iTunes po léééétech

Odpovědět
djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

iTunes po léééétech

Příspěvek od djha53k »

Tak jsem po 2 letech opět nainstalovat iTunes 12.4.3 for Windows (64-bit).

Po úvodním problému se zapomenutým heslem, se mi nepodařilo obměnit bezpečnostní otázky. Prý, že se nelze připojit k mému účtu, ať to zkusím později. Podotýkám, že jsem se na webu na iTunes účet normálně zalogoval, zkoušel jsem to ráno, odpoledne a večer a furt to pindá to samý... no nic.

Aspoň, že iTune se nainstalovalo... noooo bohužel to odmítá pobrat původní ipa soubory, mám jich stále 28GB, ale i když jsou původně stahované pod stejným iT ID a dám je do stejného adresáře jako dnes nově staženou ipa, tak to prostě nebere.

Navíc jak se zdá tak je to furt stejnej sh*t jak si ho pamatuju :shock: :no: :bad:
Na Win7x64 HP SP1 Engl. se to furt kouše, na desítky sekund přestává bezdůvodně reagovat.
Proště všechno zešedne a 30-90 sekund se s iTunes nedá vůbec nic udělat.

Na FireWallu je iTunes nastaveno jako důvěryhodná appka. PC tez aktivovano (3z5).
CPU: i5-4570S + 8GB RAM + systémový SSD + Win7x64 HP SP1 Engl.

Nějaký nápad proč? Děkuji.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iTunes po léééétech

Příspěvek od misha »

a) neni to stejny shit, co do GUI je mnohem vetsi
b) na win7x64 HP SP1 cz to jede uplne jak z praku. ale je fakt, ze mi chvili trvalo, nez jsem vykostil vsechny ty hpckovske sra.cky, protoze prave ty byly prapuvodcem hromady problemu i pred nainstalovanim itunes.

Odpovědět