Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Vyzkoušíte Apple Music?

Ano
32
58%
Ne
14
25%
Ještě nevím
9
16%
 
Celkem hlasů: 55

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Onygzzer »

Prosimvás je tam někde nějaká funkce na vyhledání podobných interpretů (similar artists) ? Najedu si na nějakýho interpreta, rozkliknu a mám tam jen alba, nejlepší alba a nejlepší songy.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Pepeb007xx »

no dnes ma to uz totalne dopalilo,vypadky prehravania cez BT v aute,nacitavanie dat aj v offline mode,neustale vypadky,stale nekompletne albumy,nevyladenost..no oproti spotify je tato sluzba este v plienkach a apple sa za to moze akurat tak hanbit,totalne odflaknute -.-
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od JanGottwald »

Onygzzer píše:Prosimvás je tam někde nějaká funkce na vyhledání podobných interpretů (similar artists) ? Najedu si na nějakýho interpreta, rozkliknu a mám tam jen alba, nejlepší alba a nejlepší songy.

Na iPadu se položka Podobní umělci vyskytuje hned pod informacemi o umělci a na iPhonu se k ní dostaneš tak, že tapneš na název umělce a to tě přenese na další stránku s informacemi o něm a také s Podobnými umělci.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Onygzzer »

Díkec ;-)
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Příspěvek od cleo.25.gr »

Ahojte.
Chcel by som sa opýtať kedže som chcel vyskúšať Apple music. Neviete niekto ako zrušiť predplatné deezeru aby mi v auguste zas sami nestiahli peniažky ? Mám ho mesiac na začiatku som zaplatil asi iba 1e a bol mi aktivovaní premium účet ale ono mi to dnes automaticky stiahlo 6e na další mesiac dopredu. Som si myslel ze to musím zaplatiť sám a nie ze mi to automaticky stiahnu. Ďakujem za rady
iPhone X

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od JanGottwald »

Vždycky si to u služeb jako je Deezer, Spotify, Apple Music atd... strhává samo. Divím se, že jsi si myslel, že to funguje jinak, ale budiž. Stržené peníze ti vrátí asi těžko, to sis měl pohlídat sám. Jinak na zrušení platby by mělo stačit v nastavení tvého účtu u Deezeru odstranit zapamatovanou platební kartu a zcancelovat tím pravidelné předplatné. Jestli jsi si dokázal účet založit a platební kartu přidat, určitě to dokážeš i obráceně ;-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od cleo.25.gr »

Ja viem ze tie peniaze mi už nevrátia, ono mi oto ani nešlo. Ide mi oto ze nechcem aby mi sťahovali ďalšiu platbu v auguste a to nejako nemôžem nájsť v úcte a ani cez Google. To ze som šiel do app a hľadal tm nejakú možnosť zrušenia predplatného som urobil ako prvé ale nic som tam nenašiel a ani predtým som tam nic nevidel tak som myslel ze ma to vyzve aby som si predplatil další mesiac ( moja hlúposť ). Tak som skúsil googlit a ani tam sa mi nic nepodarilo nájsť. Preto sa pýtam tu ze kde mám hľadať. Ono je to prvá predplatena služba tohto druhu ktorú som využil tak v tom este niesom v tom až tak zbehaný.
iPhone X

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od JanGottwald »

Říkám, jdi do nastavení svého účtu na jejich webu. Musí to tam být. V aplikaci to většinou nebývá. Přihlas se na jejich stránkách a prošmejdi svůj účet ;-) Jinak pokud alespoň základy gůglení zvládáš, tak to byla otázka 5-ti vteřin ;-)
http://support.deezer.com/hc/en-gb/arti ... scription-
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od cleo.25.gr »

Ďakujem mne to cez mobil Google našlo iba články o deezri asi som zadával zle klúčové slova. Už je to vyriešené este raz ďakujem za pomoc. Pekný zvyšok dňa
iPhone X

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Onygzzer »

Měl bych ještě jeden dotázek...dá se nějak procházet databáze AM podle žánru? Jakože by mi vyjel seznam žánrů, já si klikl třeba na "rock" a vyjel by mi abecední seznam všech interpretů v daném žánru? Hraju si s tím od včera a nějak se mi to nedaří najít :-)

Jinak služba jako taková se mi celkem zamlouvá. Teď poslední dvě noční jsem do uší hrnul výhradně přes stream :-) Nicméně na nějaký dlouhodobý předplatný to nevypadá. Muziku poslouchám nejvíc na cestách a v ČR prostě není poskytovatel neomezenýho mobilního internetu za slušnou cenu, a při FUPu 1.5 giga je to nepoužitelný. Leda tak, že by si to dycky člověk nahrnul do mobilu doma na wifi na offline, ale to už pak trocha ztrácí smysl :-(
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Příspěvek od cleo.25.gr »

