Zapomenuté odpovědi na security questions

Ronaldok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: ned úno 03, 2008 7:55 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Ronaldok »

Tak sem volal na cz podporu apple, tam me presmerovali nekam na naky bezpecnostni tym, kdy mi polozili nekolik bezpecnostnich otazek, pak mi na iphone poslali bezpecnostni kod ktery sem jim rekl a otazky z resetovali :)

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od mike-biker »

Jen z trochu jiného soudku. U svého účtu jsem měl přihlášených ca 10 iPhonů a nyní druhý iPad. Najednou od ledna to při stahování chce vyplnit tyto tři bezpečnostní otázky. Ale já je nechci vyplnit, tím pádem musím jen a jen pro iPad stáhnout ať free, či placenou aplikaci pomocí iTunes. Je to normální? Mám iPhone už dlouho a najednou tato opičárna.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Bezpečnostní ověření, mě se to na mém iPhonu 5 též ptalo, při první platbě. Pokud otázky znám, tak není problém odpovědět, pak je klid.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od mike-biker »

No po mě je to chtělo vytvořit. :( ale proč po 2 letech a jen a jen na iPadu? :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Jo vytvořit, no ono v loni někdy s tím začínali, že si lidi měli doplnit bezpečnostní otázky, ale proč u tebe až tak pozdě, to nechápu. Po mě to už chtělo někdy před půl rokem nebo tak nějak.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od rony »

pretoze mas jedno apple id a tie otazky chce vyplnit, nie zodpovedat. resp. ak som neporozumel, tak to, ci si to pyta dodatocne odpovedat otazky zalezi na tom, ci servre apple identifikuju nove zariadenie alebo nejaku zmenu. napr. ze na nom prvykrat nakupujes a podobne. Oni si PAMATAJU kazde zariadenie ZVLAST a kazde je identifikovatelne zvlast. Moze to byt dane aj tym nebyvalym mnozstvom zariadeni, ktore mas k tomu apple id :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od mike-biker »

Já už jsem to vyplnil a je to. Doufám, že IOS zanikne dřív, než přijde milosrdný pan Alzenhaimer. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Smrdaky »

cuting píše:To je skutečně zvláštní. Mě to nabídku na reset odpovědí nabízí. Jaký máte účet ? Já mám americký na US iTunes store a tam mi to reset odpovědí nabízí. I nyní. Rád bych pomohl, ale už i s Juslíkem jsme to zkoušeli a ani jemu to reset odpovědí nenabízí....


Zrejme jsi pri zakladani ID uvedl i rescue (tedy sekundardni) mail?

Ja ne a nemyslel jsem si, ze tyhle de...... otazky budou vyzadovany i v pripade, ze mam neprustrelne heslo, ktere nezapomenu. S timto jsem se nikdy nesetkal, aby nekdo chtel odpovedi na otazky, kdyz hlavni overovaci prostredek funguje, navic v situaci, kdy chci utratit svoje kredity.
Suxx Apple.

Darkerzman
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 29, 2011 9:13 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Darkerzman »

Přišel už někdo na řešení? když jsem se bavil se supportem řekli mi že mi nemohou pomoct pokuď jsem mimo U.S fakt uz nevim co dělat.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Smrdaky »

Musis mit seriova cisla zarizeni nekdy pouzitych k nakupu na uctu pokud nemas zarizeni s pripojenym icloudem na ktere funguje poslat jejich kod :-) ale pozor ne vsechny (pripojene iCloudy a SN zafunguji :-). Zarizeni s ios5 kdoviproc nebrali.

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Dynamix »

no tak sa mi to stalo tiež, zabudol som odpovede a neukazuje mi ten reset. ozaj neexistuje nijaký sposob ako ich zresetovať alebo zistiť? toto neni normálne aby som bol takýto zviazaný a nemohol stým nič robiť. akože je dobré že to takto zabezpečili keby niekto zistí heslo, o to pokoj, ale toto sa stalo milion ludom tak nech to dáko riešia, zbytočne som zahodil 35$ gift karty, možem si založiť nový účet a kúpiť si nové :( ešte sa opýtam a skúsim poslednú možnosť, ako funguje ten telefonický support? čo sa tam pýtajú, je to platená služba a hovoria tam po anglicky? dakujem za odpovede
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Dynamix »

ospravedlnujem sa za double post ale kedže ste mi neodpovedali tak som skúsil zavolať kde mi nejaká nahrávka povedala že support je len v angličtine takže som skončil.

Tých 35 dolárov je škoda tak fungoval by návod keby si nájdem niekoho kto má americkú kreditku, pridal si ju do mojho účtu, znovu vymazal a skúsil si na druhý (práve vytvorený účet) giftnúť aplikácie ktoré by som zaplatil tými peniazmi na účte?

Vraj ked si pridám kreditku do účtu tak potom mi už tie bezpečnostné otázky nebude pýtať ale chcem vedieť či je to pravda. dakujem a dúfam že teraz mi už poradíte :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

M1No
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 153
Registrován: stř zář 10, 2008 1:06 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od M1No »

Ppri tom odkaze na restart otazok mate ake zacinajuce pismeno ?? je to prve pismeno vasho mailu ?? myslim toto Send reset security info email ....@....

M1No
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 153
Registrován: stř zář 10, 2008 1:06 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od M1No »

Pls kuknite sa nato :( ja to mam takto n•••••@gmail.com ale to n sa mi nezhoduje vobec z mailom a reset otazok stale nechodi :((((

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Dynamix »

to je rescue email, ktorý si zadával pri vytváraní účtu hned po vyplnení otázok, nieje to tvoje apple id ale nejaký alternatívny iný mail ktorý pomáha v prípade zabudnutia týchto otázok takže ak si si na ten mail poslal reset tak sa nan prihlás.
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

M1No
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 153
Registrován: stř zář 10, 2008 1:06 am

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od M1No »

len kurna neviem aky to je stych co pouzivam tak ani jeden :( ako dalej pokracovat ?? da sa nejako zistit aky je to vlastne mail ?? TO PRVE PISMENO JE STOHO MOJHO MAILU ??
patral som patral a vypatral :good: odlahlo mi :)
vdaka za pomoc :wink:
Naposledy upravil(a) M1No dne pát pro 13, 2013 7:47 am, celkem upraveno 1 x.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Metalgirl »

Ano, to je zacatek toho emailu, ktery jei tam zadal. Blbe je, jestli sis nrjaky vymyslel. V lepsim pripade jsi pouzil nejaky svuj pravdivy email.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Nika92
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 09, 2016 1:37 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Nika92 »

Ahoj, mam problém z těmi dvěma otázkami na ICLOUD bohužel si je nepamatuji, a email na který mi to údajně posílí obnovu, neplatí :( a ani už nevím jaky by to mel být, jo hlava děrava :-( :D A když se přihlasím na https://appleid.apple.com a dám email ověřit párkrát nebo změnit otázky tak mi to napíše že proběhlo moc pokusu a napíše mi to přidat Email pro obnovu,kliknu na to a nic se neděje :( Nevíte prosím někdo co s tím??? Díky mooooooc :)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Zapomenuté odpovědi na security questions

Příspěvek od Clon »

Zavolej na podporu Apple. Nachystej si nejaky doklad o nabyti. Nikdo jiny ti nepomuze.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět