iCloud odblokování

Odpovědět
nikeid
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 08, 2016 1:07 pm

iCloud odblokování

Příspěvek od nikeid »

Ahojte,

jako blbec jsem koupil iPhone 6 a zjistil jsem, že je blokovaný iCloud. Zkrátka se nedostanu přes tu klasickou obrazovku, že byl registrován pro Apple ID y*****@gmail.com a že ať se pod tímto Apple ID přihlásím (nehlásí nic o tom, že byl telefon ztracen a smazán). Takže předpokládám, že ten, co mi ho prodal, ho buď zřejmě ukradl (anebo někdo před ním).

Trochu jsem googlil - myslíte, že něco takového funguje https://iphoneimei.net/unlock-iphone/re ... rom-iphone ? Co jsem četl i recenze na netu, tak sice to něco trvá (i 5 dní), ale prý to funguje (zrovna tento web), ikdyž za 1200 Kč nebo kolik. Naopak různé free unlockery nefungují (s čímž bych ani nepočítal).

Vyplatí se to zkusit, máte s tím někdo zkušenost? Jinak jsem zaplatil za blbost no...

Díky za odpovědi :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iCloud odblokování

Příspěvek od rony »

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iCloud odblokování

Příspěvek od ls8 »

Nejde to nijak obejít. Vrať ho prodejci a požaduj peníze zpět.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iCloud odblokování

Příspěvek od cuting »

Nemusí být kradený, předchozí uživatel mohl jen zapomenout odhlásit telefon ze svého účtu iCloud. To se stává dost často. Jak píše ls8 , vrátit prodejcovi a nebo jestli jsi to koupil od někoho konkrétního, tak za ním zajít s telefonem a požádat ho, aby se ze svého iCloudu odhlásil.
Obejít to skutečně nijak nejde, ani za peníze.
 Apple hračky 

Odpovědět