Uz mi to "others" leze na nervy

Odpovědět
Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

To nemám tušení, ale na 100% jsem v nem mel hudbu, mozná ale třeba písničky bez názvů, nebo tak neco. Jelikož když jsem hudbu smazal ( všechnu hudbu ) a nic jineho, bylo others 0 mb.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

VeLikej_ToMik11
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 12, 2013 7:00 pm

Re: Uz mi to

Příspěvek od VeLikej_ToMik11 »

Smrdaky píše:Neni v nich i fotostream?
Fotky a videa iZprav a Mms tam nejspise budou


Jojo, rekl bych, ze tohle se do Others bude urcite zahrnovat.. Kdyztak si to uloz do telefonu, to ti skoci do pameti telefonu a ze zprav to smaz ;-)

Sir_Emental

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Sir_Emental »

Taky mě to dost štvalo, dokud others zabíralo kolem 700 MB neřešil jsem to, ale vždy když stáhnu nějakou velkou aplikaci (>1GB) tak mi others strašlivě naroste, nejvíc jsem zatím měl 5 GB. Psal jsem na Apple Support, kde mi řekli že se to prostě stává a nic se s tím nedá dělat, že jsou to chyby v aplikacích apod. a že jediné řešení je restore.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Smrdaky »

Tea Racer píše:To nemám tušení, ale na 100% jsem v nem mel hudbu, mozná ale třeba písničky bez názvů, nebo tak neco. Jelikož když jsem hudbu smazal ( všechnu hudbu ) a nic jineho, bylo others 0 mb.


Others 0, to vazne existuje?

jessve
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 01, 2011 7:53 am

položka ,,jiné,, v obsahu iphone v itunes

Příspěvek od jessve »

chtěla bych se zeptat co obsahuje ,,jiné,, v itunes? uabírá mi to celkem dost místa a pořád nějak nevím co tom je

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od jackherrer »

kdyz si prectes tohle vlakno zjistis ze vlastne vsechno co neni v aplikaci hudba, videa, neni to aplikace, kniha atd tak se v pameti bere jako other.. napriklad pokud mas nejakou aplikaci, kde mas ja nevim stazeny hudebni videa tak to se nebere jako video, ale jako others resp. jiné
I will maintain an attitude of open-mindedness.

martes25
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: čtv zář 16, 2010 2:37 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od martes25 »

tiež som mal raz v other asi 3gb .. vtedy som mal aj JB a ios6 ... cez iFun som si dal vyhladať súbory vačšie ako 1gb (nebolo ich veľa) alebo take čosi a našlo mi to real racing 3 ktoré som už mal dávno odinštalované ale zostali tam nejake inštalačné súbory ,, vymazal som a bolo to pohode.. ono mi to tam vzniklo ale preto lebo som pri synchronizacii odpojil iphone. nemal som čas a myslel som že sa nestane nič a synchr. bude pokračovať ked ho znova pripojím..
Happle - Nokla - Mrkvosoft

koldis
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 19, 2013 10:55 am

iPod Touch 4G - volné místo

Příspěvek od koldis »

Zdravím,

mám dotaz ohledně volného místa. Když připojím iPod k iTunes, tak mi to ukazuje, že mám 1,6Gb Jiné. Rád bych věděl co to JINÉ znamená (určitě to bude něco systémového, ale proč to má tolik??).
Hraju pouze jednu "online" hru (World at Arms), zbylé hry nepotřebují připojení. Knížky (18 Mb), fotky (11Mb), Audio (3, 89Gb), Aplikace (823 Mb), filmy 0

Předem díky

Kolda
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne úte lis 19, 2013 12:51 pm, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Je tu o tom cele tema, presunuto do nej. Pocti si.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Barberry.pha »

A to nepoužíváš žádné jinačí App? Safari,
Zprávy (iMessage) mail, facebook? Atd

Podívej se do nastavení/obecné/ využítí kolik ti jednotlivých App zabírají dokumenty a data a kolik samotná App.

Prostě je tam v Others je všechno co nespadá do dávných kategorii, veškerá datá App, uložené věci atd

A prostě se toho nikdy nezbavíš, max to zmenšíš.

Např Tímhle http://www.imobie.com/phoneclean/
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

koldis
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 19, 2013 10:55 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od koldis »

Barberry,
používám, ale minimálně. iMess. je smazaný, mail v podstatě taky, ksichtoknihu apod. nepoužívám. Smazal jsem nějaké aplikace a others okamžitě skočilo na 2Gb.

Nastavení nic. Prostě jsem 2Gb v others.

Vím, že se toho nezbavím. Když mám 8Gb iPod, tak to už řešit musím :-)

Phoneclean zkusím. Díky za tip

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Barberry.pha »

Doporučuje se synch přes iTunes a mazat ty App přes itunes, jinak zkus tu App. Já Others nějak neřeším ale občas to proženou tou App a smaže mi to kolem 1GB
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

Tak po čistém restore přes dfu mám others kolem 600MB nulu jsem nikdy na zadnem zařízení nemel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

martes25
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: čtv zář 16, 2010 2:37 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od martes25 »

zaloha cez icloud ,, restore v itunes ,,, obnova z icloud a potom mám others 0 ..
Happle - Nokla - Mrkvosoft

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

Psal jsem to zde: Gekko gecko @ iTunes 11.1 - zkušenosti, chyby
Tohle mám po čistém restore přes DFU Mode.
Hlavně nevm proč mi něco zabírají dokumenty a data když na iCloudu nic nemám, po čistém restore přes DFU by tam nic nemělo být, zálohu jsem neobnovoval je to na iPadu Mini i na iPhone 5 jak to máte vy?

EDIT:
Tak ty dokumenty a data si asi prvotně uloží vestavěné aplikace.
Po nějaké době používání aplikaci si je každá doinstalovana app ukládá taky, v nastavení/obecne/využití je to u jednotlivych vidět to už se ale zase počítá do others.
Za asi čtvrthodinovém brouzdání facebookem přes aplikaci mi to ukázalo skoro 30mb v obecne/využití/facebook/dokumenty a data jak se toho zbavit nevím volba smažení tam není tak až toho bude moc tak bud použit zde zmineny iCleaner nebo reinstall.

Časem v závislosti na používání, se "dokumenty a data" u každé aplikace zvětšují, proto bych se zeptal zda tyto patrně dočasné soubory iOS po nějaké době maže sám, nebo je potřeba použít Phoneclean http://www.imobie.com/phoneclean/

EDIT2:
Takže u mě to vyskočí konkrétně u FB vždy na 30.5MB-33MB a to je strop, když se do nastavení podívám znovu, spadne to na 22 nebo 25MB/28MB takže systém to asi maže tyto dočasné soubory po překročení určité hranice sáma nezas..á se.
Ta hranice je ale pokaždé jinak...třeba ted mám 35MB a pořád se to nevyčistilo stále mluvím o iPhone 5 a iOS7.0.4 na iPadu FB téměř nepoužívám.
At je to jak chce hlavní je že to systém alespoň částečně po nějaké době sám pročistí a preventivně není problém čas od času použít když synchronizuji Phoneclean.
Každopádně volba smazat data aplikací u každé zvlášt, nebo někde v nastavení třeba v obnovit, by nebyla špatná.
V tuhle chvíli mám 55MB a iOS to zatím nevycistil, už tomu nerozumím....phoneclean s tím ale pomůže.

Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Mr.Bombastic
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 01, 2013 3:10 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Mr.Bombastic »

ja som jednoducho bezradny ... pri kazdej synchronizacii s PC mi to do "others" pridá aspoň cca 600MB ... dnes som obnovil iPhone nanovo a už tam mám 2,6GB others

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

Divný...já mám po restore 600MB v others, dělal jsi restore z DFU modu a neobnovoval potom ze zálohu?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Mr.Bombastic
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 01, 2013 3:10 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Mr.Bombastic »

Dal som vymazat cely obsah priamo v telefone a potom nastavil ako novy iPhone ... aj iTunes v PC bol komplet premazany. Robil som to hlavne kvoli tomu ze po tyzdni pouzivania som tam mal 3GB others .. Po resete to bolo 300MB , prva synch. 700, druha 1200MB az sa to postupne vysplhalo na 2,6GB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

martes25 píše:zaloha cez icloud ,, restore v itunes ,,, obnova z icloud a potom mám others 0 ..

Tohle určitě zkusím, nulu jsem v others na 5ce ani dřív 4ce nikdy neměl, jsem zvědav. :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Metalgirl »

Ani po tomhle nedosahnes nuly. Akorat me stve, ze na iPadu se stale others postupne zvysuje, na zahranicnich forech jsem cetla prispevky se stejnym problemem. Others pomuze srazit pouze obnova a pak se opet postupne zvysuje. Na iPhonu je to ok. Nechapu. Pritom pravidelne syncuji obe zarizeni s iTunes.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

martes25
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: čtv zář 16, 2010 2:37 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od martes25 »

po používani tam mam zas 1gb others ,, ale po restore 0 ..
Happle - Nokla - Mrkvosoft

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

Takový dotaz než se do toho pustím, co vše se zálohuje v případě že to zapnu v iCloudu? veškerý obsah vč. aplikací a her, nebo jenom info o nich a při obnově se znovu stahují?
Při zálohování jak je to ostatně uvedeno, musí být iPhone připojen k nabíječce a Wi-Fi přes mobilní data to nejde? má u wifi sice 6-7down ale mizernou rychlost uploadu.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

martes25
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: čtv zář 16, 2010 2:37 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od martes25 »

cele hry určite nie to by ti tych 5gb isto nestačilo čo je volných ,,,
zalohuju sa všetky data z appiek a hier ,, pri obnove sa appky sťahujú. vôbec vlastne načo by sa zalohovali cele appky? tak či tak by si ich musel stiahnuť :D ,,
Proste keď dáš obnoviť tak sa ti začnú sťahovať všetky appky aké si mal a s pôvodnými dátami.

Nie som si istý ale neviem či sa náhodou nedá manuálne povoliť záloha aj cez mobilný net. Ale určite sa da zalohovať aj bez pripojenia na nabijačku ,,, si pripojeny na wifi a normalne daš zalohovať aj bez toho aby bol pripojeny na zdroj

EDIT:
iphone 4s po obnove z icloud

Obrázek
Happle - Nokla - Mrkvosoft

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

Tak zase oživím, po restore z DFU mode, nastavení zálohování na iCloud mám po první synchronizaci s iTunes 660MB v others, pokud potom v iphone v nastavení smažu veškerá data a nastavení, tím samým postupem mám najednou "jen" 453,8MB.
Jen nevím proč mám ve fotkách po tomto 49MB v telefonu žádné nejsou jen na iCloudu na disku v PC má ten adresář 129MB asi to bude ono, obnovu ze zálohy na iCloudu jsem zatím nedělal, příště zkusím třeba dosáhnu magické hodnoty v others, tedy 0MB 8)

EDIT:
Tak nevím tedy jak toho kdo dosáhnul, ale já po restore a obnovení z iCloudu, mám po připojení k iTunes, v others 940MB, není možné že by tam měl někdo 0MB pokud ano napiště jak jste toho dosáhli, protože to by mě opravdu zajímalo.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Mr.Bombastic
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 01, 2013 3:10 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Mr.Bombastic »

Tak podla všetkeho nejakú časť tých 3GB "others" v mojom telefone zabera stiahnuty update na 7.0.4 :)

