.app s par vylepseniami.

Chybou Picky je, ze ked odfajkam par skladieb z jedneho albumu, potom prejdem na ineho interpreta a odfajkam tam, tak zafajkane toho predosleho sa nezaradia do fronty, musim teda davat pozor a po kazdom albume dat ulozit do fronty. Zaroven ma velku chybu, ak je u interpreta a albume posledna jedina skladba, tak nejde pridat do fronty.

Oba maju vyhodu, ze ked pustim original Music.app tak vsetko natukane vratane fronty tam je, takze mozem pripadne aj pouzit na spustenie prehravania originalnu Music.app

Tym je vyriesene skoro vsetko. Jedine, co by mi padlo fajn je kopia iOS9 music.app hlavne vo funkcnosti spravy fronty.


Zatial vyhrava

https://itunes.apple.com/us/app/picky-f ... 10916?mt=8

Myslim, ze tu bude onedlho viac ludi, ktorym iOS10 Music.app urobil podobny skrt v pouzitelnosti.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od pegas »

Chápu rony, díky za vysvětlení. Btw, když v češtině řeknu, že to je v jadru zmrvene, používám tím slovní presmycku. Takže nemluvím o jadru, jako takovém, ale myslím tím, že to je spackane jako celek. Nic si z toho nedělej, já ti taky občas nerozumím. ;-)

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od FILIPSN007 »

Mám v Hudbě dost playlistů, a často procházím knihovnu a pustím si jednu písničku, které je jediná v albu. Vím, že ta písnička je v playlistu XYZ a když na ni kliknu v playlistu, tak další písnička bude hrát právě z toho playlistu. Ono to v iOS10 jde, ale pokud kliknu na písničku v playlistu, tak začne hrát od začátku, v iOS9 když jsem klikl na písničku v playlistu tak hrála dále, jenom se do fronty dal zbytek playlistu. To mě nehorázně štve. Umí to některá ze zmíněných? néé že by to byla nějaká super funkce, ale byl jsem na zvyklí, a teď se mi to furt pouští od začátku.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od sharkee »

Jak exportovat AM playlist to Spotify - https://community.spotify.com/t5/Deskto ... -p/1183529
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

lemon84sky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: čtv říj 06, 2011 10:59 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od lemon84sky »

Rony: mne nova app Music velmi vyhovuje, ved pridavanie do playlistu je jednoduche - staci podrzat (silnejsie stlacit pri 3D touch na skladbu/album a pridas song/album do playlistu. Zmena songov vo fronte je takisto fajn, staci svihnut plochou na prave hrajucej skladbe. Tak isto sa da jednoducho song pridat do fronty, staci podrzat/silnejsie stalcit song a vybrat prehrat ako dalsie. Vid tutorial:

https://www.icloud.com/sharedalbum/sk-s ... DiRHG97cN0

Zmenil sa sposob spustenia celeho albumu, sipka na albume sa zobrazi az po podrzani/silnejsom stlaceni na album. Dizajn je tak cistejsi. Celkovo tu vidno snahu a vyuzitie 3D touch , co robi aplikaciu zabavnejsou. Pre mna nie je az take dolezite vytvorit playlist za 3 sekundy ale pohrat sa s tym a vychutnat si pekny dizajn a animacie pri zacati pocuvania hudby.

Co mi nevyhovuje je, ze u niektorych interpretoch mi nezobrazuje cover photo ale iba ikonu mikrofonu. Potrpim si na detaily, tak toto ma najviac rozladilo. U io9 ked nemal interpret cover photo, tak zobrazovalo aspon cover albumu.
 iPhone 7 32GB, vzdy aktualny OS, nonJB
 iPad Air Wi-Fi 64 GB, vzdy aktualny OS nonJB
 Mac Mini late 2012, vzdy aktualny OS
 Airport extreme 4.gen

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

staci podrzat (silnejsie stlacit pri 3D touch na skladbu/album a pridas song/album do playlistu.


viem, zdrzuje to strasne. v ios9 bolo - otvorim si frontu, je tam Add, otvori sa kniznica, a potom uz len pri browsovani artist/album odtukavam, co sa mi paci = urobi sa vedla fajka tak viem, ze toto som uz tam dal.

najnovsie som objavil, ze ten nepodarok na ios10 ani neviem zmazat frontu.

