iCloud Photo Library

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od JanGottwald »

Přesně tak. Pokud jsi zvolil volbu Optimalizovat úložiště, tak jsou v telefonu zobrazeny pouze náhledy a při tapnutí na fotku se začne z iCloudu stahovat její plná velikost. Do zahraničí tedy rozhodně nevhodné.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

mirom
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon bře 10, 2014 6:09 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mirom »

Ako je potom mozne, ze mi v nastaveniach v "usage" ukazuje, ze Photos & Camera 3.9GB? To je trochu moc ak maju byt kompletne na cloude.
Ale je to tak ako vravis, ked som vypol internet tak sa fotky nenacitali. Normalne zacinam lutovat, ze som nepriplatil za 64GB verziu pretoze tych 16GB je zalostne malo.

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od JanGottwald »

No toto je bohužel divně udělané. U fotografií pořízených před aktivací to plné rozlišení nesmaže a ve výsledku ušetří uživatel místo jenom u následujících snímků. Já to tenkrát vyřešil tak, že jsem nechal nahrát všechny fotky do iCloudu, deaktivoval iCloud a fotky z telefonu smazal. Po opětovné aktivaci iCloudu se stáhly už pouze náhledy. No ale po zakoupení 32GB varianty už to naštěstí řešit nemusím. 16GB je na dnešní dobu opravdu málo, pokud nemá uživatel telefon pouze na volání...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od serwo »

Ako prosim funguje ten iCloud Drive? Mam zapnute fotky v iCloud nastaveniach a tie mi odpocitalo od z volneho miesta. Cize na iCloude mi foto zabera ca 2,5 GB. Ved fotky sa nerataju resp. neratali do uloziska. Alebo sa nieco zmenilo?

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od JanGottwald »

Fotografie se nepočítaly do do limitu iCloudu pouze v případě, pokud byly ve sdílených fotostreamech...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od cuting »

Opakování je matkou moudrosti . Cloud Photo Library je jen o tom, aby Apple získal další peníze za prostor. 5 GB je samozřejmě málo a tak defacto uživatele nutí si přikoupit další prostor. Existuje snadné řešení, o kterém se ale Apple příliš nezmiňuje . Kdo chce, může dál dávat fotky do neomezeného Photostreamu. Zkrátka si Cloud Photo Library nezapne a bude dál používat Photostream. Pokud si ve Photostreamu budete dělat albumy, tak je prostor pro fotky a videa neomezený a nepočítá se do základního úložiště 5 GB . I když nebudou ty fotky v plné velikosti.
Ale upřimně - neznám nikoho, kdo by své fotky tisknul na papír a už vůbec ne na bilboardy. K presentaci na počítači, webu a nebo v telce rozlišení 1536 × 2048 bohatě stačí.
No a pak je tady také Flickr , který dává 1TB na fotky a videa zdarma a s macem i s iPhonem spolupracuje dobře. Osobně považuji iCloud Photo Library za nesmysl. Ale to si musí samozřejmě zhodnotit každý sám. :)
 Apple hračky 

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od serwo »

iCloud Drive = iCloud Photo Library?

Ide o to, ze zaloha na iCloud zabera necelych 3GB, co je moc. Fotky su 2,5GB. Myslim, ze v minulosti mi fotky nebrali z miesta na Cloud nic, proste zaloha bola len par stovak MB.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od cuting »

iCloud Photo Library není Photostream . Právě tam je ten rozdíl, o kterém mnozí nevědí. Fotky uložené na iCloud Photo Library zaplňuje základní 5 GB prostor a časem je potřeba kupovat a platit další, pokud tedy nepoužíváte jiné cloudy. Zatímco Photostream nezabírá v iCloudu nic, fotky a videa na Photostreamu se do prostoru na iCloudu nepočítají, jejich počet a prostor je neomezený. Jediné omezení je, že fotky na Photostreamu mají omezenou velikost rozlišení . Ale na web a prohlížení třeba na televizi je to dostatečné. Ale jen za předpokladu, že v tom Photostreamu na iCloudu vytvoříte z uložených fotek albumy. Když to neuděláte, tak vám fotky za 30 dnů zmizí, a to ze všech připojených zařízení. Ale když vytvoříte z fotek na iCloudu sdílené albumy, tak je tam máte na věky a v telefonu ani v počítači je vůbec nemusíte mít uložené, nezabírají nic.
 Apple hračky 

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od serwo »

Dakujem za vycerpavajucu odpoved. Som z toho este viac mimo, nakolko sa objavuje dalsie nove slovo - photostream

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od Saddako »

