Uz mi to "others" leze na nervy

Odpovědět
airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od airmt »

cuting:
PhoneClean - úklid v iPhonu (no jailbreak)

Zkoušel jsem to před časem, něco to vyčistilo, ale co si pamatuju tak žádné zázraky se nekonaly. Novější verze jsem nezkoušel.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

Arcane píše:Jak říkám, mám nový mobil bez zálohy, používal jsem ho nějakou dobu a měl jsem tak 400MB volného místa když jsem se hodně snažil. Ted mám okolo 1,5GB jen díky této aplikaci. Právě že tohle maže cache aplikací.



To máš stestí me to vyčistilo pár MB a nic :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Arcane »

Těžko říct no. Zprvu mi to také moc nemazalo, ale nějak průběžně jsem to pouštěl a pouvolnilo se to :D

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

Neco podobneho jako PhoneClean, dela i CM Security, ktery je ke stazeni na AppStore.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

2 Arcane, používám to fakt dlouho a nic :-) Others totiž může byt ledacos, proto není tak jednoduché to smazat, mnohdy to ani nejde, musel bys odstranit pricinu a tou může byt práve oblibená aplikace treba. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Arcane »

Já to chápu no :) Jen mi to přišlo zvláštní že vlastně na nový mobil bez zálohy s jen pár aplikacema to uvolnilo tolik místa :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

Lebo napriklad instalujes priamo v pristroji a mozno po instalaciach zostava kopec zabraneho v Others. Ak ti to vadi, instaluj striktne cez iTunes. To je jedna z rad, ktoru v tomto vlakne najdes par stran prispevkov do historie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Metalgirl »

Z mých zkušeností je jedno, kudma člověk instaluje, Others se mi po čase navýšilo tak či tak.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Anndy »

Z mojich sa mi osvedcila Ronova teoria. Ale co velmi zabera miesto je standardna mail aplikacia. Tam ked si clovek nepremazava zbytocne maily, tak to ma aj par GB.
Tiez sa do others pocitaju casopisy. Ak niekto "zbiera" vsetky vydania casopisov tak to tiez o par GB narastie. Napodobne uchovvaanie obrazkov z konverzacii whatapp, atd....
Cize najlepsie je kupit si velke ulozisko :)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

napriek dlhorocnej existencii jailbreaku nikto nijako specialne neskumal, ake data ios zapocitava do Others? divne :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Metalgirl »

Na iPadu JB nemám, nemám tam ani takové krávoviny jako whatsapp atd. Email mám jen jeden a na něm akorát tak faktury z iTunes a přesto mám others 2GB. No co už...
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Gekko gecko »

rony píše:Lebo napriklad instalujes priamo v pristroji a mozno po instalaciach zostava kopec zabraneho v Others. Ak ti to vadi, instaluj striktne cez iTunes. To je jedna z rad, ktoru v tomto vlakne najdes par stran prispevkov do historie.

Tohle jsem ani netusil a diky za tip.
Takze po tomhle docasne soubory nezustanou v othersn ale v PC typicky temp apod.
Vyhoda je ze v PC neni problem cokoliv promaznout, naopak ten PhoneClean nejake misto uvolni to je fakt ale vcera jsem jej zkousel a orhers se to nedotklo.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

tie baterydoktore robia asi toto, zaplnia storage a ios sa brani vymazavanim tempov, nasledne zmazu svoj bordel a je akoze "cisto".

takze, ten neporiadok si tam nosite tak trosku vsetci sami :-) pouzivanim :-) vlastne su to gigabajty toho, co ste robili.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od airmt »

Nechce se mi věřit, že by Apple několik let nebyl schopen přijít s řešením "smazání pozůstatků instalačních souborů". Že se objeví 2GB i více v others i u nových strojů s pár jednoduchýma aplikacema to jen potvrzuje. Otázka Others se nijak znatelně neposunuje už několik verzí iOS. Asi s tím Apple není schopen nic dělat, možná to tak má být, možná na to jen kašlou. Když jsem se ale nedávno díval, co mi nadělal iTunes za bordel v mém PC, tak to spíš přičítám lempl přístupu ze strany Apple než že by tenhle stav byl neřešitelný. Akorát tohle je jejich OS, uzavřený a striktně regulovaný, a tak by měli vědět co s tím. Spíše však vidím přístup "připlaťte si 100 euro za větší kapacitu, my to řešit nebudeme".

Rony to jinak dobře odhadl, přemýšlel jsem jak to ty appky naráz dokážou, že uvolní místo v paměti (když nemůžou zasahovat do systému) a že je Apple vůbec pustil do App storu. Tou simulací zaplnění je to jednoduché a občas to může pomoct.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

Ved ako pisem - prisiel. Ked sa zacne storage naozaj plnit, zacne to cistit. To je celkom regulerna strategia. No a nemaze TO, co mazat nemoze, to znamena napr. tie prilohy z mailov.

To pustenie do Apple Store - kazda appka robi v ramci svojich medzi. Takze v skutocnosti to nerobi -zrejme- naozaj nic ine, len to zaplni priestor, ako sprievodny efekt zareaguje OS a spusti svoje mechanzmy. Takze v skutocnosti tie appky NIC necistia.

Toto je ale moja teoria, nie potvrdeny fakt. Kto ma JAILBREAK, moze skumat a ukazovat nam vysledky.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Anndy »

A este pripominam, ze celkom dobre sa da "others" ciastocne zbavit tak, ze sa urobi restore na cisty system a potom nasledne obnova zo zalohy. Ale ak nezmenite navyky, tak sa zase nakopi... Proste berte to jednoducho tak, ze su to aj data aplikacii - cize ako pise Rony, vas vlastny bordel :).
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Metalgirl »

NO je to velká záhada, na iOS 5 se toto tak markantně nedělo, začalo to s iOS 6 a výš. Pro zajímavost, na starém iPodu Touch s iOS 5.1.1 mám others jen nějakých cca 500MB. Tata na starém 3GS s iOS 6.1.6 má cca 900 MB a moje zařízení s iOS 7 2GB. Jen tak pro srandu pro srovnání, všechna zařízení aktivně využívána.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Arcane »

No s tim zaplňováním prostoru to chápu, to je zajímavé, ale jak to funguje, když mám na svém iPhonu stále stejné aplikace, stejný počet, stejnou hudbu, prostě vše a pravidelně to čistím battery doctorem a přesto mám 3 dny při pravidelném čištění 1,4GB volného a dnes najednou mám 1,6GB?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Metalgirl »

To je právě ta záhada. Bych řekla, že jestli ty novější systémy nejsou nějaké více rozežranější.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

no su, bet bitmapy su niekolkonasobne vacsie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

Teorie o tom že by se nemelo instalovat přes iPhone rovnou je blbina, na 3G jsem instaloval jen pres IP, jelikož neodladene iTunes byla hrůza des a mel jsem 0 MB others!!! Viz starší screeny v tomto vláknu. Použival jsem to samé jako ted, safari, mercurywebbrovser, mail, everytrail....
Na 4S, mám 2GB ithers a použám ty samé aplikace. A itunes občas. Takže je nesmysl že instalace pres itunes neco resi. Kdyby to bylo tak neodladene nedovolil by apple instalce po itunes.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

tvoja teoria?

ja tvrdim, ze je to jedna z moznosti a prepuklo to s rozsirenim inapp, updatov, ota ale aj cloudu, photostreamu atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

Nevím, nemám teorii na vse čemu nerozumím a snažím se získat info, ale nevytvářím teorie na základů domněnek :-)
Instalací pres telefon to ale rozhodně není.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

aj to je teoria, led rozhodne tvrdis, a na podporu ivadzas model 3g z roku 500, na predoslom modeli mam toez ako vravis nulovy others, ked prehanat, tak poriadne.

ja netvrdim, z eiba to, tvrdim, ze sa to spolupodiela, to len ak nerozumiet co vlastne hovorim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Metalgirl »

rony a kolik máš teď ty others? Ptám se ze zajímavosti.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

Neviem presne, nejako specialne to nesledujem.

