Itunes přerušená odinstalace

Odpovědět
pesslovany

Itunes přerušená odinstalace

Příspěvek od pesslovany »

chtel sem reinstalovat i tunes a uprostred odinstalace mi zmrznulo pc kdyz chci nainstalovat starsi verzy pise to ze uz mam novejsi
v nainstalovanych programech itunes neni
pokud dam instalovat verzi kterou sem mel v pc vypise to hlasku co sem prilozil v obrazku


Uprav si velkost obrazku nevidis ze nam roztahujes layout fora? inak bude odstraneny. dodo

Přílohu jsem odstranil z důvodů rozhození layoutu. Na kolegovo upozornění nebylo reagováno. scorpi

//hmm hmm ja nanstesti nejsem zavyslej na pocitaci a ve skole mame zkouskove obdobi takze nebudu cely den sedet a koukat na forum jestli mi tam nahodou nekdo neodepsal takze jesm nemohl reagovat(no no je to vlastne jedno stjne bych to musel nahrat znova ,jdu zjisti jak to udelat)
//jo jinak pardon za tu fotku s timhle moc zkusenosti nemam

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Itunes přerušená odinstalace

Příspěvek od ls8 »

Odinstaluj z Windows pres Ovladaci panely / Pridat a odebrat software vsechny soucasti, ktere se obvykle instaluji s iTunes (iTunes, Apple Update, Quicktime, Bonjour,...). Pak rucne smaz zbyvajici adresare v c:\program files, ktere se neodstranily, pak pouzij nejaky cistic registru (doporucuji CCleaner) pro odstraneni zbyvajicich zaznamu v registrech. Po restartu PC zkus iTunes nainstalovat znovu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

pesslovany

Re: Itunes přerušená odinstalace

Příspěvek od pesslovany »

nepomohlo :(

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Itunes přerušená odinstalace

Příspěvek od ls8 »

Pokud jsi system opravdu kompletne vycistil tak, aby v nem nezustal zadny pozustatek po predchozi instalaci iTunes a spol., tak to proste jit musi. A pokud ne, je problem v systemu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět