Uz mi to "others" leze na nervy

Odpovědět
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Clon »

U některých appek se cache smazat dá. Ale u většiny jedině odinstalovat ji a znovu nainstalovat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

farbakp
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 64
Registrován: pát úno 05, 2010 7:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od farbakp »

Ahojte.. ja paradoxne nemam problem s polozkou others ale s fotkami.. V iPhone som vymazal vsetky fotky, urobil som restore a obnovil iphon zo zalohy. V iPhone sa nenachadzaju ziadne fotky, ale ked idem do polozky vseobecne, informacie a pozriem na polozku fotky, tak tam mam cislo 860 fotiek.. No fyzicky ich v systemovej appke Fotky nevidim..
Ked pripojim iPhon na iTunes, tak v polozke Zhrnutie, dole na spodu, mam informaciu, ze by v iPhone malo byt okolo 5 GB fotiek.
Viete mi poradit, ako tie data 5 GB z iPhonu odstranit, samozrejme bez restore a obnovenia bez zalohy..? Zabera mi to ulozisko a pri tom tie fotky nejde fyzicky zobrazit.. Dakujem..
iPhone 6 plus, 16 GB, grey
iPad 4, 64GB, Black
Macbook Pro 13 Late 2013, OSX Mavericks 10.9.5
Apple TV 3

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Clon »

Jen poznamecka - "naposledy smazane" jsi taky vymazal?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

farbakp
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 64
Registrován: pát úno 05, 2010 7:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od farbakp »

Ano.. vsetky polozky, fotky, naposledy zmazane, videa su prazdne.. a napriek tomu tam mam skoro 900 fotiek a 20 videi, ktore sa nedaju zobrazit..:(
iPhone 6 plus, 16 GB, grey
iPad 4, 64GB, Black
Macbook Pro 13 Late 2013, OSX Mavericks 10.9.5
Apple TV 3

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Clon »

A nemas je nekde na iCloudu nebo tak neco (nepouzivam to)? Nebo snad nejaka aplikace skryvajici fotky pred nepovolanymi zraky? Pokud ne, obavam se ze jedina cesta bude restore bez obnovy. Ale klidne muzes zkusit jen restore a zjistit, jestli uz je tam nemas (po nejake synchronizaci). Zalohu muzes nahodit pozdeji. Mne uz ale nic nenapada.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

farbakp
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 64
Registrován: pát úno 05, 2010 7:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od farbakp »

iCloud nepouzivam.. a nie je nejaka moznost ako sa dostat do stromovej struktury iPhonu a proste tie "neviditelne" fotky vymazat..? Cisty restore beriem ako poslednu moznost..
iPhone 6 plus, 16 GB, grey
iPad 4, 64GB, Black
Macbook Pro 13 Late 2013, OSX Mavericks 10.9.5
Apple TV 3

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Manek49 »

Sice asi blbost, ale nesynchronizují se ti tam nějaký fotky skrz iTunes?

farbakp
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 64
Registrován: pát úno 05, 2010 7:28 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od farbakp »

Aj to ma napadlo, ale jedine co synchronizujem s iTunes su aplikacie a zvonenia..
iPhone 6 plus, 16 GB, grey
iPad 4, 64GB, Black
Macbook Pro 13 Late 2013, OSX Mavericks 10.9.5
Apple TV 3

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

tento problem sa u ludi vyskytuje, podla guglenia nie je nateraz rozumne riesitelny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Nolf »

co-skryva-polozka-jine-v-ulozisti-na-iphonu-a-jak-ji-odstranit (zmenšit)

https://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2016/0 ... odstranit/
No One Lives Forever

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3509
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od mirmo80 »

Tiež som to čítal, ale v minulosti, keď som tu skúšal, nefungovalo to. Za chvíľku bolo others späť, takže som skeptický aj teraz.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od FILIPSN007 »

PhoneClean kdysi fungoval dobře ale myslím že do updatu iOS 8.4.1 jsou zablokované některé funkce nedokáže to vše vyčistit, jen povrchově.

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od flatliners »

pokud máte JB,tak doporučuji iCleaner Pro..z 1,6GB mi udělal 250MB a za cca dva měsíce se to skoro nezvedlo;)
Metal/HC/Punk
iPhone 6s Plus 64GB+Westone 4R
MacBook Pro Retina late 2013

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od cuting »

Vysledoval jsem, že se tato položka stále mění - nahoru a dolů, podle toho, jakou app používáte. Nejvíce zabírá, když máte v telefonu hodně filmů a často je sledujete, pak dost zabírají výsledky her, něco polohové služby, když často používáte navigaci a nebo mapy a dost se zvedá při častém poslouchání muziky. Ale časem se tato položka zase sama snižuje. Osobně to už neřeším a nesleduji. Ztráta času a nervů.:)
 Apple hračky 

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od DD_ »

No mne se najednou v others objevilo 9gb, coz neni uplne malo. Vyresil jsem to aplikaci PhoneClean, ktera vycistila users data. Byl tam 3x Tomtom. Pravdepodobne nejake selhane updaty.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Karpi
Host
Host
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 23, 2008 5:01 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Karpi »

Kde seženu tu aplikaci PhoneClean? V Cydii ani v App Store ji nemohu najít...
iPhone 6 / 64GB / FW 10.2.1 (14D27) / firmware modemu: 5.32.00 / jailbreak ZATÍM BOHUŽEL NE :-( / O2 CZ

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od pegas »

https://www.imobie.com/phoneclean/ je to apka na PC, iPhone musíš připojit kabelem

Karpi
Host
Host
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 23, 2008 5:01 pm

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od Karpi »

Aha... Díky!
iPhone 6 / 64GB / FW 10.2.1 (14D27) / firmware modemu: 5.32.00 / jailbreak ZATÍM BOHUŽEL NE :-( / O2 CZ

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

Radikalna zmena v zobrazovani Others v iTunes na pocitaci (screen je moj iPhone na mojom macu).


Obrázek

Obrázek
Vysvetlenie: Others sa radikalne "zmensilo" avsak pochopitelne, nezmizlo, len je tam nova polozka, ktora vas bude trapit zasa inym sposobom ale je uz pomenovana, ta zelena: DOKUMENTY a DATA.

Vlastne, cele roky aj v tomto vlakne to vysvetlujeme, co tam je a ze nema zmysel sa snazit to stiahnut, lebo si to nafuknete znova tym, ze iPhone proste pouzivate. Zmensi sa teda len vtedy, ked tie dokumenty a data prestanete zbierat :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ondraceda
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 29, 2016 1:11 pm

Documents and Data

Příspěvek od ondraceda »

Zdravím. Nedávno jsem si pořídil iPhone SE 16 GB a mám menší problém. Po prvním vybalení a nainstalování základních aplikací (FB, Instagram, VSCO,..) mi telefon ukazoval více než 9 GB volného místa. Další den mi najednou místo kleslo na necelých 5 GB aniž bych stahoval něco dalšího. Po připojení k iTunes jsem zjistil, že nejvíce (asi 6 GB) místa mi zabírá "Documents and Data". Zkusil jsem smazat všechny aplikace, ale stále mi Documents and Data zabíralo cca 5 GB. Nevíte, co mi může v mobilu žrát místo? Děkuju.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pát říj 07, 2016 3:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do již existujícího tématu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Uz mi to "others" leze na nervy

Příspěvek od rony »

a zapol si si icloud photo library vsak?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět