Hromadný nákup aplikací na AppStore?

Odpovědět
Wlashack

Hromadný nákup aplikací na AppStore?

Příspěvek od Wlashack »

Zdravím,

tak jsem se vrátil do komunitky iPhonářů po delším čase, než se nastřádaly korunky aspoň na 8GB, když mi 16 ukradli :evil:

No ale k věci.
Jelikož jsem za tu dobu z přehledu věcí okolo iP dost vypadl, zajímala by mě jedna možnost. Nedá se nějak v iTunes nastavit, aby se mi aplikace seřadily do nějaké "fronty" která by se pak zaplatila najednou, abych při každém nákupu nemusel platit poplatky bance?

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Hromadný nákup aplikací na AppStore?

Příspěvek od dodo_mt »

Chod do Edit > Preferences > zalozka Store > zaskrtni Buy using a Shopping Cart. Toto nastavenie sluzi na "nahadzanie" poloziek do kosika ich upravu ak je to treba teda pridat a zmazat a az po kliknuti na Buy sa polozky zakupia.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Wlashack

Re: Hromadný nákup aplikací na AppStore?

Příspěvek od Wlashack »

Tak jsem to zkusil a zjistil jsem, že tohle funguje pro ostatní věci na iTunes, ale na aplikace ne: "Applications cannot be purcheased via Shopping cart!"

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Hromadný nákup aplikací na AppStore?

Příspěvek od dodo_mt »

Moze byt osobne som to neskusal nenakupujem veci vo velkom stiahnem raz za mesiac nieco... Pamatal som si vsak tuto volbu ked som prekladal iTunes... preto ma napadla ak nepomohlo tak pardon :)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Wlashack

Re: Hromadný nákup aplikací na AppStore?

Příspěvek od Wlashack »

Vůbec není zač se omlouvat naopak děkuji za snahu pomoct. Je to celkem na pytel.

Odpovědět