Zmena songov vo fronte je takisto fajn, staci svihnut plochou na prave hrajucej skladbe.


co? vobec nechapem.

Zmenil sa sposob spustenia celeho albumu


nepotrebujem.

naopak, potrebujem si nahodne podla mojej vole z albumu ryhlo vyzobnut 2-3 skladby a ist na ineho interpreta.

ako na to a aby to bolo RYCHLE. Znova, pridrzanie, pritlacenie, posupnutie toho MDI okienka a hladanie v nom ako sa zaradi na koniec pretoze to nie je na jednom mieste ale posuva sa to, takze musim prejst ocami zo zoznamu skladieb na okienko v stred. naviac musim pockat, kym sa vyzuri IDIOT, co tam este jebol okienko s hlaskou, necakanou doprcic, fakt necakanou, ze PRIDAL do fornty. huzasne :) povedz ako to nerobit takto ale tym rychlym stylom z iOS9 :)

Skus si naklikat nejaky mix z kniznice zadanim:

na osem hodin hrania, pravidlo, ze od kazdeho albumu max 2-3 skladby, od kazdeho interpreta pocas dna covjaviem nanajvys 6 skladieb. mas tych interpretov trebars 120.

do toho. kedy a prestane bavit pritlacat obrazovku? :)

ja som mal na iOS90 toto pretukanie na jedno zafajknutie. teraz to zmenili na PRITLACENIE, supnutie v mdi okne, zorientovanie sa v poveloch, najdenie Prehrat ako dalsie ci prehrat ako neskor (vzdy vaham, ktore je ktore). a potom cakanie sekundu, kym to dementne potvrdzovacie okno zmizne.

tak uz chapes, preco si myslim, ze Music.app v ios10 je ergonokicky nepodarok a zbastel akeho niet?

music.app vios9 bol vyladeny dokonaly a to zacinal v ios7 ako podobny nepodarok. ale uz ma nebavi cakat a cumiet na tie ich drbnute experimenty.

nemam na to cas chut nervy. momentalne pri skladani playlistu sa s tym trapim tak, ze uz to fakt kaslem, netusim, co hraje kolkykrat atd.

nulovy prehlad, pretoze tie DRBLINY DRBLE zrusili aj zoznam co uz bolo odohrate. co uz vazne nechapem na kerumariufikslnutu toto museli dat prec.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od Leonko »

Rony čitaj PMky :P
Naposledy upravil(a) rony dne úte zář 20, 2016 4:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: prepac, necitam pmky

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od sk8er_b0y »

ja tam pri prehravani hudby nemam tie posuvniky a nemozem si posuvat pesnicky podla svojho vyberu do fronty ...ako je to mozne?? :O

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

je to mozne tak, ze v juni ukazali screenshoty a potom to cele domrvili. dnes si myslim, ze aj s hanbou by mali vratit aspon volitelne music.app z iOS9 alebo aspon slubit, ze v ios11 ten pruser dorobia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od McJobs »

Tak dojebabrat Music.app v telefone ktory si od zaciatku zakladal na plnohodnotnej integracii iPodu do telefonu, to sa len tak nevidi. Neviem ako boli na tom prehravace v iOS 7/8, ale v deviatke bol idealny, ci uz dizajnovo alebo ergonomiou ovladania, k sucasnemu stavu sa radsej nebudem vyjadrovat.

Z toho co som zatial vyskusal mi najviac vyhovuje Ecoute. Jednoduche a blbovzdorne ovladanie, decentny design, ma aj skladanie skladieb do fronty a ich naslednu editaciu vo fronte.

https://itunes.apple.com/sk/app/ecoute- ... ?l=sk&mt=8
Naposledy upravil(a) McJobs dne stř zář 21, 2016 12:20 am, celkem upraveno 4 x.
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od misha »

uz od dojebane aplikace v ios 8 (zmensene ovladaci prvky apod) pouzivam TuneShell. trebas doplnovani obrazku k album je super. jeste do ios 7 byla ipod aplikace fajn. pak z ni udelali nepouzitelny bazmek. jak vypada v ios 9 a vic uz netusim, alebrz ji nepouzivam.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

McJobs: das mi screeny ako sa ovlada fronta? vid. moj popis ako to robievam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jiri
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 21, 2016 8:24 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od Jiri »

Dobrá app na hudbu je DENON AUDIO. Zvuk fajn, ovládání v pohodě.

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od Freaders »

Odinstaloval jsem appku Music a nechal si jen Spotify. Jsem spokojený :D
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od McJobs »

rony píše:McJobs: das mi screeny ako sa ovlada fronta? vid. moj popis ako to robievam.


- ikona hodin v pravom hornom rohu - vstup do fronty.

Obrázek

- tlacidlo + v lavom hornom rohu - pridavanie poloziek do fronty.

Obrázek

a tam to uz funguje presne ako v iOS 9, t.j. rychle zaskrtavanie.

rony píše:Chybou Picky je, ze ked odfajkam par skladieb z jedneho albumu, potom prejdem na ineho interpreta a odfajkam tam, tak zafajkane toho predosleho sa nezaradia do fronty, musim teda davat pozor a po kazdom albume dat ulozit do fronty. Zaroven ma velku chybu, ak je u interpreta a albume posledna jedina skladba, tak nejde pridat do fronty.


S tymto nema Ecoute problem.
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od pegas »

Freaders píše:Odinstaloval jsem appku Music a nechal si jen Spotify.

Jen drobné upřesnění, neodinstaloval, pouze schoval. V systému zůstává dál, jen není vidět. Pro její opětovnou "instalaci", je potřeba ji "stáhnout" tzn. odkrýt z App Storu.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od sharkee »

Spotify již umí česky.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

Okej, ta nahrada myslena tak, ze nepustam si muziku z inych ulozisk s hudbou, ok? Tak si zjednodusime oznamovanie trivialnych nahrad typu Spotify, ktore uz vsetci myslim pozname :)

Ide o nahradu GUI prehravaca Musis.app z iOS10 ale hudba nadalej zostava tam, kde je :)

McJobs, skvele DAKUJEM!!
edit: McJobs, ma jedinu drobnu odlisnost, pri pridavani cez fajkovanie, nedava na koniec ale ako nasledujucu skladbu. A chvilu som premysla, kde v prdeli je panel s prehravacom (musel som najprv aspon jednu vec odtuknut az potom sa ten pruh zobrazil :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

pre ostatnych

zatial vyhrava Ecoute.

aj ked ma prilezitostne stve to pridavnaie do fronty.

dava totiz na jej zaciatok nie na jej koniec. je to k nasraniu ale nic nic nic nic nema ten skvely dialog v zobrazeni fronty s tlacidlom Add. Nic!!!! Takze treba to strpiet.

Obcas to pridavanie zblbne obcas sa prehravanie pozastavi obcas sa pri pridavani skladba zacne znova od zaciatku.

takze musim opatrne pred spustenim prehravania urobit frontu a az potom spustit. pocas pocuvania je to naprd robit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

MaxBell
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: úte lis 29, 2011 12:44 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od MaxBell »

...a já se chci zeptat na náhradu která umí tahat písničky vpřed nebo vzad na časové ose
a přehrávat při tažení v reálném čase (tak jak u všech předchozích ios), to že vy tady řešíte vytváření front skladeb já nepostrádám.
Ale dnes jsem přišel že mi nefunguje zobrazení textu u skladby (to sice nepotřebuji ale ta hudba v ios 10 je vážně na ho*no)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

Ecoute vie posun v ramci skladby, pri posuvani skladba pokracuje v hrani. Nie som si isty, ci som pochopil, co chces? Chces aby pri posuvani skripala ako ked zrychlis prehravanie???
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

MaxBell
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: úte lis 29, 2011 12:44 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od MaxBell »

no pokud přetahuji skladbu na časové(prstem po lince) ose a ona přitom hraje
tj. že přesně vím kde se nachází (i při větší přesnosti tažením směrem dolu) tak to je to co chci.
v ios 10 skladu sice jde potáhnout ale začne hrát až po uvolnění prstu
( to se mi na hudebním přehrávači líbilo a často jsem to používal)
a ti koko*i to ted vypustí vážně nechapu,tak zkusím ten Ecoute za který si nerad zaplatím,
telefon za x tisíc a ješte si připlatit za přehrávač hudby :( vrchol toto

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

jaj ty chces to skripanie pocas tahania, nie nerobi to az v momente ked zastavim prst.