Na iPhone pol giga, dlho som nepozeral.
Na iPhone 5S urcite nad jeden gigabajt.
Na iPade Air mozno aj nad 2 gigabajty.

Obcas updatujem velke appky priamo v nich. Mam zapnuty Photostream, iCloudove sluzby, IMAP schranky... Uz niekolko rokov som nesiel s iOS pristrojom od prazdna. V iPhonoch mam vlastne setup prenasany uz od cias vlastnictva iPhone 3G niekde od r. 2008-2009 a u iPadu hned od prveho na jar 2010.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od cuting »

Jen pro zajímavost - Nyní jsem udělal restore telefonu do továrního nastavení, bez obnovy ze zálohy, nemám v něm ani jednu aplikaci, pisničku, video, zkrátka holý telefon připravený na další a Others mám 1008 MB - tedy necelý jeden GB . Jsou věci, které nikdy nepochopím. :)
 Apple hračky 

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od jackherrer »

a delal si restore primo v telefonu a nebo pres itunes?
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Clon »

No já osobně si nejsem jistý, je to už chvíli, co jsem dělal restore od piky na iPadu, a řekl bych, že podobně jako cuting jsem měl po čisté instalaci asi 2,2 GB Others.
Restore dělám vždy přes iTunes.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od cuting »

Restore do továrního nastavení jsem samozřejmě dělal přes iTunes.
Po nainstalování aplikací už je others opět na "svých" 2 GB.....
 Apple hračky 

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to

Příspěvek od Tea Racer »

rony píše:aj to je teoria, led rozhodne tvrdis, a na podporu ivadzas model 3g z roku 500, na predoslom modeli mam toez ako vravis nulovy others, ked prehanat, tak poriadne.

ja netvrdim, z eiba to, tvrdim, ze sa to spolupodiela, to len ak nerozumiet co vlastne hovorim.


Ten model stále fungoval a funguje, pokud bys to trochu cetl, psal jsem že používam stale stejné aplikace, takže stáři IP na to vliv nemá a tohle vlákno bylo plné postů které others meli pár GB, takže tím že uvedes nejaký nesmyslny rok abys to co nejvíce shodil nemá smysl.
Jedno je jisté, že se nepodílí instalovaní primo z telefonu na others o nic víc než instalace z iTunes. To je oč tu jde. Tomu snad rozumís.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

Skrytý text (Ctrl-A)

Keby si cetl poradne, tak by si vedel napriklad to,ze medzicasom tvoje "rovnake" aplikacii presli updatmi, pridanim podpory retiny (ktoru stare mobily mozu rovno ignorovat ale nove nemozu) ale najma, pri update musia preluskat povodne data, pripadne pred tym ako skonvertuju zmenene formaty si musia odlozit povodne data, prekonvertovat, naimportovat a to vsetko chce nejaky priestor. Kludne na to moze programator "zabudnut" alebo sa vysrat aby data po konverziach pri updatoch po sebe mazal. Hotovo bodka. Tomu snad TIEZ ide ROZUMIET, ze ano?

Tvrdis, ze sa nepodiela, takze DOKAZUJ, ze nie. Ja hovorim o jednej z moznych pricin, ty tvrdis, ze JEDNA z nich NA STO PERCENT NIE, tak ked budes mat dokazy, sem s nimi. Zatial ziadne. Byt skalopevne presvedceny, to dokazem byt aj ja, no pokial nemam jednoznacne dokazy na podporu, tak radsej budem MIERNEJSI vo vyhlaseniach. Skus nim byt aj ty a zhodneme sa napriklad v tom, ze DOTERAZ nikto nijako zvlast nedefinoval CO PRESNE to sposobuje, dokonca tie tisice ludi s jailbreakmi nejako nevenovali pozornost tomuto fenomenu a nepublikovali ziadne vysledky patrani. Takze ak si ty presvedceny, ze co to nesposobuje, si medzi prvymi a podme to publikovat do sveta.


Skryty obsah, offtopic tliachanie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Tea Racer »

2 Rony: Neplet a hrušky a jablka dohromady. Já mam dva IP a vím co to je update aplikace. Nesnaž se zase delat blba z každého kdo má jiný názor než ty.
Důkaž 0 others už jsem se daval. To že si neumí po sobe aplikace uklidit je zcela jiny problém, nebo spis ostuda apple.
Proč bych Ti mel neco dokazovat, když ani ty jsi nedokázal že to tak není. Me to je fuk, jelikož vidím na svem IP že to tak je.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

mas vo vsetkom pravdu. a vyprosim si od teba tento typ vyjadrovania ao robeni blbov, je to ad hominem a je to podlost.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Pericko666
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 16, 2015 10:49 pm

Plná kapacita - kde se to vzalo?

Příspěvek od Pericko666 »

Zdravím,mám iPhone 6+ 16GB teprve den a už se potýkám s nedostatkem místa, vtipné :D :D nicméně, můžete mi prosím pomoct, co znamená, když v iTunes se ukazuje zbývající kapacita iPhonu a dále samozřejmě již obsazená kapacita. Mám v telefonu asi 80 písniček, pár aplikací (nic extra velkého, do 100MB) ale v v iTunes v sekci "jiné" mi to ukazuje zabranou kapacitou kolem 4,7GB - vůbec nemám tušení, co je to "jiné".
Máte někdo tušení, co by to mohlo být a zda-li by se to dalo smazat, aby se cca 5 GB uvolnilo?

Předem děkuji za odpověď.
:Bravo:
Naposledy upravil(a) iTukan dne úte bře 17, 2015 7:22 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: sloučeno sem

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Plná kapacita - kde se to vzalo?

Příspěvek od sharkee »

Podivej se do Menu telefonu, obecne/ využítí / spravovat úložiště, zjistíš ktera aplikace a k ni přidružené soubory kolik zabírají
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Pericko666
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 16, 2015 10:49 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Pericko666 »

Nejvíc zabírá software 8.0.2, asi 800MB. Potom jsou písničky, které mají 500MB, potom pár apliakcí kolem 100MB a pak nějaké desítky MB dalších, ale prostě mi to nedává dohromady těch asi 4,7GB, co mám zabrané v "others". WTFFFF? :D :D

Sajfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 03, 2012 5:38 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Sajfi »

No ... Předpokládám, že tam máš novější software, tak smaž ten 8.02. A potom bych udělal reset a připojil k iTunes a několikrát sesynchronizoval ... To by mohlo pomoct ...
iPhone 8 64 GB Space Gray
iPad mini II WiFi 32 GB Space Gray
Apple TV 4K

Shwollo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 323
Registrován: úte lis 03, 2009 2:15 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Shwollo »

ako zmazem cache appiek? napr. dropbox? lebo mi to zabera zbytocne vela (samotna appka ma par MB a data k nej 500MB). nie je na to nejaka appka?

lemon84sky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: čtv říj 06, 2011 10:59 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od lemon84sky »

Tato appka mi obcas pomoze precistit iphone, ked sa zahlti balastom:
http://www.imobie.com
 iPhone 7 32GB, vzdy aktualny OS, nonJB
 iPad Air Wi-Fi 64 GB, vzdy aktualny OS nonJB
 Mac Mini late 2012, vzdy aktualny OS
 Airport extreme 4.gen

Odpovědět