Mal by AM fungovať tak ( po tých 3 mesiacoch ) ze pokial je zadarmo tak môžeš iba streamovat a ked si zaplatíš tak môžeš aj sťahovať do mobilu... ? Pokial áno tak predplatné tých 6e zmysel dáva. Lebo pri mobilnom internete sa toho vo väčšom nenapocuvame a tak aspon môžme cez wifi stiahnuť co chceme bez warezu
iPhone X

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Onygzzer »

Ne - zdarma ti bude fungovat jen rádio a ta sociální část...neposlechneš si nic.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Příspěvek od cleo.25.gr »

Tak to potom oproti spofity, deezru a podobným službám sú troska ,,pozadu". Aj ked plánujem si AM predplatiť kedže Deezer je dosť ochudobnení o niektoré skupiny.
Mne príde ze oproti deezru hraje asi o 1/4 tichšie. Neviete čím to môže byt?
iPhone X

mikes192
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: čtv říj 27, 2011 4:30 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od mikes192 »

chel by som sa opytat ako je to s tou icloud hudobnou kniznicou. priznavam ze mam este dost postahovanych pesniciek mimo itunes, kde napriklad chybal artwork a podobne. dnes som si aktivoval apple music a vsimol som si, ze hudba co bola bez artoworku uz ho zrazu ma. chcel som si spravit offline playlist z apple music, avsak iphone si stale pyta aktivovanie icloud hudobnej kniznice. dost hudby v iphone mam nelegalne a uz len to ze apple to rozoznal a pridal k nim artwork mi trochu robi obavy :D myslite teda ze mozem tu sluzbu v klude zapnut alebo radsej predtym premazat stiahnute pesnicky v iphone?

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od SilverSurfer »

Ahojte, mna len zaujima jedna vec. Ked stiahnem nejaky album aby bol pristupny offline v telefone, je nejak mozne, aby sa mi album stiahol automaticky aj do macbooku?

meisterochmi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: pon bře 12, 2012 11:49 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od meisterochmi »

Ahoj. Mám takový problém. Občas se mi neuloží písnička do playlistu a občas ano. Je to tak v 50 % případů. Přidám ji, a když se kouknu do paylistu, tak tam není. Když si ovšem přidám hudbu v playlistu (upravit, přidat skladbu), tak se mi vždy přidá. Nemá někdo stejný problém ?

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od FILIPSN007 »

Ano, ten problém je u více lidí, doporučuji zpřístupnit offline a potom až přidat, bude to tak fungovat.

btw, ta kvalita je fakt hrozná se sluchátkama RHA MA750i nepoužitelné, dost nekvalitní ten stream.

Na iPadu Mini 3 to jede otřesně, nepoužitlné za 10 minut prohlížení AM se celý iPad sekne, nepoužitelné, já začínám přemýšlet, že zpátky přejdu na Windows Phone. Tam se o to MS stará. To co Apple předvedl s posledníma updatama, mě fakt štve. Naprosto zabili poslech hudby z iPadu. Zlatá verze 8.3.

meisterochmi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: pon bře 12, 2012 11:49 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od meisterochmi »

Díky, vyzkouším.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od sharkee »

Mám stažené alba do offline, ale nejdou spustit bez povolených dat. To je normální? U Spotify aj tohle neznám. Dela to někomu také ?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od miroslavpriesol »

Furt musíme brát v potaz, že Apple bude něco dokazovat! Chce to trpělivost Já používal do teď spotify premium a teď, už vím, že přejdu na AMP, protože cena je skvělá. Vše zapadá do konceptu Apple a hlavně mám vše pod jednou střechou a to je fajn Časem to doladí Mám stažených několik alb offline a udělal jsem si playlisty a je to dobrý. Jen ten převod ze spotify to je masakr
Iphone 7 silver 256

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

cena je stejná jako u Spotify, funkčnost horší. Není důvod předcházet. Nejsem ovce.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Pepeb007xx »

dal som tomu este raz sancu ale nie,Spotify je skoro v kazdom ohlade lepsi ako AM,vypnute druhykrat a uz na furt.

budem si musiet pockat na offline mode pre Soundcloud pretoze pre EDM a House asi nikdy nebude idealny hudobny stream
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od miroslavpriesol »

Tak jem malý problémy jsou: Nevíte náhdou jak dostat hudbu do iphone co mám v itunes a chci jí tam dostat přes kabel?? Díky
Iphone 7 silver 256

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od pegas »

