Reinstall Windows a obnova iTunes, záloha knihoven

Odpovědět
zuzanka68
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 19, 2013 8:30 pm

Reinstall Windows a obnova iTunes, záloha knihoven

Příspěvek od zuzanka68 »

Zdravím, hledala jsem radu či návod ve fóru a nenašlajsem přesně, co jsem hledala. Potřebuju shodit Win a udělat reinstall - mám pc neskutečně zasekaný...jenže mi došlo, že tím přijdu i o nastavení itunes a budu mít pak prázdné knihovny, nemluvě o tom, že mám i celou zálohu iphonu v PC...takže jak na to? jdou nějak zálohovat knihovny v itunes aby se mi pak iphone nesynchronizoval s prázdnou knihovnou a nebo abych nemusela celou knihovnu vytvářet znova, plus dotaz číslo dvě, jak zjistit, kde v pc je záloha iphou uložená a a když si ji zazálohuju na nějaký nosič a do reinstalovaného pc ji pak hodím a zvolím v itunes cestu (pokud to vůbec jde) budemi to k něčemu? Nebo jak postupovat, děkuji moc za rady

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Reinstall Windows a obnova iTunes, záloha knihoven

Příspěvek od Clon »

Zalohu telefonu najdes nejspis primo nekde na C. Nejsem ted u pc, takze presnou cestu nereknu, ale hledej na C backup. Podle nalezene cesty vydedukujes, ze je to ona. Bude to neco ve stylu C/users/user/data aplikaci/apple/....../backup. Pokud ji nahodou neuvidis, musis si nastavit zobrazeni skrytych adresaru (v kazdem okne nahore vlevo Moznosti slozky...). Tu si odkopiruj kamkoliv na jiny disk, nebo ven. Cestu si poznac, pak ji tam musis vratit zpet - pokud ji teda budes chtit vratit do telefonu.
S knihovnou iTunes je to podobne. Spust iTunes a v nastaveni najdes cestu, kam se ti tvoří. Celou slozku iTunes na te ceste opet odkopiruj pryc. Opet poznac presnou cestu (mimochodem vubec neni spatne si knihovnu iTunes od zacatku ukladat na jiny disk nez systemovy - a pokud jich mas tech disku víc, ted je zrovna ta spravna chvile pro jeji premisteni).
To je vse.
Az budes mit nove wokna hotove, knihovnu iTunes si umisti kam budes potrebovat, stiskni Shift a poklepej na zastupce iTunes. Ty se te zeptaji, jestli chces vytvorit knihovnu novou, nebo chces pouzit stavajici - vyberes jeji nove umisteni (pozor at pri zadavani jeji nove cesty se nedoklepes o adresar hloubeji (v tom pripade by se ti zacala tvorit nova prazdna, naskakaly by ti tam nove slozky navic a musela bys to pak delat znova - ale jde to, kdyz mas tu zalohu).
Pokud budes chtit obnovit iPhone, vratis zalohu ze slozky backup na puvodni misto.
Jinak zalohy obecne bych doporucil vzdy po vytvoreni odkopirovat pryc, protoze mne se vzdy prepisuje porad jedna zaloha, tim padem mam vzdy jen tu posledni. Proto kazdou odkopiruju pryc.
Takze po instalaci woken a iTunes a uvedenych kroku budes mit vsechno jako driv.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Reinstall Windows a obnova iTunes, záloha knihoven

Příspěvek od ls8 »

iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět