Problem s nahrani aplikace

Odpovědět
R3dy
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob pro 13, 2008 1:51 pm

Problem s nahrani aplikace

Příspěvek od R3dy »

Zdrawim Koupil sem v iTunes aplikaci IM+ stahla se mi a kdyz dam synchonizovat s iphonem tak se mi tam nenahraje, vubec ani nahore co je prubeh kopirovani a podobne se to nekopirujre a v telefonu to taky neni. dela mi to i u nekterych free aplikaci. kdyz mi nekdo pomuze budu vdecnej

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Problem s nahrani aplikace

Příspěvek od dodo_mt »

A napise ti to aspon nejaku chybu? Autorizovany PC asi mas ked ti to robi len pri niektorych app vsak?

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Problem s nahrani aplikace

Příspěvek od Apache23 »

Momentalne riesim presne rovnaky problem!!!
1. Ikona uz na ploche nieje
2. v Aplications uz sa polozka nenachadza
3. V iTunes je stale zaskrtnuta, po odskrtnuti hodi error a tvari sa ze app v tel je a pritom nieje.

Nechapem...este skusam.
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

mikro

Re: Problem s nahrani aplikace

Příspěvek od mikro »

Jak psal dodo, tak sem zkus nahodit, jestli to vypisuje nějakou hlášku. Pokud ti to nic nevyhazuje, tak si klikni v iTunes vlevo v menu na iPod/Phone, objeví se ti s okno s detajly tvého zařízení (FW,S/N, Paměť) a nahoře máš několik záložek, tak si zkontroluj až tu poslední [Applications] a jestli tam máš zaškrnuto Sync applications - All applications.

R3dy
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob pro 13, 2008 1:51 pm

Re: Problem s nahrani aplikace

Příspěvek od R3dy »

Pri nahravani z itunes to zadnou hlasku nehodi, ale kdyz se snazim ty aplikace co nejdou stahnout v iphonu primo v app store a tak to hodi hlasku : incompatibile_device_eror_body_iphone

autorizovane pc mam

Odpovědět