Zapomenuté odpovědi na security questions

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Několik let mám pro US iTunes store fiktivni ucet,ktery nabijim gifty a doposud nebyl problem. Az ted, kdy jsem koupil novy iPhone 5 . Pri updatu aplikace a nebo nakupu nove to ode mne chce odpovedi na 2 otazky. Ale ja uz je neznam, co jsem tam naklepal. Psal jsem na apple, ale jak na chatu, tak i na email mi odpovedeli, ze pro resetovani security answers jim musim zavolat. Ale to nejde, protoze u toho fiktivniho uctu mam nesmyslne telefonni cislo a ceske mi to ve formulari nevezme. Takze jim zavolat nemohu. Psal jsem opakovane, ze se nemohu dovolat, ze jsem mimo USA , at mi zresetuji answers a napisi,ale bez odpovedi. A jsem v koncich.... Jiste, zalozit novy fiktivni jen pro iTunes Store, ale tim ztratim nejenom doposud nakoupene aplikace, a je jich za ty roky spousta ,ale i nemale penize za gifty. Nebo je moznost koupene aplikace i kredit prenest na jine nebo nove apple UD ? myslim, ze ne. A ted, jak to vyresit.... :(
 Apple hračky 

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Carabei »

Resenim je pridani karty.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Přidání karty nejde, českou kartu americký iTunes Store nespolkne. Tak jsem to stale nevyřešil. Netušil jsem, že je to až takový problém. Navíc, týká se to pouze přístupu na můj účet z nového iPhonu 5 , kdy po mě chce můj účet u všech nových i opakovaných nákupů tyto odpovědi. Ne už ale při updatu aplikací, které mám v telefonu a nebo při nákupech z počítačů.
Co je ale obzvlášť humorné, že když jsem se po týdnu pokusů konečně dostal na konkrétního člověka na security teamu, tak mi napsal, že mi rád tyto otázky a odpovědi zresetuje, ale abych mu odpověděl alespoň na jednu z těch dvou otázek. Jinak, že mi to zresetovat nemůže, protože musí mít jistotu, že já jsem já . Připadá mi to, jako u blbých na dvorečku. Potřebuji zresetovat odpovědi, protože si je nepamatuju a ani si nevzpominam, že bych na ty otazky někdy odpovidal, a on mi oznamuje, abych mu na ty security questions odpověděl, že mi je pak zresetuje . Na nic jiného neslyší, ani na to, že mohu svou identitu dokladovat X jinými způsoby.... Zkrátka ten maník má svůj vymezený prostor a naučené vyškolené odpovědi a dál se nehne ani o krok. Takže jsem tam napsal, že děkuji , ale že mi tato "pomoc" nepomáhá, aby to laskavě podstoupili o stupínek výš. Netušil jsem, že v takové firmě vládne tak tuhá byrokracie. Ale nevzdávám to :)
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Jo, to si apple ověřuje, jestli ti může přidat nové zařízení k účtu, bezpečnostní opatření, se přihlaš na stránky https://appleid.apple.com/cz/ a tam si bezpečnostní otázky změň a zapamatuj si je hlavně :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Diky, ale tamtudy cesta nevede. Na US itunes store mam apple ID jine, nez pro cesky ucet, je to kdysi davno vytvorena adresa na gmail,vytvorena pouze a jen ucelove pro US store. A tam take nemam pristup, nevytvarel jsem ji ja,ale clovek, ktery mi vytvarel ucet na US itunes store. Takze mi sice apple na tuto adresu zasle overovaci mail s moznosti zmenit nastaveni, ale ja se pro ten email nedostanu,protoze ta adresa byla uz pred casem , jako dlouhodobe neaktivni na googlu zrusena. A na jeji obnoveni nemam potrebne knformace.... Bludny kruh, jako z ucebnice. :( jedina cesta je pres ten security team, ale tam jsem narazil, jak jsem popisoval vyse.... No, uvidime. Snazi se mi pomahat i ceska podpora, ale i oni maji pouze vymezeny prostor. Ale pomohli mi alespon ke jmenovitemu a pisemnemu kontaktu v tom security teamu, kam se da za normalnich okolnosti pouze telefonovat a ne psat.
Snad se po dalsim escalovani tohoto problemu dopracuji k tomu, ze si mou totoznost budou moci a chtit overit jinak, nez odpovedi na otazky, ktere neznam a diky kterym jsem je pozadal o pomoc.
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Však přes ty stránky se dá přihlásit i na US apple ID. To neznamená, že stránky jsou česky, že tam nemůžeš zadat email a heslo US apple ID.

