appstore chce znovu zaplatit aplikace

Odpovědět
jury2007

appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od jury2007 »

Ahoj, nic podobného mému problému jsem tu nenašel. Mám účet na appstore, s platební kartou, měl jsem ztáhlé nějaké aplikace, dvě zaplacené. Před chvílí jsem vypl a zapl iphone. A k mému zjištění všechny app z appstrore zmizeli. Nejsou ani v PC. Když jsem si ty free chtěl stáhnout tak to nejde, žádná app nejde. Dal jsem purchase history, tam jsou vypsané všechny aplikace které jsem měl, ale tváří se to že to chce znovu zaplatit ty dvě placené. Nevím co s tím. Je tam napsáno: We were to authorize your payment caed for this purchase. Lease update your billing info. A Amount you owe: 5,78E.-tolik stáli ty dvě aplikace. Nejsem angličtinář, takže tomu nerozumím. Prosím poraďte. diky.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od Paly »

Pise tam, ze si nezaplatil cast aplikacii, ktore mas v iPhone a chu od Teba dlznu cast.

Mozno nejaka chyba v systeme. Kontaktuj iTunes AppStore Help, myslim, ze maju aj podporu v SVK.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

jury2007

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od jury2007 »

Diky, mužeš mi prosím poradit jak je kontaktovat. V itunes jsem dal help- itunes ale tam jsem nic nenašel. diky

Diablo

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od Diablo »

Jestli chceš jsem ochoten ti poradit jak vyřešit tvůj problém trochu jinou cestou ....

Víc info v PM. (Soukromé zprávy)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od Paly »

Diablo, dufam, ze ho nechces lakat na warez! ! ! To by nebolo velmi korektne.

S tym Help centrom som si len tipol, skusim sa na to pozriet.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Diablo

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od Diablo »

To by mě nenapadlo :twisted: ...

Rozhodnutí je na něm, mě by taková situace naštvala a rozhodně než abych trávil hodiny nad nějakou korespondencí s Help Centrem Applu a řešení problému s těmi lidmi co tam jsou (Teď myslim tyhle Infolinky obecně ... občas mě připadá že ty lidi tam jsou někdy úplně mimo a s problémem mi pomůže snad víc moje 60 letá babička než oni, ale tak vzhledem k platům který tyhle lidi dostávaj se tam opravdu inteligentní člověk objeví opravdu vyjímečně ) ... tak to radši obětuju 10 minut tomu abych zprovznil způsob kterej obejde ten systém úplně.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od Apache23 »

OT: Ano takysto mam uz problemy monopolov a ich rieseni stylu stlacte jednotku a potom dvojku...dost. Nejdem to rozpytvavat lebo sme OT ale Paly kto chce kam pomozme mu tam. A mozno sa servis niektorych obrovskych firiem zlepsi. :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od mike0007CZ »

Mel jsem problem se dvema ucty Poslal jsem dotaz pres support na apple.com a druhy den jsem mel odpoved Takze se neboj vyuzit tuhle moznost Zaroven si zkontrouj vypis z uctu jestli ty platby probehly
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

jury2007

Re: appstore chce znovu zaplatit aplikace

Příspěvek od jury2007 »

Tak jsem na český apple napsal email. Z účtu se peníze odečetli, teď jsem se radši ještě díval. Stejně si myslím, že nejde tu placenou aplikaci nainstalovat dokud se nezaplatí. Jinak děkuji všem za ochotu.

Odpovědět