Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Odpovědět
Dawyx
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob led 03, 2015 12:02 pm

Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Příspěvek od Dawyx »

Dobry vecer,

mozna, ze to zbytecne moc resim ale nesetkal se nekdo z vas ze spatnym zobrazovanim wifi ve stavovem radku kdyz jste na mobilnich datech? Ikonka proste zesedne a nezobrazuje se typ pripojeni (2G, 3G, LTE) se vubec nezobrazi. Vcera mi dokonce iPhone protestoval a nechtel se nabijet ale pomohl restart. Neni to predzvest nefunkcni wifi nebo neco jineho? Je mi jasne ze nejste servisaci, jenom jestli jste se s tim taky nesetkali.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Příspěvek od Tony1 »

Ano je to předzvěst problémům v napájecím obvodě signální části iP a nebo problému s wifi který nastane a už jen kdy. Navíc když i nabíjení dělá problémy, tak bych to viděl na nějaký zkrat co se na za určitých podmínek projeví a jak píšeš po zapnutí mob. dat tak je to jasné. Podstatné je zda vše začalo náhle a iP máš z oficiálního prodeje v tomto případě hned reklamuj. Pokud je z druhé ruky tak to vidím na servis a prostě vše prověřit a překontrolovat.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Dawyx
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob led 03, 2015 12:02 pm

Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Příspěvek od Dawyx »

Toho jsem se presne obaval, nabijeni je od doby co jsem telefon restartoval zda se v pohode a dneska jsem provedl vypnuti a zapnuti a uz se ukazuje i typ site, ale kdovi jak dlouho to vydrzi. iPhone mam rok a pul, kupovany v iStylu. Trosku se bojim aby ten zkrat nezpusobil nejake vetsi skody, jakoze by mi to treba bouchlo v ruce nebo tak, to by bylo celkem nemile. Uvidim, jestli se to jeste projevi a kdyz tak zajdu okamzite reklamovat, ted vlastne nemam co, kdyz pomohly restarty.

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Příspěvek od Unown »

Urychleně jít reklamovat, protože jednoho dne se ti mobil prostě vypne a už ho nezapnes a pokud nebudeš mít zálohu, přijdeš o všechno.

Měl jsem stejný problém. Nejdřív zaclo blbnout napájení, potom zesedivela občas ikonka WiFi a pak už jsem ho nezapl.

Šel jsem do Apple store a dali mi hned novej na místě.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Příspěvek od Tony1 »

Pokud teda máš ofiko koupený tak o zkrat nepujde, ale bude problém na desce v podobě buď vadné součástky, nebo vadného pájení. Podstatné je že reset pomohl a že vše momentálně funguje. Teď už jen udržuj aktuální zálohu na iCloudu a čas vše ukáže.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Dawyx
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob led 03, 2015 12:02 pm

Re: Sediveni ikonky wifi ve stavovem radku

Příspěvek od Dawyx »

Ja si myslim ze ke zkratu muze dojit u vseho co vyuziva zdroj elektricke energie at je to sestrojene v sebe lepsi tovarne ale jasne, ze je treba mensi riziko. Zaloha se provadi kazdy den automaticky ale budu si to radeji hlidat. Teda, dobre jste me postrasili, priste az se mi to objevi znovu, tak okamzite mirim do iStylu.

Odpovědět