Jak to funguje pokud bych měl v iCloud Photo Library například 100GB a v telefonu podstatně méně místa? Samozřejmě zapnu optimalizaci, ale co to vlastně udělá? Uvidím všechny náhledové fotografie ještě v mrňavějším rozlišení, nebo uvidím jen určitý časový úsek a nebo nepůjde vůbec zapnout?
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

kengura
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: čtv zář 19, 2013 8:45 am

iCloud Photo Library

Příspěvek od kengura »

Zdravim

Mam taky problem. Moja kniznica fotiek/videi ma v cloude cca 7.1GB. V iPade (mini 2) mam stiahnute len optimalizovane verzie a zabera to len 3.8GB. V telefone (5S), kde som mal tiez len optimalizovane verzie zapnute mala kniznica 10GB. Zjavne sa asi nieco zaseklo a mal som v telefone jak plne verzie (ktore sa asi nezmazali) aj optimalizovane. Po x nasobnych synchronizaciach som sa rozhodol iCLoud Photo Library v telefone vypnut. Po vypnuti som mal stale vsetky fotky v telefone aj ked som dal vymazanie z telefonu. Cize zjavne tam plne fotky boli. Tak som vsetko vymazal rucne. Neostala tam ani jedna fotka ale kniznica fotiek ukazovala nejakych 384MB pouzitych. To uz som neriesil nakolko mam 32GB verziu a par mega hore dole. Po vymazani vsetkeho som zapol iCloud Photo Library. Za chvilu sa mi nacitali fotky z cloudu a mali ani nie 1GB. Problem je, ze mam stiahnute len nahlady a pri prechadzani fotiek sa mi fotky dotahuju.
Otazka znie, ci je mozne nejak nasilu povedat, aby stiahol vsetky fotky do telefonu (optimalizovanu verziu) a clovek nemusel znovu prezriet 2000 fotiek?
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne ned srp 30, 2015 10:12 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Už tu téma je, zbytečně si založil nové, příště než založíš téma, hledej. Sloučeno sem.
iPhone 6S 64GB Silver + Leather Case - Midnight Blue
iPad Mini 4 64GB Silver + Silicone Case/Smart Cover - Midnight Blue
Apple Watch Sport 42mm Gold Aluminum Case with Midnight Blue Sport Band
Macbook Pro 13 Retina (Early 2013)
Apple TV 32GB

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mirmo80 »

Prosím, zasvätil by ma niekto znalý?
Povolil som funkciu fotoknižnice, zakúpil 50GB miesta a čo bude ďalej keď...?
- kapacita fotiek začne presahovať kapacitu konkrétneho iPhonu? V našom prípade 16GB
- keď zmažem fotku v iPhone, zmaže sa aj na icloud drive?

Rád by som to využíval ako cloud, kde sa raz za čas prihlásime, premažeme nepotrebné foto a ide sa ďalej. Chápem to správne? Alebo aký je účel tejto služby?

Dík
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od Saddako »

- Nevím :) Taky by mě zajímalo zda to bude v telefonu masivně ořezávat velikost fotografií (mám telefon nastavený pro optimalizované fotografie)
- Pokud se smaže v iPhone tak se smaže i z iCloudu.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od serwo »

Zdravim. Ja by som poprosil o radu, ako si mam nastavit fotky, aby mi nezrali miesto v iCloude v zalohe. Zasa mi tam zaberaju ca 1 GB. V nastaveniach iCloud mam vo fotkach zapnuty len Fotostream a Zdielanie fotiek a aj tak mi fotky stale cpe do zalohy.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mirmo80 »

V nastaveniach iCloudu, v casti spravovat ulozisko, vies povolit/zakazat, ktore appky sa maju/nemaju zalohovat.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

sysel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: stř říj 21, 2009 6:14 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od sysel »

Zdarec,mam zaply icloud photo a chtel bych kdyz vyfotim iphonem aby se mi foto objevilo na ipadu.zaple mam i fotostream ale nefunguje mi to.
Dalsi vec ukazuje mi to porad hlasku na ipadu ze je nedostatek mista abych optimalizoval uloziste a original velikost fotek mel pouze na icloudu.


Edit:chci fotky zalohovat na icloud ale chci zaroven kdyz neco vyfotim iphonem aby se mi to zobrazilo na ipadu.
Naposledy upravil(a) sysel dne sob zář 26, 2015 12:41 am, celkem upraveno 1 x.
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od sharkee »

Vypni knihovnu fotografií na iCloudu, zapni jen Můj fotostream na obou zařízeních, případně ještě sdílení fotek na iCloud.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Sajfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 03, 2012 5:38 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od Sajfi »

Měl bych takový poznatek a potřeboval bych ho ověřit. Já i manželka používáme iCloud Photo Library, každý máme svoje Apple ID. Když se podívám na využití iCloudu, manželce se data Photo Library započítávají, ale mě ne. Ne, že by mi to vadilo, ale zajímá mě, jestli to může mít souvislost s tím, že mám předplacený iTunes Match ... Můžete to někdo ověřit ??? :-)
iPhone 8 64 GB Space Gray
iPad mini II WiFi 32 GB Space Gray
Apple TV 4K

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od serwo »

Zdravím.

Prosím Vás, poradí mi niekto, čo mám zle nastavené, že mi fotky zaberajú skoro 4 GB na iCloud? Predtým som mal rovnako veľa fotiek v telefóne a celá záloha mala okolo 1 GB. Ďakujem.

ObrázekObrázek

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od cuting »

Vypni si "Muj Fotostream". Pak se ti nebudou stahovat z iCloudu do telefonu fotky, které máš v iCloudu uložené. Viditelné ale ve "fotoaparát - Sdilene" budou. Pokud ale budou zařazené do albumů, jak jsem psal výše. Jestli je nezařadíš do albumů, tak po 30 dnech zmizi.
 Apple hračky 

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od sharkee »

Vypni to první, tedy kniznici fotiek v iycloud. Fotostream nechej. Mám to také tak, bohužel po každém updatu to Apple změní, asi mu chybí 1$/mesic od každého z nás.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od serwo »

cuting píše:Vypni si "Muj Fotostream". Pak se ti nebudou stahovat z iCloudu do telefonu fotky, které máš v iCloudu uložené. Viditelné ale ve "fotoaparát - Sdilene" budou. Pokud ale budou zařazené do albumů, jak jsem psal výše. Jestli je nezařadíš do albumů, tak po 30 dnech zmizi.
No lenže ja som vždy mal Photostream zapnutý, resp. nastavené som všetko mal vždy tak, ako je to na tom druhom obrázku a nikdy sa mi nerátali fotky do iCloudu. Teraz zrazu hej a pritom som nič nemenil v týchto nastaveniach.

A čo sa stane, ak vypnem "Knižnica fotiek" na tom prvom obrázku tak, ako piše Sharkee?

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mookie »

mám naprosto stejnej problém (po updatu na 9.3), včera jsem to hodinu řešil po telefonu s apple podporou a nakonec to dopadlo to tak, že mi prej nějak „rebuildnou“ fotoknihovnu... podezření je takový, že někde zůstaly nakešovaný starý smazaný fotky a icloud tu informaci nějak blbě vyhodnocuje

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od jeenik »

Jo taky mam icloud zaplácnutej, odmazával jsem RAW fotky (já hlupák fotil JPG + RAW a zjistil jsem, že si s tím iOS ani OSx nedokáží poradit, berou to jak jedno foto, tak jsem jsem vše smazal a z foťáku nahrál jen JPG...). Paměť se mi po operaci nevrátila na předpokládanou hodnotu. Je s tím pořád nějaká potíž. Taky s Music match mám trable, občas něco vypadne, umaže se apod.. Ty obláčkový služby zatím nic moc.

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od michalv »

Ahoj, tak jsem si chtěl nahrát na icloud nějaké fotky a videa z PC, ale trvá to hrozně dlouho, nějakých 20fotek za 30min. Další se nechtějí uploudovat. Čím to je?

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mookie »

předevčírem jsem zaregistroval přepracovaný webový prostředí iCloud Photo, tím se kompletně vyřešil i neustále přetrvávající problém s fotkama, který tam po vyresetování knihovny Applem zůstaly bez náhledu viset a nešly ani smazat... takže teď definitivně OK

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od michalv »

Tak jsem zjistil, že je pro mě Icloud k ho... Nedá se tam nahrát delší videa jak 5min a pouze v rozlišení 720p a ještě k tomu se to tak pomalu uploaduje, že je to hrůza :(

proste_ja
Host
Host
Příspěvky: 93
Registrován: pon dub 18, 2016 2:05 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od proste_ja »

Zdravím, nevím zda se můžu zeptat v tomto vlákně ale snad mě nevyženete :D
Můžete mi prosím někdo poradit jak v "novém" iCloud ve fotogalerii vyberu více fotek najednou? U "staré" verze iCloudu fungovalo: Stisknout a držet Shift + výběr první a poslední fotky myší. On se provedl výběr všech fotek mezi těmito dvěma fotkama. U "nového" iCloudu již toto nefunguje. A vybírat více fotek najednou přes Ctrl + výběr myší na každou fotku je příliš zdlouhavé. Můžete mě prosím někdo nakopnout správným směrem. :wink:
Iphone X + Apple Watch Sport 42mm