EDIT: A tohle ti nejde? Přihlásíš se tam a tam je heslo a zabezpečení a tam je: Zapomněli jste odpovědi? Pošlete e-mail s žádostí o obnovení informací o zabezpečení na adresu tvůj email, na který to pošlou.

EDIT2: Ještě si tam můžeš i emailovou adresu přidat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

jeste jednou diky. Nakonec se mi to podarilo, jen jsem zmenil appleID . nabidlo mi to, ze overovaci e-mail posle na jinou adsresu, pokud ta puvodni je jiz neplatna. Tak jsem zadal jinou adresu, kam mi prisel potvrzovaci e-mail. Ale tento novy e-mail je take novym appleID. Jinak vse zustava, vcetne nakupu , prednabiteho kreditu atd. Takze jsem se z potvrzovaciho mailu dostal na upravu uctu, tak jsem si zresetoval ty security questions a ted uz to konecne chodi. V telefonu jsem pak jen vyplnil dve nove odpovedi na nove otazky (ktere jsem si uz radeji schoval) a vse konecne chodi, jak ma. Obnovene nakupy i nove nakupy a puvodni aplikace jiz chodi take. Vlastne jedina zmena , ktera nastala je v nazvu appleID, vse ostatni vcetne hesla, nakupu i kreditu zustalo. UF . Dekuji za navedeni. :)
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Super, že se to takto podařilo. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od juslik »

mam rovnaky problem stym rozdielom ze ja ten mail pouzivam..cize keby to zmenim na novy..a potom znovu na povodny islo by to ? ci uz odmietne ten povodny ?
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Pokud ten e-mail pouzivas, tak nic menit nemusis. To byla u me komplikace navic. Na ten mail dostanes overovaci mail, z neho na nasaveni uctu, tam v pravem sloupci pod otazkami nas modry odkaz, jestli jsi odpovedi zapomel,kliknes a dostanes dalsi mail s odkazem na reset a zvoleni novych odpovedi. Vyplnis, ulozis a je to. Opakovane se prihlasis z iPhonu do jTunes store,vyplnis nove odpovedi, nejakou minutu to bude hrabat a pak by to melo behat stejne, jako u mne.
Naposledy upravil(a) cuting dne úte lis 06, 2012 11:48 pm, celkem upraveno 1 x.
 Apple hračky 

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od juslik »

mne nic na mail nechodi..ja to asi robim zle ja som uz z toho zufaly nevim co mam robit..ja by som potreboval volakoho kto mi to spravi alebo ma presne naviguje..ak mas cas pridaj si ma na facebooku juraj juslik sliska a pomoz mi prosim ta :) budem ti velmi vdacny
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od iTukan »

podivej se do spamu, treba se ti emaily ztratily tam...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od juslik »

Neni .. Proste prihlasim sa do apple id.. A tam ma zadane 3 maily .. Secky su totozne len jedej je gmal dalsi me a icloud.. A ked dam forgot my apple id a zadam tam tie maily na ani jeden nic nedojde

// teraz mi prisiel mail na gmail a tam mam na vyber len reset your apple id pasword ale ja som dal ze som zabudol apple id tak co mam robit ?
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