Obrázek

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Manek49 »

Do dneška jsem others neřešil, ale připojil jsem iP k iTunes a najednou koukám - "others" má 4,1 GB, což mi přijde docela masakr, volného mista jen 800 MB. Udělal jsem zálohu v iTunes, obnovení a obnovil zálohu a najednou mam volnýho 5,3 GB. Když jsem měl WP8 tak všichni řešili others, ale v případě Nokie se to dalo řešit. Nedá se tomu nějak předejít? Přijde mi to jako dost fatální chyba, kdyby tam bylo 1 až 1,5 GB tak to neřeším, ale 4 jsou už moc...

Tom_Ass
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon lis 05, 2012 5:36 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tom_Ass »

Taaak, přesně dnes se mi stala tato nemilá věc...5S,16gb a OTHERS mi dnes naskočilo na 3,45 gb...a vím přesně i kvůli čemu se to stalo, teď jen nevím, jak se toho zbavit :D Pustil jsem si ráno na iphone kousek filmu Home Alone, který mám stáhlý v itunes, jako ten dárek od "12Days" aplikace...vypnul jsem to, tak po hodině jsem telefon chytnul do ruky, strašně horkej a jen mi to psalo, že "úložiště je téměř plné", takže je jasný, že se ten film nejspíš načítal dál, jenže nevím, jak se toho zbavit, jestli se to třeba po týdnu smaže samo z toho others nebo to tam jako bude navždy...nevíte?

Update: udělal jsem restore a najednou mám 3,88GB volnýho
iPhone 5S - iOS 8.1.3.

jablkin
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 06, 2014 4:37 am

zbytečná pamět, tlačítko

Příspěvek od jablkin »

Ahoj všichni, mám chviličku iphone 5 16gb a nedávno jsem zjistil, že mi něco zabírá pamět skoro 6GB a poté jsem přišel na to že iTunes mi ukazuje že to zabírá složka "other" . obnovil jsem tedy iphone přes iTunes, ale hned po zapnutí iPhone mi to ukazuje, že "other" zabírá zase skoro 1GB, mohl by mi někdo poradit jak se zbavit toho zbytečného obsahu? A potom tu mám ještě jeden dotaz, na mém iPhonu mám už od začátku, co jsem ho vybalil tak mám volnější trošku vypínací tlačítko, taky jinak,má trochu vůli, ale vše funguje jak má, a nevím, zda to do budoucna mlže nějak vadit? děkuji za reakce
Naposledy upravil(a) iTukan dne pon led 06, 2014 6:18 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: celé téma o others... příště hledej. Stejně tak je na fóru odpověď na tvé tlačítko...

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od airmt »

Ten telefon prostě po sobě neumí moc dobře uklízet. Protože většinou mívám pouze cca 500 - 1000 MB volného místa, tak se s tím potýkám často. Má tendenci se zaplevelovat zbytky po updatech, starých datech aplikací apod. Někdy pomůže po promazání aplikací/dat/fotek/mailů, hromadném updatu aplikací apod. dát tvrdý restart či jak se to jmenuje (power button + home button). Mě se tak uvolní i několik set MB.
Škoda, že aplikace typu Facebook, Viber, Whatsapp, iAudioteka, editory fotografíí, přehrávače videí apod. nemají tlačítko "cleanup". Takhle je prostě čas od času musím smazat a stáhnout znovu, aby zabíraly v paměti jen data samotné aplikace a nikoliv starý balast, který je mnohdy x-krát větší.

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Manek49 »

Stala se mi teď zajímavá věc, jak jsem tu psal nedávno, že jsem dělal restore, tak za pár dní jsem měl others zase asi 1,5 GB, volné místo asi 4,2. Zkusil jsem použít Phoneclean, ten našel asi tak 400 MB k odstranění, tak jsem je odstranil a najednou koukám - volného místa o nějakých zhruba 500 MB UBYLO! A others najednou o 1GB více. Muselo to bejt tim Phonecleanem, nic jinýho jsem s tim nedělal. Takže mě čeká podruhý restore :bad:

Godoman
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 05, 2012 11:56 am

H: Aplikace na vymazání others dat v iphonu.

