Invalid credit card

Odpovědět
zizu

Invalid credit card

Příspěvek od zizu »

Cau lidi, mam problem s platebni kartou, jsem u banky KB a drive jsem mel visa-internetove bankovnictvi, jak jsem se ale docetl tak visa od KB s itunes nefunguje, tak jsem si nechal udelat novou internetovou kartu od mastercard se kterou jak jsem se zde docetl to uzivatelum funguje, ale me to porad haze stejnou chybu neco jako "Your payment method...." myslím, že všichni víte prosím poradťe nebo napište nějaký použitelný návod jak se zaregistrovat například v polsku nebo jiné zemi. nechci porad stahovat jen Free app, predem moc dik

Pls admin nech me tema otevreny, nikde jsem bohuzel nenasel nejakou adekvatni pomoc a nebyl jsem linej resim to uz cca mesic a sem z toho hotovej tak budte toho srdce a neblokujte to!!! Thx

zizu

Re: Invalid credit card

Příspěvek od zizu »

Mockát děkuji za radu, ale ja nechci mit embosovanou kartu, prinasi to jista rizika, proto jsem si zalozil internetovou virtualni kartu!!! Ale preci jenom dik

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: Invalid credit card

Příspěvek od mettzed »

Ja osobne sem si zalozil virtualnj internetovou kartu od GE a je to Maestro internetova.. A vali v pohode pres CZE Store takze nevim kde je chyba... Btw asi je to kravina ale aktivoval si tu kartu kdyz ti prisla?
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

zizu

Re: Invalid credit card

Příspěvek od zizu »

Jak aktivoval? Vubec netusim sestrenice dela v KB a tu internetovou kartu mi osobne dovezla a nic o aktivaci nerikala, tak netusim?? dik za radu

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: Invalid credit card

Příspěvek od mettzed »

Nevim jestli je to tim!! Ale ja kdyz sem dostal kartu tak sem ji musel aktivovat stejne jako normalni kartu do bankomatu!! Sou dve moznosti telefonicky nebo kdyz mas internet banku tak pres net... Ja sem u GE tak sem se prohlasil do internet banky kliknul na polozku Karty, tam se mi ukazaly karty ktery mam a jen sem klikl na "aktivaci" ... V dopise psali ze aktivace bude do 24 hodin ale byla aktivovana cca do 2 :wink:
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

zizu

Re: Invalid credit card

Příspěvek od zizu »

ok, moc dík zkusím se na to podívat, a nemáte někdo užitečný návod na zahraniční aktivaci?? predem moc dik

Odpovědět