Photostream

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Photostream

Příspěvek od ls8 »

Obávám se, že pořád děláš něco jinak. Pokud si v počítači (Mac, nebo PC s Windows?) nastavíš synchronizaci fotek (na Macu v System Preferences - iCloud - Photos - My Photo Stream, resp. na Windows v aplikaci iCloud for Windows - https://support.apple.com/en-us/HT204283), tak nemusíš nikam nic přetahovat. Jakmile v iPhonu vyfotíš fotku, automaticky se ti stáhne do počítače - na Macu do aplikace Photos (Albums - My Photo Stream), na Windows asi do nastavené složky (nemám, neumím přesně říct.). Rozhodně nemusíš nikde nic označovat a/nebo nic někam ručně přetahovat.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Photostream

Příspěvek od cuting »

Doplním, že je pak nutné, aby si ty fotky na iCloudu pak rozmístil do albumů. Jinak o ně po 60 dnech přijde v telefonu i v počítači. na to stále mnoho lidí zapomíná a pak koukají, jako puci
 Apple hračky 

LadyJana
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 10, 2016 4:52 pm

Re: Photostream

Příspěvek od LadyJana »

Zdravim, mam IP4 a v nastaveni mam vse nastavene a zapnute tak, aby se vsechny fotografie ukladaly i na icloud, bohuzel kdyz se podivam na pc na svuj ucet na icloud, fotky mi to neukazuje, pise mi to: *Aplikace Fotky na iCloudu vyžaduje iOS 8.1 nebo novější, nebo OS X Yosemite 10.10.3 nebo novější.
Jde mi o to , ze budu telefon davat pryc a mam strach aby vsechyn fotky byly v poho zalohovane.
Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Photostream

Příspěvek od rony »

ved si ich pozri na www.icloud.com

a co znamena "fotky na icloudu?" aku funkciu na to pouzivas?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

LadyJana
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 10, 2016 4:52 pm

Re: Photostream

Příspěvek od LadyJana »

No vsak pisu, ze na pc na www.icloud.com jich nevidim, pritom mam vse v iphonu zapnute, aby se na icloud ukladalo. Budu davat iphone pryc a chci si byt jista, ze fotky mam zalohovane tam.
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Photostream

Příspěvek od rony »

a co to mas zapnute, to mozes prezradit ako sa to vola ten prepinac? su totiz nejake rozne veci, ktore mozes mat na mysli.Co "vse zapnute" to mas? Naozaj tieto prilis neurcite nazvy nemusia nic vysvetlit. Ked nerozumies, co to mas napisat, daj sem screenshot nastaveni v casti Fotky, kde su tie tvoje prepinace.

co ma byt ten obrazok? aka informacia?

ak chces nafotene fotky odlozit, tak nemusis to riesit do iCloud, mozes si ich skopirovat sama. ak mas mac, tak spustis na nom Photos, pripojis kablom iphone, a vo Photos na Macu prenesies myskou z iPhonu fotky do kniznice Photos na macu a vymalovane. operacia na minutku.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

LadyJana
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 10, 2016 4:52 pm

Re: Photostream

Příspěvek od LadyJana »

Jednoducha otazka, proc na pc na svojom icloud nevidim fotky ze sveho ip? :D Obrazek je z pc, ktery mi ukazuje to kdyz se chci do sekce Fotky podivat.
ve svem ip mam "vse" nastavene tak aby se mi porizene fotografie ukladaly zalhovaly ci odesilaly na icloud a do vsech zarizenich registorvanych na Icloud.
Mac nemam...

Obrázek

Obrázek

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Photostream

Příspěvek od cuting »

Měl bys je vidět NE přímo na iCloudu ale v iPhonu "obrázky" v sekci "sdílené", na spodním řádku uprostřed. A podobně bys je měl vidět v PC v programu, který používáš, opět s oddílu "sdílené"
 Apple hračky 

josef68
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 23, 2016 9:16 pm

Re: Photostream

Příspěvek od josef68 »

Zdravím, řeším podobný problém, resp. synchro gunguje skvěle (IP SE + AIR)
Mám ale problém, nevím jak to nastavit tak abych mohl fotky v IP smazat a přitom zůstali v rigináe v MACu a do IP šly pouze ICloud
Poradí prosím někdo? děkuji

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Photostream

Příspěvek od HOFA »

cuting píše:Doplním, že je pak nutné, aby si ty fotky na iCloudu pak rozmístil do albumů. Jinak o ně po 60 dnech přijde v telefonu i v počítači. na to stále mnoho lidí zapomíná a pak koukají, jako puci


Mě jde hlavně o to,aby vše šlo schudně uložit do PC do složky a pak už mě je jedno jestli z iCloudu zmizí
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Photostream

Příspěvek od HOFA »

Tak v tom tak nějak stále lítám nikde v počítači nemohu objevit fotky co jsem nafotil iphonem.
Napíšu sem můj krkolomný způsob ukládání fotek do PO :

Vyfotím IPHONEM ve fotkách dám vybrat a pošlu na sdílet na icloud,potom v počítači v icloudu jednu po druhé musím přetahovat do složky v počítači.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Photostream

Příspěvek od HOFA »

a stále s tím bojuji a asi to už vzdávám :(
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Odpovědět