Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Odpovědět
Razerman

Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Razerman »

Je to asi dva dny kdy se mi v iTunes (nejnovější 9.1.1) začalo ukazovat číslo s novýma atualizacema pro aplikace. Tak to rozkliknu a iTunes hlásí žádné aktualizace pro vaše aplikace. Používám v iTunes dva účty (US a CZ) ale u obou stejný výsledek. A dneska se objevili další 3 aktualizace které prostě nemůžu najít. všechyn app jsou legálně koupené z iTunes. Nemá někdo podobnou zkušenost popřípadě lék na tuhle nemoc? Ne že by to byl problém ale znervozňuje mě jak na mě svítí to číslo s aktualizacema :evil:

TommyS

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od TommyS »

A zkoušel ses dívat přes aplikaci Appstore v iPhonu...Hlásí to tam taky? Zkus Deautorizov a autorizovat PC.

Razerman

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Razerman »

V iP nemám samozřejmě všechny aplikace tudíž ani nevím které apps chtějí aktualizovat. Ale v iP je vše aktuální. Deautorizaci sem zkoušel, přeinstalování taky. Je to záhada.

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od masklin »

Ale to by se mu ta aktualizace v PC stáhla a zmizel by počet aktualizací. Mě to taky dělá, ale nějak to neřeším.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Razerman

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Razerman »

Přesně tak. Kdyby zůstala jenom v iTunes tak si aktualizaci stáhne automaticky. Mě to ze začátku taky nevadilo ale najednou mi tam svítí už 10 aktualizací a stále se tento počet navyšuje. Dokonce jsem postupně do iP nahrál všechny apliakce co mám v iTunes a v iP to žádné aktualizace nevidí. Tak třeba pomůže příští update iTunes. Uvidíme.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od mrzic »

No ona se mu stahne a ceka na synchronizaci. Vzhledem k tomu, ze ji jiz v iPhone nema, tak ji porad hlasi jako aktualizovanou a porad ceka na synchro. V iTunes v Apps mam spousty aplikaci, nektere mam zaskrtnute a ty mam v iPhone. Ty nezaskrtnute v iPhone uz nemam, ale presto je iTunes aktualizuje a pripadnou zmenu hlasi.

Taky mam US a CZ ucet a taky mi vadilo to cislo s novymi aktualizacemi a pritom jsem mel vse v iPhone aktualni. Smazal jsem ze seznamu aplikaci ty, ktere uz nepouzivam a uz mi nic iTunes nehlasi.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od masklin »

Myslím, že to pořád nechápeš. Mám v iTunes několik aplikací XY. V iPhonu je teď nemám. iTunes mi nahlásí aktualizace a ukáže několik aplikací které mají update. Dám je aktualizovat, ale zmizí jen část z toho původního počtu. Zůstane třeba 5 aktualizací, ale seznam aplikací k aktualizaci je prázdný. iTunes mi napíše ať se přihlásím ještě druhým účtem pokud ho mám, což jsem samozřejmě udělal. Odhlásím, přihlásím druhý účet stáhnu aktualizace třeba na dvě aplikace a pořád mi zůstává označení updatů ale seznam aplikací na aktualizaci je prázdný.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Shark NX

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Shark NX »

Nepouzivas viac iTunes uctov? (Napr. jeden Cesky/Slovensky a US)
Ja mam Dva a na kazdy ucet sa musim prehlasovat aby som stiahol jednotlive Updaty.
Skus si ich prepnut a v tom druhom dat stiahnut Update.
Ak si stiahol Aplikacie zo vsetkych Uctov a nadalej ti tam svieti UpDate tak to je chyba iTunes, potom doporucujem uplne zmazat iTunes a znova nainstalovat.

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od masklin »

Vždyť píšu, že jsem updatoval přes oba účty. Před měsícem jsem přeinstaloval komplet PC a dělá to pořád.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Jelen50 »

Mám stejný problém, že mně to hlasí updaty, ale žádne nejsou. Akorát mně to děla v AppStore v iPhonu začalo to dělat až na FW 3.1.3.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od rony »

ci to nerobi u tych, no... zadarmo apps :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Jelen50 »

:) Nemám JB.

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od masklin »

@rony: ale notak

Prošel jsem oba účty na iTunes, oba mi ukazují aktualizace, ale ani jeden neukazuje u kterých aplikací.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Razerman

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Razerman »

Našel sem řešení tohoto problému v mém případě. Jelikož jsem hračička a zkouším různý krávoviny tak jsem udělal tohle:
Měl sem založený účet pro Slovensko (kvůli platební kartě). A nedávno sem zjistil že si vlastně můžu změnit v nastavení účtu zemi. Tudíž jsem si změnil zemi ze Slovenska na Českou republiku (takhle jsem to zkoušel obejít i změnou na US store ale to prostě nejde - to jen pro vás které by to taky napadlo jako mě :-) ) Pak sem stáhnul nějaký aplikace. A jak začali naskakovat aktualizace aplikací stažených přes účet se zadanou zemí Slovensko tak se začali objevovat aktualizace které nešlo aktualizovat protože můj aktuální účet už byl vlastně veden pro Českou republiku. Když sem opět přepnul v nastavení účtu z České republiky na Slovensko bylo možné provést aktualizace všech aplikací a tím pádem zmizel v iTunes i počet aktualizací k nainstalování. Takže jsem měl de facto pod jedním apple ID schovaný 2 účty (ČR a SR) a proto se to tvářilo takhle zvláštně.