Tak musím uznat, že Google Music je daleko lepší. Zpráva vlastní hudby je nesrovnatelnš lepší. Upload je otázka vteřin, protože hudba, kterou uploadujete je nejprve porovnána s Google Music archivem a pokud tam je, což bylo zatím ve 100% mých případů, tak se stáhne z archivu Googke Music a de facto ji tam neuaplodujete. V reále to znamená, že celé album Gotthardu to uploadovalo během 10 vteřin. Zároveň i když uploadujete hudbu v horším bitrate než 320, tak je to jedno, neboť se stejně z Google Music stáhne v 320. Dále pak tvora vlastních alb, třídění, synchro mezi devices atd. má Google Music daleko lepší, nehledě na 100% funkční cacheování hudby, takže když jedu na kole v lese, tak mi to hraje i když je datový signál slabý, to bohužel nemohu říci o Apple Music. Takže Google Music zatím jasný vítěz.
Naposledy upravil(a) pegas dne pon črc 06, 2015 9:41 pm, celkem upraveno 1 x.

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od miroslavpriesol »

Možná jsem se vážně unáhlil,, Nemůžu vůbec přijít nato, proč se mi nesynchronizují playlisty co si vytvořím v iphone s hudbou v macbook a naopak.. Nevíte náhodou, kde by mohl být fígl?? Díky
Iphone 7 silver 256

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Onygzzer »

Tak sem narazil na dost zásadní bug. Když si rozkliknu nějakého umělce a vyjede mi seznam podobných interpretů, tak mi ti podobní nejdou rozkliknout. Vám to funguje?
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Příspěvek od cleo.25.gr »

sharkee píše:Mám stažené alba do offline, ale nejdou spustit bez povolených dat. To je normální? U Spotify aj tohle neznám. Dela to někomu také ?


Aj ja som to dneska skúsil a čuduj sa svete po vypnutí dát to ani neskrtlo. To je celkom Fail od Apple ked lákajú na offline hudbu a pritom to žerie dáta. Pri našich fupoch tých 6000 mb vytaha cubi dup

Edit: tak dneska som to skúsil zas a uz to hralo tak neviem ci to hraje kedy ma akú náladu ale náročky si všímam spotrebu dát pri hudbe a aj ked prehrávam iba offline hudbu tak stále naskočia nejaké mb no uvidíme co vymyslia aby to fungovalo 100% korektne. Ale na nejaké bugy a opravy počítam ze vyjde nejaká aktualizácia.
Naposledy upravil(a) cleo.25.gr dne stř črc 08, 2015 9:02 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone X

mkrupala
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: pon črc 08, 2013 10:16 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od mkrupala »

Tak ja jsem to zkusil ted a v offlinu mi offline pisne hrajou, tak nevim, kde mate chybu, ale to by byl dost zasadni problem a ac jsem si jisty, ze kvality Spotify to ted nema, tak se zasadnima buguma by to na svet nepustili

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od sharkee »

ted uz mi to taky hraj, mozna bug opravil APPLE ani o tom nevime
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

tommy89
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: ned kvě 01, 2011 7:01 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od tommy89 »

Mám takový dotaz. Nevíte, jestli se dá někde v iTunes na Macu nastavit, aby se "Nejlepší skladby" v záložce "Nové" přehrávaly stále za sebou? Na iPhonu po skončené písničce začne automaticky další, ale v iTunes se to stopne a musím další přehrát ručně.

Koukal jsem do předvoleb, ale tam žádné takové nastavení není.
MacBook Pro 15"
iPad 2 White 16 GB
iPhone 5 Black 16 GB
iPod Nano
iPod Shuffle

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od sk8er_b0y »

ja osobne som zatial spokojny so sluzbou. Akurat som sa stretol s takym mensim problemom pri prehravani hudby ulozenej v iphone na offline pocuvanie a zapnutych mobilnych dat sa mi pesnicka automaticky puazne a to vtedy ak iphone strati signal a ak signal znova nabehne... Ma to nebavi stale vyberat iphone z vrecka a znova a znova davat stale play....

mkrupala
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: pon črc 08, 2013 10:16 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od mkrupala »

no, tak po pár dnech používání jsem rozpačitý..., nečekal jsem, že to poběží super, ale:

- pomalé načítání písní, pomalejší než u spotify
- udělal jsem si playlist na ipadu, na iphonu jej nevidím, proč proboha?
- na ipadu si najdu píseň, vpravo od ní jsou rozklikávací tečky, kliknu na ně, abych si píseň přidal do playlistu, ale funkci Přidat do playlistu tam není?? musím si píseň rozkliknout celou, zobrazit si ji na celou plochu a pak mám vpravo v rozklikávacích tečkách možnost přidat do playlistu, nechápu... toto mě fakt sere, všichní víme, jak je u spotify jednoduché přidat si píseň do playlistů, proč to apple tak komplikuje? na iphonu funguje vše jak má ač stále, abych si přidal píseň do playlistu musím udělat tři kliky, u spotify jsou to dva...