neplac to ty nieco chces :-) ja som kupil vsetky hore uvedene vole a neplacem tolko pritom :-)

jedine co ma zaujima je ten cas straveny hladanim v tisickach free music playerov co su 99 percent podvodnicke smejdy

preto by som rad ak by sem prisli ludia a radili podla temy. nech sa ten cas trosku isetri a tiez hlavne popisujem to co som skusil

a cakam ze to iste urobia aj ostatni

ale neplacem za dvomi eurami za jednu aplikaciu :-)

ked nieco poskusas tak prave preto sa sem vrat a opis ako ti ktory prehravac vyhovel nech vieme co ano co nie

diky moc
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od McJobs »

rony píše:Cesium: nepouzitelny, je pekny, vychadza zo vzhladu ios6 ale tragicky mu chyba prave ta manipulacia s frontou, nema Add a tym padom do fronty nic nepridam. ani netusim ako to autori mysleli, ked toto tam proste nedali. tym padom je cela appka vhodna len na to, ze si chcem na par minut zapnut prehravac a vypocut si co prave teraz chcem, ked to skonci, tak si zasa vytuknem nieco dalsie. proste hovadina


Cesium vie pridavat skladby do fronty cez swipe skladby sprava do lava. Neviem kedy to pridali, ale teraz som to nainstaloval namiesto zabugovaneho Ecoute a asi mi vyhovuje viac. Takisto pridane skladby sa pridavaju na koniec, nie na zaciatok fronty ako u Ecoute.

pozri manual
https://static1.squarespace.com/static/ ... de_v36.pdf
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

to mali uz davno ale swipe je otravne. Stary dobry postup:

tuknem na zobrazenie fronty
tuknem na + a zobrazi sa stary dobry dialog (zobrazi sa kniznica so vsetkymi moznostami zobraeni - artist, album, genre, playlist...)
pri kazdej polozke je fajkatko, ktorym pridam danu vec do fronty, takze bud celeho umelca, cely album, alebo len jednu skladbu.

finta je ta, ze niet rychlejsi sposob ako odtukavanie jednym !!!! dotykom zo zoznamu. NIET.

ziadne swipe, ziadne forcetouch, ziadne behanie po kniznici a pridrzanie prsta a potom pridavanie pricom vacsina prehravacov vratane origunalneho NEDOKAZE to urobit inak ako cely zoznam skladieb.

Opakujem to: niet lepsi sposob, ktory by bol VAZNE efektivny. :)

predstav si to takto chces si z toho co mas v iphone urobit playlist, pricom chces z kazdeho albumu nie vsetko ale len jedna dve skladby a teraz mas 250 albumov a 40 interpretov. Toto so swipe nedas...

nateraz JEDINY prehravac je Ecoute aj ked mi vadi kam pridavane skladby dava (nie na koniec fronty ale na jej zaciatok, takze tie co tam uz su odsuva dozadu, co je ZLE).


okej. dam 1000 eur programatorovi, ktory ma pochopil a dokaze to spravit presne tak ako potrebujem :)) (pre tych, co ma chcu chytat za slovo: musi to byt funkcny prehravac, idealne kopia toho co bol v ios9 a musim to ja sam cele preverit, ze naozaj tak ako ma funguje) :-) a mam vyhradne pravo :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od McJobs »

Tak ja som o tom swipe geste u Cesium doteraz ani nevedel, takze ma to potesilo, kedze je to stale lepsie ako to drbnute 3D Touch gesto u nativneho prehravaca. Keby bolo pre mna skladanie fronty prioritou, tak ostanem u Ecoute, ale je tam bugov ako maku a posledna aktualizacia pred 7 mesiacmi, cize ziadny zaujem zo strany vyvojara ich opravit. Ked ma Ecoute nachlp rovnaky interface skladania fronty ako mal prehravac v iOS 9, tak tam logicky musia mat vyvojari k dispozicii prislusne API ako to jednoducho do svojho prehravaca implementovat, nie ?
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náhrady za zmrvenú Music.app v iOS10

Příspěvek od rony »

no to mi je cele zahada. preco to nema nativny prehravac, ked je to zjavne kompletny dialog v API.

bohuzial AppStore je plny tisiciek sraciek s nazvom Music player a ti, co nekodia lapace na peniaze a tahace sukromnych dat, su zasa kreteni, co nechapu, ze prehravac hudby nemusi byt inovativne inaksi a tym padom blby :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět