Playlist na iPodu, ale ne v iTunes hudební knihovně na PC

Odpovědět
Freelife
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 26, 2016 1:38 pm

Playlist na iPodu, ale ne v iTunes hudební knihovně na PC

Příspěvek od Freelife »

Zdravím, mám iPod Shuffle a měla jsem ho připojený k PC, kde byl nainstalován iTunes. Zde jsem si vytvořila a synchronizovala s iPodem playlist s názvem "Běhání". Poté se mi rozbilo PC a mám nový (obojí Windows 8/10). Do něj jsem si opět stáhla iTunes program a natahala do hud. knihovny pár písniček. Po pipojení iPod v něm stále je samozřejmě ten playlist "Běhání", ale nejde mi do něj žádný song z knihovny přidat. Zřejmě proto, že nejde ani synchronizovat, aby se objevil v iTunes v té složce s playlisty - potom by asi upravovat šel. Jak toho mám docílit? Musím si vytvořit ten playlist úplně celý znovu v iTunes a pak ho přenést do iPodu? Přijde mi, že to musí jít přece i jinou cestou, protože když třeba budu u kámoše na PC, připojím k němu svůj iPod a budu si od něj chtít přidat nějaký songy do svýho playlistu na iPodu, tak to jako nepůjde? Doufám, že jsem to popsala srozumitelně. Prosím, poraďte. Předem mnohokrát děkuji. Pavlína

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Playlist na iPodu, ale ne v iTunes hudební knihovně na P

Příspěvek od rony »

Urob si to znovu, to co je v ipode zrus, a nahraj si to do neho nanovo. Hudbu mozes nahrat do svojho ipodu zo svojho pocitaca a uz ziadneho ineho. Ak chces nejake nove songy, proste nech ti ich posle a zarad si ich doma do kniznice v itunes.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět