nedaří se mě registrace do app store

Odpovědět
Maky

nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od Maky »

Asi jsem úplnej antitalent,ale nedaří se mě zaregistrovat do app store:

platební karta: VISA

card number: zadal jsem to 16místné číslo z přední strany platební karty (? snad ok ?)

security code: zkoušel jsem pin plat.karty,ale hlásí to chybu.

Prosííííííím o radu,jináč toho placatýho ďábla rozšlápnu.

děkuji

nalevka

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od nalevka »

Card Number je OK..
Security code je poslední trojčíslí ze zadní strany karty!

Obrázek

Maky

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od Maky »

děkuji

edit:
tak ty čísla už to vzalo, ale teď to prozměnu píše: Your payment method was declined.
please enter another payment method. ? anglicky moc neumím ? co se mu zase nelíbí? zkoušel jsem pro jistotu i firemní kartu a to samé ....

nedelej doubleposty viz pravidla fora . JH

PeterKiss

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od PeterKiss »

Nemas na plat karte dosť prostriedkov k nakupu.
Máš vyprazdnenu kartu pouzi inú alebo si daj poslať peniaze na ucet AppStore má požiadavku na nákup min 2? zostatku na účte.

Maky

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od Maky »

To né, na obou účtech je peněz dost, nemůže být problém v tom, že nní ani jeden účet na moje jméno? (jeden na manželku a druhý na firmu)

PeterKiss

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od PeterKiss »

Nie ja som 2 roky používal počas skoly otcovu a všetko fungovalo.

branok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: úte říj 14, 2008 10:33 am

Příspěvek od branok »

Nemas asi povolene internetove platby na nej. Treba aktivovat/zcysit limit z 0 v banke.

Maky

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od Maky »

moc děkuji za rady, jdu to vyzkoušet ...........

bluetake

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od bluetake »

Preklad hlasky : Vase platebni metoda byla odmitnuta, zvolte prosim jinou platebni metodu" ......Zeptam se : registrujes se na ceskem appstore a nebo na US app store ? Pokud na ceskem, tak by problem byt nemel ,ale na US appstore ti jinou kartu, nez americkou kartu vydanou americkou bankou, nevezmou....

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od rony »

"Your payment method was declined" - skus kliknut na FAQ a najdi si tam, je tam o tom trochu...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Maky

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od Maky »

aha, tady bude asi zakopanej pes, jak to poznám? Vždy když se mě to ptá tak zadávám ČR. Joooo se mnou to máte těžký...

bluetake

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od bluetake »

Na appstore uplne dole uprostred mas vlajecky zemi, kde appstore funguje. Najdi si ceskou,presmeruje te to na cesky appstore , ktery na tebe bude i cesky mluvit a postupuj klidne a pomalu krok za krokem. Vytvoreni uctu,platebni karta atd. A je to. Drtivou vetsinu podstatnych aplikaci, co je na us store,az na nekolik malo vyjimek, najdes i na ceskem. :)

crosby87

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od crosby87 »

Mám ten samý problem, když se přihlásím na svůj účet mám tam vlajku českou ale AppStore je anglicky a po registraci to hlásí stejnou chybu. Co se teda s tím dá dělat ? :)

tondo888888

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od tondo888888 »

Pre tych ktorym nejde ta karta a uz sa im stym nechce prplat proste vyberte z tych kariet none sice budete moct stahovat len free ale lepsie free ako sa sr.t s kartou

branok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: úte říj 14, 2008 10:33 am

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od branok »

Ako som pisal: "Nemas asi povolene internetove platby na nej. Treba aktivovat/zvysit limit z 0 v banke." Zavolaj na hotline, zmen to cez internet banking, prip. chod na pobocku. Vecsina kredit. kariet ma defaultne nastaveny limit 0 pre platbu na internete.
MacBook Pro, iPhone 5S, iPhone 4 FW 7.0.3 NonJB, iPhone 2G FW 3.1.3 JB

drakenus
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon úno 14, 2011 1:31 pm

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od drakenus »

zdravim a jde to nejak obejit bez povoleni internetovych plateb ? jelikoz mam stejny problem u apple ID zeny a ona nema povolene internetove platby a ani to nechci...potrebuju stahnout aplikaci ktera je zadara a nejde to - konkretne muj tmobile dik za odpoved

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od rony »

skusil si kliknut tu na tejto stranke hore na Navody?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Eva21
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 24, 2017 12:20 am

Re: nedaří se mě registrace do app store

Příspěvek od Eva21 »

Ahoj. Chtěla bych přidat moje postřehy k zadání platební karty. Bezpečnostní kód karty je trojčíslí z rubové strany karty. A platba kartou mi byla odmítnuta, protože sice jsem měla povolené platby na internetu, zadané limity, dostatek hotovosti, ale přednastavený počet transakcí 0, který jsem musela změnit. Možná je vám to každému jasné, já jsem však stará generace a dost jsem se s tím natrápila a tady jsem odpověď nenašla. Pokud je můj příspěvek nepatřičný, tak jej, prosím, smažte. Eva21

Odpovědět