uvidím co dál, můj oblíbený krucipusk na am není, resp jen staré desky, fakt nevím, držím applu palce, aby to do konce mého tříměsíčního zkušebka spravil, jinak skončím u spotify.

a to jsem ještě nezkoušel sdílení playlistů s manželčiným iphonem, to bude asi pěkná drbačka, když nefunguje synchro v jednom ID

Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od Skyro »

Skusam apple music. Urcite planujem aj plateny odber, ale je tam zatial kopa chyb. Albumy sa nahodne nestiahnu do "offline mode". Prebehne sice stiahnutie ale album v iphone nezostane. Pri streamovani ked kliknem na song alebo video, nic sa nestane. Spodny bar kde ukazuje prave prehravanu pesnicku sa sice ukaze, ale pesnicku vacsinou neprehra. To iste s videami. Ma niekto podobny problem? 8.4

//Edit: Neskor po tomto prispevku mi iphone zmazal kompletne celu hudbu (sam od seba). Ked som prisiel domov na wifi tak si ju stiahol zase naspat. Odvtedy apple music funguje jak ma, prehravanie skladieb je bezchybne.
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

danosvk
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 18, 2015 9:41 am

Apple Music offline problem

Příspěvek od danosvk »

Dobry den,

Mam taky problem. Prave som presiel zo spotify na apple music, zatial mam skusobnu verziu. Mam urobene vlastne playlisty, avsak nikde nevidim moznost aby sa mi stiahli pesnicky offline tak alo to bolo u spotofy premium. Led kliknem vpravo dole tak sa mi tam nezobrazi stiahnut offline tak alo by malo. Je tam iba pridat do playlistu alebo zobrazit v itunes store. Na oficial apple stranlch som sa docital, ze musim mat najprv povolene v nastavenich Icloud hudobnu kniznicu, avsak tu povolenu mam.

Edit: takze u playlistov to ide - spristupnit offline. U jednotlivych skladieb to tam nieje. Je to nejaky bug? Pochybujem ze by Apple umoznil offline stiahnut len cele albumy, a jednotlive piesne nie.
Za kazdu odpoved vopred dakujem.

Dano
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pát zář 25, 2015 5:51 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto sem.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od sharkee »

Kliknes na tři tečky vedle názvu skladby, nebo alba a tam vybereš zpřístupnit offline
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

danosvk
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 18, 2015 9:41 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od danosvk »

Edit. Uz to mam, vdaka

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od JanGottwald »

Mám zajímavý problém s Apple Music na svém iPadu. Mám v Apple Music 305 songů, iPhone zobrazuje vše korektně - mám v něm veškerou hudbu uloženou pro offline poslech. iPad ale ne.
V něm pokud dám Informace o zařízení, tak mi ukazuje 9 skladeb, ale přitom žádnou hudbu na iPadu nemám uloženou offline. Pokud dám na iPadu v Apple Music "zobrazit pouze offline skladby", tak se neukáže nic. Apple Music není ani zobrazena v seznamu aplikací, pokud si jej zobrazím v nastavení a využití místa. Zkoušel jsem iPad synchronizovat s iTunes na iMacu, kde mám Apple Music také korektně zobrazenou a nic se nezměnilo. iTunes v iMacu mi navíc ukazují, že má iPad 12 GB volného místa, ale infomace přímo v iPadu ukazují volného místa 10 GB, což je dost divné. Možná by pomohl restore, ale nechce se mi jej dělat jenom díky této podivnosti. Nemá někdo z vás podobný problém?
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od sharkee »

Musíš zapnout knihovnu iTunes v iCloud
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenost

Příspěvek od JanGottwald »

To mám samozřejmě aktivované úplně všude. S iTunes na iMacu jsem to zesynchronizoval jen kvůli tomu, jestli to náhodou nenakopíruje nějakou "skrytou" hudbu nebo tak něco. Synchronizaci mám jinak vše přes iCloud. iTunes synchronizaci jinak vůbec nepoužívám. Je prostě divné to, že když jsem na tom iPadu vypnul Apple Music a Hudbu v iCloudu, všechno zmizelo, ukazoval 0 songů. Po zapnutí si natahal všechny songy z Apple Music (305), ale nic do offline režimu = správně. V informacích o přístroji ale opět ukazuje 9 songů uložených na iPadu...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Apple Music bude u nás stát 5,99 € ! - názory, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Jak je to s iTunes Match pokud predplatím iTunes Music? Je vůbec pak nutné ještě platit Match?
Oni na stránce kde je možné se registrovat píší, že registrací získám hudební knihovnu na iCloudu... Myslel jsem, že iTunes Match je pro mnou nahranou hudbu a iTunes Music jen pro hudbu staženou přes iTunes Music?

Odpovědět