Příspěvek od Godoman »

Ahoj všem, už nějaký pátek mě trápí v ipohonu kolonka others na grafu využití kapacity. Tato položka mi zabírá 3,5 GB, což není malé množství u mého iphonu 5s 16gb. Zkusil jsem i aplikaci na pročištění iphonu a stále bez výsledku. Máte prosím nějaký typ, nebo je jediné východisko restore ? Děkuji za pomoc.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne sob srp 23, 2014 7:13 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno do již existujícího tématu.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od mike-biker »

Většinou jediné východisko je "Restore". Podívej se na předchozí konverzaci - je to slabých 5 stránek a uvidíš sám.
3,5GB není OK.
Zkus ještě udělat reset, zda se to změní.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

prestan ppriamo v telefone instalovat a mazat kazdu appku co ta napadne, ak to uz musis, skus to robit cez pocitac v itunes. ak to budes dodrzovat, pomoze to.

v others je proste vsetkok bordel co vznika ako docasne subory, ale zrejme aj bordel pri komunikacii s internetom, pocnuc kese ale zrejme aj photostream (nie priamo fotky ale co vznika pri synchronizacii pomimo).

obecne ale po rokoch pozorujem, ze cim vyssi ios, tym su tieto temp uloziska vacsie. este za cias i4 s ios4 to bolo pol giga.

dan za siroke moznosti komunikacii.

a 16 gigove verzie ios zariadeni uz prestavaju stacit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od bedo. »

Vo filesystéme je zložka "Application archives" a iOS v nej občas "zabudne" nejakú zbalenú aplikáciu, no a ak je to napr. taký Sygic, tak môže mať kľudne aj niekoľko GB. Inak sú v others väčšinou dočasné súbory jednotlivých aplikácií.

Jirka11
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 02, 2014 6:27 am

Položka ostatní

Příspěvek od Jirka11 »

Zdravím :)
mám jeden dotaz. Mám Iphone 5s 16gb. Hodně místa mi zabírá položka jiné. Myslím tím z celkové kapacity telefonu. Nevíte někdo nějaký fígl jak tuto složku zmenšit nebo promazat. Nedávno jsem přešel z androidu,tak nejsem tolik zkušenej s IOS :) Poroto se obracím na Vás :) Díky moc za odpovědí :)
Naposledy upravil(a) iTukan dne stř zář 17, 2014 7:49 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přesunuto, celé téma o tvém problému, můžeš studovat...

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Arcane »

Nejjednodušší je mít čístou instalaci iOS bez nějakých záloh a jet na čisto. Nicméně stáhni si aplikaci Battery Doctor. Má tam junk cleaner a uvolnilo mi to z Others dobrých 800MB souborů.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Smrdaky »

Mohl bys poslat link? Kterou konkretne myslis?
Dekuji.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Arcane »


Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

To maže jen neco ale... používám to dlouho.
Others taky jsou jak bylo psáno ruzné cache aplikací, napřiklad se tam ukladají offline mapy.... takže restore je sice reseni, ale je to jako s kanonem na vrabce, hlavně si tam natahas vse zpet.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Arcane »

Jak říkám, mám nový mobil bez zálohy, používal jsem ho nějakou dobu a měl jsem tak 400MB volného místa když jsem se hodně snažil. Ted mám okolo 1,5GB jen díky této aplikaci. Právě že tohle maže cache aplikací.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od cuting »

Znáte někdo tuto aplikaci ? Tváří se nadějně, ale nevím....
http://www.imobie.com/support/what-is-t ... iphone.htm
 Apple hračky 

Odpovědět