1.) https://appleid.apple.com/cz/
2.) zmacknes modre tlacitko " Spravujte sve apple ID"
3.) prihlasis se na sve appleID
4.) v levem sloupci zvolis "heslo a zabezpeceni"
5.) v pravem sloupci mas odpovedet na bezpecnostni otazky a POD NIMI je modry link "zapomeli jste odpoved? Poslete email se zadosti o obnoveni informaci na email ....... ," Klikni a na uvedeny email ti prijde novy formular s novymi otazkami , na ktere si zvolis nove odpovedi. Ulozis, a je to.
Pak se v iphonu v appstore dole kliknutim na sve appleID odhlasis a znovu se prihlasis. Pri nakupu nove aplikace a nebo opakovanem nakupu se ti objevi, ze je potreba verifikovat a presmeruje te to na stranku, kde na otazky odpovis novymi odpovedmi , chvili to bude overovat a melo by to fungovat . Staci ? :)
Klid, me to trvalo tyden, nez jsem na to prisel a v tom tydnu jsem si povidal i s telefonickou podporou ceskou i anglickou. A ani jedna z tech podpor mi takto nepomohla.... Az me nakopla tady trochu Metalgirl a zbytek uz jsem doresil sam.Zvladnes to :)
 Apple hračky 

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od juslik »

Ja tam nic take nemam ze zabudnute odpovede :(
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Je to tam, přesně pod heslo a zabezpečení sekcí, je to drobným písmem, podívej se pořádně. Je tam Zapomněli jste odpovědi? Pošlete e-mail s žádostí o obnovení informací o zabezpečení na adresu a tou adresou je tvůj email.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Obrázek
 Apple hračky 

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od juslik »

Obrázek

nieje to tam
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Divne. :(
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Tak si zkus na těch stránkách vyplnit náhradní emailovou adresu, pokud nemáš. Je tam primární a náhradní a to se právě posílá na tu náhradní.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Denča

zabudnute kontrolne otazky ku Apple ID

Příspěvek od Denča »

Ahojte mam problem a neviem ako ho vyriesit ak si na app store chcem stiahnut platenu aplikaciu musim zodpovedat kontrolne otazky ktore boli zadavane pri prvom registrovani iphonu nakolko mi to robil manzel je to problem lebo si nepamäta co tam dal da sa to nejak zistit aby som mohla stahovat aj platene aplikacie?dakujem za radu :unknown:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Stahovanie aplikacii

Příspěvek od rony »

viete obaja, ze su to dolezite veci a nerobite si nieco ako sejf dolezitych informacii? nerozumiem tomu...

https://discussions.apple.com/thread/40 ... 0&tstart=0

nie som takej situacii, takze jedina odpoved je googlovat si taketo pripady. ak sa ti nechce citat, tak strucne: volaj helpdesk Apple.

co keby ste si zalozili sejf s podstatnymi udajmi a tam ich mali pre pripad problemov? aby ste tam mali cojaviem pin, ibanking a napodiv aj rodinne Apple ID, tvoj manzel alebo aj ty ste nepochopili, ze apple id je hoooodne dolezite konto.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Denča

Re: zabudnute kontrolne otazky ku Apple ID

Příspěvek od Denča »

Ja som to pochopila no manzel bol rychli a urobil to bez mojho vedomia :-(

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: zabudnute kontrolne otazky ku Apple ID

Příspěvek od Beavers »

V tom případě si pořiď sejf tak velký, abys tam mohla uložit i svého manžela. :D
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: zabudnute kontrolne otazky ku Apple ID

Příspěvek od cuting »

Nechci vám do toho kecat páni moderátoři, ale co třeba místo vašich duchaplností v poradně poradit ?
K tématu - zkus toto vlákno,řešil jsem nedávno stejný problém , možná ti to pomůže.
viewtopic.php?f=90&t=59494

[mod=RONY]cuting: ale chces do toho kecat. takze, nechci ti do toho kecat ale staci si odpustit jizlivosti na adresu moderatorov, ktori nie su povinni najst odpovede a pomoc. Daj si na to velky pozor, pripisujes moderatorom povinnosti, ktore NEMAJU. Rozumies dobre alebo si to preberieme v sukromi?

ps: ak vies pomoct najlepsie, pomahaj ale nemaj pri tom hlupe reci. Kazdy pomaha najlepsie ako vie a ake ma moznosti. Aj tomuto musis rozumiet. Bez hlupych invektiv je to vzdy lepsie.[/mod]

Souhlasím. Bez hloupých řečí, duchaplností a bez siláckého vyhrožování to jde také. Ale chápu, že jsem asi šlápnul někomu na jeho ego a připouštím,že tak trochu záměrně. Co uděláš? Potrestáš mne banem ? Pokud ti to pomůže zvednout sebevědomí nabyté tvou funkcí, tak si klidně posluž. :)
 Apple hračky 

Denča

Re: zabudnute kontrolne otazky ku Apple ID

Příspěvek od Denča »

Cuting dakujem asi jediny si pochopil o co mi slo ja sa ani neurazam len som chcela pomoct a dakujem :-)

Patrezko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 274
Registrován: úte srp 25, 2009 4:25 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Patrezko »

Tiež som zabudol odpovede na tie otázky, apple support 0 bodov, všetko chcu cez telefon... A rovnako ako cuting ani mne neukazuje "zabudli ste odpovede" a mam vyplnene aj nahradne apple id aj alternativne maily aj overene su

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

To je skutečně zvláštní. Mě to nabídku na reset odpovědí nabízí. Jaký máte účet ? Já mám americký na US iTunes store a tam mi to reset odpovědí nabízí. I nyní. Rád bych pomohl, ale už i s Juslíkem jsme to zkoušeli a ani jemu to reset odpovědí nenabízí....
 Apple hračky 

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: zabudnute kontrolne otazky ku Apple ID

Příspěvek od cuting »

Rádo se stalo. Pomohlo to ? Někomu se v nastaveni jejich apple ID nezobrazuje možnost resetování otázek.

Pro mody - možná by stálo za úvahu sloučit toto vlákno s již existujícím.
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Psala jsem, že jestli tam má vyplněný náhradní, tj. druhý email. Mám CZ i US účet a na obou se mi to zobrazuje a na obou mám vyplněných více emailů, ne jen ten hlavní, pomocí kterého se přihlašuje do storu, tedy samotné apple ID, ale mám tam vyplněný i další, na který se mi právě posílají tyhle blbosti v případě zapomenutí. A od té doby neodpověděl, jestli tam má další email vyplněný nebo ne.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Asi na tom něco bude. Ale pak nerozumim jedne veci. take mam CZ ucet a US ucet a u obou se mi ta moznost resetu odpovedi objevuje, ale je zvlastni, ze mam v obou uctech uvedenou jen jednu e-mailovou adresu,ktera je zaroven i appleID, ale dalsi v prehledu nemam zadnou. Ale ten resetovaci e-mail se mi odesila na jinou adresu, spravnou, ale ktera neni u zadneho uctu, ani US a ani CZ ,jako secundarni uvedena... Kde ji apple vzal, to netusim. Je to ale adresa, kterou mam , jako sve hlavni appleID pro iCloud , e-mail s koncovkou me.com apod. A resetovaci e-mail mi z obou uctu - US i z CZ na ni vzdy prijdou ...... :)
 Apple hračky 

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Názor na forum

Příspěvek od mike-biker »

Nicméně k meritu věci, určitě zde pomůže APPLE Support, mám s ním dobré zkušenosti. :)

[edit=iTukan]přesunuto...[/edit]
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