Kuban3c
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 144
Registrován: pon úno 21, 2011 1:53 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od Kuban3c »

Zdravim hosi, kupil som ip7 a snazim sa nahadzat fotky z icloudu do phonu ale uz 2 den mi to nejde. Vie mi tu niekto poradil predtym som mal 50GB ulozisko a 16GB iphone teraz som kupul iphone 128GB a preto chcem vsetky originali hodit do telefonu ale ako som pisal vysie neuspesne. Vie mi niekto poradit ako to urobit. Je to preto ze z iCloudu to je proste pomale niekedy mi nenacita forky a nechce prehrat videa tak preto to chcem mat vsetko v telefone. Vopred dik za odpoved
iPhone 3Gs 16GB White - Predany 2011
iPhone 4 32GB Black - Predany 2014
Samsung Galaxy S3 - najvacsi omyl - vyhodil
iPhone 5 16GB - Space gray - založný
iPhone 7 128GB Black - Predany 2018
iPhone X 64GB - Space gray


Obrázek

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od atyp »

Zdravím,
mám rychlý dotaz, fotky z dovolené jsem "přesunul" z iCloudu do složky v PC v domnění, že mi v iPhone ( včetně iCloud ) zůstanou..... Nezůstali.
Ve složce v PC je naštěstí mám, ale chci je zpět dostat do iCloudu, aby se na ně dalo dostat s iPadu, iPhone, macBook a pod.
Jde to nejak prosím dát zpět??

Moc děkuji, atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mookie »

přes webový rozhraní na icloud.com nahrát zpátky do knihovny

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od atyp »

myslíš přetáhnout např myší do iCloud/fotky/dovolená??? To nejde!!
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od mookie »

nahoře je ikonka pro Upload přes standardní systémový dialogový okno - ani tím to nejde? mě teda funguje i přetažení fotek do prohlížeče

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od atyp »

joooooo!!! jde to, ale nejdou natocena videa, ktere jsem "presunul".... ty tam dostanu jak?
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od atyp »

ahojte,
mam porad problem s nahranim fotek pres iCloud. Nevim proc, ale pokud nahraju fotky na iCloud, stejne je nedostanu do telefonu.
Zkusil jsem tedy fotky nahrat do iPhone pres iMazing ( koupeny, žádný crack ). Nahrany tam jsou, ale zase nejdou smazat....! Už se picnu. U fotky není žádná ikona koše, jen ji můžu poslat mejle, nebo duplikovat a upravit.... Proste kdyz chci promazat album, nejde to.
Pokud to chci smazat pres ten iMazing, napíše mi to hlášku - "Photos cant be deleted from your device because youve enabled the icloud photo library" - tedy "Fotografie nelze vymazat z vašeho zařízení, protože jste povolili ikloudovou knihovnu fotografií"......!!!

Prosím o radu - kde prosím zakazat iCloudovou knihovnu? v telefonu? Přímo na www.iCloud.com??? Pokud ano, muzete prosim napsat napr "nastaveni/icloud/...... vypnout, zapnout....
Uz jsem z toho na prasky. Chtel jsem manzelce do jejiho iPhone 5SE nahrat fotky z dovolene, co jsem fotil svym iPhone7, a takto to dopadlo.
Proste nevim, proc mi to nesynchronizuje pres iCloud, na iPhone5SE je prihlasena pod svym uctem, na iCloud.com ma nahrane fotky, ktere se stejne nezesynchronizuji.
Co delam spatne??
Děkuji vsem za radu, jeste jsem se s tim nesetkal. Driv jsem nastavil slozku v iTunes, kterou tam chci nahrat a bylo to. Ted to zprasili...!
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

buci
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:13 pm

Re: iCloud Photo Library

Příspěvek od buci »

Čaute, nemá niekto problém s tým, že mu cez webové rozhranie icloud.com nestiahne všetky fotky, ktoré máte označené?
Napr. označím album s 57 fotkami a stiahne mi ich 52, pričom tie vynechané nemajú nejakú spoločnú črtu (napr. že by to boli videá, panorámy, hdr, ...) :)
iPhone 3gs 32gb, 6.1.6 JB | iPhone 4s 32gb, 9.3.5 | iPhone 5s 16gb, 10.3.3 | iPhone 5s 16gb, 11.2
iPhone SE 32gb, 10.3.3 | iPad mini 2 16gb, 12.1
Mac Mini (late 2012), i5 - 2.5GHz, 16gb RAM, Samsung 850 Evo 500gb

Odpovědět