Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Odpovědět
tactillius
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: ned pro 13, 2015 11:55 am

Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od tactillius »

Existuje nějaká aplikace pro zprávu telefonu místo Itunes, třeba pro lepší přehled a mazání hudby a nahraní jiné ? nemyslím ale jen hudbu itunes je good jen přehlednost v hudbě a občasné lagy mě vadí děkuji všem

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od rony »

sprava hudobnej kniznice v iTunes je dobra ale az ked mas dobre otagovanu hudbu. Cize minimalne id3 tagy v samotnych mp3!!!

stoji to cosi casu ale akonahle to mas, tak je itunes v sprave kniznice porovnatelny s hocicim.

pridavanie hudby - ako mas na mysli jednoduchsie? do kniznice dam novu vec proste tak, ze ju myskou chytim a hodim do itunes kniznice. Mazanie a taketo veci je vsetko otazka stlacenia delete rresp. povelu.

Premiestnovanie je vlastne zalozene na editacii ID3 tagov. Tie tiez itunes vie samozrejme menit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

tactillius
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: ned pro 13, 2015 11:55 am

Re: Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od tactillius »

No já měl dříve ve windows jen složky a v tom roztříděnou hudbu, což znamená problém,přeposlechnu hudbu chci ji smazat v Iphonu, mazat ale 700 písniček a každou zvlášť je na nervy navic mi itunes pak dělal v muzice bordel a předělat 7000 písní do 3tagu docela problém , proto se ptam zdali není program který umožní nahravat i mazat zkrz počítač hudbu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od rony »

to rozzriedenie do zloziek je zbytocna robota, mp3ky maju id3 tagy uz cele roky :) naozaj je velmi vhodne ich mat vyplnene.

Zmazat 700 skladiev aj z itunes je otazka chvilky. Oznacis tie, ktore potrebujes zmazat a stlacis delete. Je to len o tom, tuknut sa do hlavy, ze to netreba robit po jednej polozke ale rovnako ako hocikde inde sa da aj naraz viac.

id3 tagy vie rucne editovat itunes alebo proste si otaguj skladby nejakym programkom, ktory to vie aspon akio tak automaticky z roznych databaz.

ja som pred par rokmi tiez nejaky cas venoval id3tagom a vybaveniu albumov covermi, proste vsetko. ano je to vela roboty, no aspon pre mna je to DALEKO vyssi prehlad a moznosti ako bordel v zlozkach.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od Metalgirl »

Ono stejně i kdyby to tam natahal jiným programem, třeba existuje i správce iTools, taková obdoba iTunes, tak stejně v iPhonu by se mu zobrazoval stejný bordel jako v iTunes. Nebude zbývat fakt nic jiného, než všechno otagovat řádně. Taky jsem kdysi musela, když jsem si pořizovala první iPod Touch. Od té doby mám v knihovně pořádek, protože nově přidané položky mám řádně označené, nejhorší bylo na začátku udělat v tom pořádek.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

TomXasS
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: sob čer 26, 2010 9:02 pm

Re: Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od TomXasS »

Ono ten program je inteligentny.
Vytvoreny Americanmi, ktori si hudbu kupuju, kupia si album za par supov (oproti ich platu) a maju to otagovane, kompletne, s fotkou...
Ak mas nastahovane nelegalne neotagovane mp3 budes mat v iTunes stale bordel.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Aplikace do Windows 10 pro zprávu Iphone 5, ne itunes

Příspěvek od Johny_F »

Ja tomu venoval jeden vikend zivota a prosel mych 30Gb hudby a tagoval. Stoji to za to! A pro rypaly, jsou i lidi co kupuji CD a radi by je poslouchali i v iPhonu ;-)

Odpovědět