Nelze odhlásit icloud

Odpovědět
maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

Zdravím všechny jabličkáře. Mám iphone 5 a nastal problém,kdy jsem chtěl iphone prodat, když se chci odhlasit z icloudu, zadám heslo a výzva pouze zešedne a nic se neděje. Poradí někdo? Děkuji

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od iTukan »

Udělej to přes web - https://appleid.apple.com/
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3508
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od mirmo80 »

Cez web si neskúšal? Daj iPhone do offline režimu, prihlás sa na icloud.com, vyhľadaj zariadenie a keďže ho nenájde, ponúkne ti možnosť odstrániť ho z icloudu.

Edit: iTukan bol rýchlejší :)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

Raní zkusím kluci a napíšu. Zatím díky

edit

Tak bohužel, zařízení odstraním ale když iphone zapnu, pořád je icloud přihlášený. Už nevím co s tím.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od Clon »

A co takhle se s tim nepatlat a udelat restore z DFU bez obnovy? Vzdyt jej chces prece prodat, ne?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

Jasně, chci jej prodat. To by nebyl problém, jen nevím jestli to zvládnu :-/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od rony »

postup ako odpojit telefon od Apple ID je v nasich navodoch, jednoduchy, zvladnes. ked nie, vratis sa sem a k navodu pokecame, co ti nejde.

Čo robiť pred predajom iPhone, iPad, iPod
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

Tak podařilo se mi jej dat přes itunes do obnovy. iPhone potom sám naběhl, a stále je přihlášen icloud. Nenapsali to žádnou chybu ani nic. Jen pak itunes psal že stahuje (asi aktualizace). To jsem ale musel přerušit, protože dočasně funguji na hotspotu přes mobilní internet. V sobotu bych měl mít funkční připojení tak to zkusím ještě jednou. Zatím díky lidí!

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od Clon »

Po pravde - nerozumim tomu, co presne jsi vlastne udelal.
1. Jaky tam mas iOS?
2. Chces jej zachovat nebo chces nainstalovat posledni dostupny (je ti to jedno)?
Podrobnosti jak delat restore (Obnovit iPhone) pres iTunes najdes ve FAQ - nahore kazde stranky. I DFU tam najdes.

Pokud chces dat posledni dostupny iOS:
Melo by to probihat tak, ze iTunes si stahnou posledni dostupnou verzi iOS, a nahraji ji do telefonu. Nejakou dobu to trva.
Az je to hotove, iTunes se te zeptaji, jestli chces iPhone nastavit jako novy, nebo jej chces obnovit ze zalohy (kterou si urcite udelej napred nez zacnes delat cokoliv jineho - do pc, pokud budes kupovat treba novejsi iPhone, mohla by se ti ta zaloha hodit. Jen je divne, ze jsi porad prihlaseny do iCloudu.

Pokud tedy das iPhone nastavit JAKO NOVY, telefon by mel byt totalne cisty - tak jak jsi jej kdysi vybalil novy z krabicky a po jeho zapnuti by mela probihat cela AKTIVACE od vyberu jazyka telefonu az po prvni spusteni, kdy vidis na plose jen a pouze Applem preinstalovane aplikace.
NENI TEDY MOZNE (pokud vse probihalo jak melo) aby jsi byl znovu prihlaseny do iCloudu.
A pokud by se to snad presto stalo (cemuz neverim), pak je lepsi udelat cely restore primo z DFU (FAQ) - jak jsem ti doporucoval na zacatku.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

Takže, podařilo se mi ho dát do DFU režimu. iTunes úspěšně zahlásil že je potřeba iphone obnovit. Začal stahovat, a až stáhne zahlásí chybu viz foto. Zkusil jsem po druhé , nicméně dopadlo to stejně. Tak já už nevím sakra
Obrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3508
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od mirmo80 »

Len toto to nesuvisi s tym, ze iPhone ma aktivny iCloud. Iny kabel, iny USB a ked nie je, tak aktualizovat iTunes.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

ITunes je aktuální. Zkusím teda ještě jiný kábel no

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od Clon »

Ja bych ten soubor FWklidne stahnul znova - kdyby nahodou iTunes nekecaly.
Mas na C: dostatek mista? Alespon 4 GB? Treba se jen nema kam rozbalit. Pokud ano, asi budes muset ten stazeny FW *.ipsw napred najit a smazat (premistit).
Pokud jsi nazoru, ze soubor mas OK, staci podrzet Shift (na windows) a v iTunes klepnout na Obnovit- da ti to vybrat soubor (ten stazeny) a pokud je vse OK, melo by to zacit instalovat.
Jeste me napada zkusit na uplne jinem pc nainstalovat starsi iTunes (na novejsi se da jit vzdycky) - kvuli restore nepotrebujes ani knihovnu ani nic jineho.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

maxik900
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2016 6:18 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od maxik900 »

Tak poslušně hlásím že se podařilo. Dal jsem ten soubor ručně a bylo to cajk. Moc díky za pomoc!

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nelze odhlásit icloud

Příspěvek od Clon »

Tak super :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět