Vybrané foto/video nahrát zpět do iphone přes backup?

Odpovědět
kornovec
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: čtv pro 23, 2010 6:44 pm

Vybrané foto/video nahrát zpět do iphone přes backup?

Příspěvek od kornovec »

Dobrý den,

mám I5S 32GB a nemám žádné volné místo.
Chtěl bych se prosím zeptat, jestli je možné přes iTunes udělat zálohu, všechny fotky/videa v telefonu vymazat a následně do telefonu dát jen některé, vybrané fotky/videa zpátky?

Pokud ano, prosím jak?

Díky,
K.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Vybrané foto/video nahrát zpět do iphone přes backup?

Příspěvek od misha »

kdyz pripojis telefon k pocitaci, tak se Ti objevi ve vyberu (pocitac) novy disk. tam mas pristup ke svym fotografiim a nahranym videim. tzn toto vsechno si odtamtud muzes stahnout nekam k sobe na svuj disk.

posleze das v itunes v obrazcich synchronizovat vybrane adresare a tam vyberes ten, ktery chces mit v iphone. no a je to hotove. vyhodou je jeste to, ze se obrazky upravuji velikostne, takze se do telefonu zpet nenahraji v puvodni velikosti a ty tak usetris misto.

kornovec
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: čtv pro 23, 2010 6:44 pm

Re: Vybrané foto/video nahrát zpět do iphone přes backup?

Příspěvek od kornovec »

Super!
Moc děkuju! :)

Může se prosím ještě zeptat:
1. To samé jde s videama? Když takle vykopíruju video, který je natočený ve slowmotion a pak ho tam nahraju zpátky (přes synchronizaci???), bude pořád slomo?

2. Vyzkoušel bych to, ale momentálně mi po přeinstalaci iTunes nejdou vůbec spustit. Nevyskočí ani žádná hláška! Prostě se nic nestane... Zkoušel sem snad všechno, přes safe mode (iTunes se stejně nespustí), mazání v registrech, odinstalaci v pořadí dle návodu...
Je to služební notebook, když spustím iTunes jako jiný uživatel (jiný profil), tak to jde, v mém profilu to zaboha pustit nejde! Musím ho nechat na IT přeinstalovat, nebo je tu ještě nějaká možnost? Řešil někdo něco stejného???

Děkuju,
K.

zitka
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 26, 2011 2:03 pm

Re: Vybrané foto/video nahrát zpět do iphone přes backup?

Příspěvek od zitka »

Prosím poradíte mi ako vymazať iba niektoré fotky na iphone cez mac?

Odpovědět