Bohužel v této věci nepomůže. Opakuji výš uvedenou osobní zkušenost s tímto security supportem :
Co je ale obzvlášť humorné, že když jsem se po týdnu pokusů konečně dostal na konkrétního člověka na security teamu, tak mi napsal, že mi rád tyto otázky a odpovědi zresetuje, ale abych mu odpověděl alespoň na jednu z těch dvou otázek. Jinak, že mi to zresetovat nemůže, protože musí mít jistotu, že já jsem já . Připadá mi to, jako u blbých na dvorečku. Potřebuji zresetovat odpovědi, protože si je nepamatuju a ani si nevzpominam, že bych na ty otazky někdy odpovidal, a on mi oznamuje, abych mu na ty security questions odpověděl, že mi je pak zresetuje . Na nic jiného neslyší, ani na to, že mohu svou identitu dokladovat X jinými způsoby"
Jediné, co mi pomohlo byla změna AppleID v předvolbách iTunes store. Na nový e-mail mi přišel nový potvrzovací s novym appleID a pote, co jsem se přihlásil, se mi objevila možnost resetovat otazky a odpovědi, jak jsem uvedl výše. Ale některým jiným, jak je vidno v tomto vláknu ani to nepomůže... Takže i když bych moc rád pomohl, tak má představivost - jak , je už nulová. :(
 Apple hračky 

Vulgi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pon led 25, 2010 4:20 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Vulgi »

Mam tiez problem s tymito uzasnymi otazkami a sekundarnu emailovu adresu som vyplnenu nemal tak som ju vyplnil ale tu moznost na reset tych otazok tam stale nemam....
neviete poradit co s tym?
D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od rony »

nabehni na http://appleid.apple.com/ a tam si konto Apple ID skonsoliduj do tej miery ako to len ide. Zapis si odpovede na bezpecne miesto a uz nebudes mat problemy. Ak to nejde, tak musis to riesit priamo s Apple supportom, su schopni ti pomoct. Ako vzdy ludia nevyflaknite sa na Apple ID, je to pre vas dolezity ucet.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

makomar
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 82
Registrován: čtv črc 12, 2012 10:29 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od makomar »

Řešil jsem to tento týden. Je to otrava ale dá jse to přežít. Je to taková daň zablbost.
Nejdříve zavolaš na český support, tam si té proklepnou a následně tě připojí do londyna kde ma apple security team. Ti jsou jediní schopni řešit tvůj problém.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od cuting »

mě osobně v Londýně nepomohli. neustále chtěli vědět alespoň jednu odpověď na jednu ze tří otázek a nikam jsme nedospěli....Psal jsem o tom výš. Co mě osobně pomohlo , že jsem sám v nastavení účtu v počítači změnil název apple ID = e-mailovou adresu, pod kterou jsem se přihlašoval. Všed ostatní jsem ponechal,zůstali mi všechny nákupy, nakoupený kredit i heslo. Potvrdil jsem změnu a na nový e-mail , pod kterym se nyní přihlašuji, mi přišel potvrzovací e-mail, ve kterém jsem měl odkaz na nové security questions. Ty jsem si nově nastavil a už to šlape. Na všech dalších zařízeních jsem se pak ze store odhlásil a s novým appleID opět přihlásil, vyplnil odpovědi a od te doby mám klid. Proč se někomu nezobrazuje možnost nastaveni těchto otázek, tomu ale nerozumím.
 Apple hračky 

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od mirmo80 »

Ja len OT by som sa rád opýtal, v tom Londýne hovoria so zákazníkom aj inak ako anglicky?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od rony »

kazda krajina ma iny typ zabezpecovacich otazok, kto mate US Apple ID a SK Apple ID si viete vsimnut na http://appleid.apple.com ze je to inak, takze davajtte si na to pozor ked vam niekto bude radit co a ako, lebo sa to moze trosku lisit. tu o tom pisem viac http://spravodaj.madaj.net/view.php/201 ... -do-itunes
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Vulgi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pon led 25, 2010 4:20 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Vulgi »

no na tej stranke neporiesim nic uz som si aj vyplnil sekundarny mail a nepomohlo. Stale sa mi tam nezobrazila moznost na zresetovanie tych otazok ani na US ani na SK - skusal som jedno aj druhe. Cize jedina moznost ako sa k tomu dopracovat je zavolat na tu podporu?

prikladam aj screen ze tam tu moznost nemam
http://www.upnito.sk/0/utddbuwy9b9wchfm ... u4rzn5.png

Odpovědět