Masklin: Nedělal si taky něco takovýho s tvým účtem v iTunes? Podle popisu by mohl tenhle postup řešit i tvůj problém ;-)

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od masklin »

Nene to jsem nedělal. Ale nápad dobrej.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od HOFA »

Já ,abych nezakládal nové vlákno tak se z dovolením zeptám,tak nějak obecně aktualizujete vždy a všechno ? nebo jen vybíráte ty aktualizace co chcete zaktualizovat ?mě se jedná o to, zda to není na škodu aktualizovat třeba appku kterou nepoužívám.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od misha »

v tom pripade se mozna hloupe zeptam, proc ji mas v telefonu/itunes? nebo mas dost casu na to vybirat si a resit co a jak? ;-)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od pegas »

Aktualizuji vždy všechno nehledě na systém (Android, iOS, Win 10). Smysl aktualizací je opravit chyby, nebo jakékoliv jiné vylepšení. Takže nevidím důvod, proč neaktualizovat. Neplatí pro JB.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od HOFA »

Ok já jen myslel,aby to zbytečně nespotřebovávalo místo,ale zřejmě při 64g není třeba tohle řešit
děkuji
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od misha »

hele, ze ty ses chtel jen pochlubit? protoze tohle je fakt masakralni odpoved :-D

btw jedinou situaci bych pochopil a to, ze nejakou aplikaci z duvodu funkcnosti nechces aktualizovat.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Clon »

Hele kluci, JAK to s temi aktualizacemi funguje dneska? Vzdy kdyz jsem v pc zapnul iTunes, mel jsem aktualizací aplikací hodne. Nedavno jsem presel na iOS 9.x a nejnovejsi iTunes. Dneska jsem iTunes zapnul asi po 14 dnech a aktualizace ANI JEDNA. Dal jsem Overit polozky ke stazeni - taky ani jedna. V iPadu mam 4 aktualizace, a asi 5 aplikaci koupenych primo z iPadu. Jsem z toho PAF. To uz se jako aplikace z knihovny neaktualizuji???
Funguje vam to "po staru" nebo nejak jinak???
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od rony »

mne sa zda, ze je to uz ok. syncujem denne, uz sa mi zda, ze nevynechava.

niektore appky som cielene v itunes appstore nanovo stiahol a uz to frci asi vsetko samo.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Clon »

Dekuji za reakci. Sice jedinou, ale zaplatpanbuh za ni. Hooodne pozde, ale prece.
A muzu tomu tedy rozumet tak, ze aplikace z knihovny SE TI AKTUALIZUJI, jo?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Anndy »

Mne sa apky z knižnice v iTunes aktualizujú ok a následne synchronizovať do iP. Akurát som si nie istý, či funguje prenos zakúpených apiek v telefóne do iTunes.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od rony »

Mne sa zda, ze sa mi prenasaju kupene appky (kupene v iphone, objavi sa v ipade) pricom syncujem len cez itunes a objavia sa az po tom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Anndy »

Mne to donedavna fungovalo tak (odvtedy som to neskual), ze ak som si nahodou nejaku apku stiahol na iP tak sa po synchodnizacii (ani po "nasili" - preniest zakupene) tato apka neobjavila v iTunes. Aj tak si 99% apiek stahujem do itunes a nasledne do iP ale obcas sa clovek nevyhne opacnemu postupu. Akonahle vsak tato akpa uz bola v itunes tak sa syncuje aj aktualizuje s iP ako ma.
Ja sa len obavam dalsieho rozvrtania systemu - ako som cital nedavne vyjadrenia ohladom itunes - ze apple meni filozofiu a uz nemusi/nebude? povazovat iTunes v PC ako centrum vsetkeho s naslednou synchronizaciu na iZariadenia, ale ze tuto ulohu prenesie na cloud... A obavam sa toho applackeho, ze nenecha 2 moznosti, ale necha len tu jednu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Neexistující aktualizace aplikací v iTunes

Příspěvek od Clon »

Na nejakych apple strankach jsem vycetl, ze od iOS 9 funkce Prenest zakoupene NEprenese aplikace z iHracky do iTunes. Pokud neco koupim primo z iPadu, po spusteni iTunes BY se mely zakoupene polozky z jinych zarizeni SAMY stahnout do pc - v nastaveni iTunes je na to volba. Me predtim ale s aplikacema nefungovalo zhola nic. Ani ty aktualizace.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět