iTunes nehlásí dostupné updaty aplikací SOLVED

Odpovědět
mamash

iTunes nehlásí dostupné updaty aplikací SOLVED

Příspěvek od mamash »

Nenašel jsem nic podobného v nedávné historii. Zkrátka když v iTunes (na OS X) otevřu Applications a kliknu na "Check for Updates", dostanu hlášení, že žádné updaty nejsou. Ale když si ručně dohledám nějakou aplikaci v AppStore, o níž vím (z jiných zdrojů), že existuje v novější verzi, a kliknu na "BUY APP", řekne mi to, že tahle koupě je zadarmo, protože vlastním starší verzi (a update proběhne a dostanu aktuální verzi).

V AppStore na iPhone se to taky chová divně. Nehlásí mi to žádné updaty, ale např. když přímo z iPhonu nainstaluju novou aplikaci, najednou proběhne kontrola nových verzí a ukáže mi to třeba 8 nových verzí (a můžu je updatovat). Když zavřu AppStore a vrátím se zpátky, už zase žádné updaty nejsou. Tj. zpátky na start, stále mám staré verze, nic jsem neupdatoval.

Už jste se s tím někdo setkal? Čistý 2.2 bez JB, plnohodnotný účet na US store.
Naposledy upravil(a) mamash dne stř led 14, 2009 9:37 pm, celkem upraveno 1 x.

mamash

Re: iTunes nehlásí dostupné updaty aplikací

Příspěvek od mamash »

No, tomu bych rozuměl, ale mě to takhle dělá už několik týdnů, bez ohledu na restarty apod. A o komunikaci mezi MBP a IP to asi taky nebude - protože iTunes (na MBP) evidentně kontaktuje AppStore, když dám hledat updaty, akorát že nic nenahlásí. Tj. problém je už dřív než připnu iPhone.

Edit: Aha, už to mám, ale možná to potká i někoho jiného, tak to tu nechám:

http://discussions.apple.com/thread.jsp ... 5&tstart=0

Mám i druhý účet na českém AppStore a možná jsem jednu dvě aplikace takhle nainstaloval. No, tak ještě najít je mezi tou stovkou, co mám... :)

Edit 2: Vyřešeno. (Jako vždycky, člověk se musí zeptat, aby to pak hned našel sám.) Stačí z iTunes odstranit všechny aplikace z jiného AppStoru. Tohle dřív fungovalo, takže zřejmě nějaká změna zhruba někdy v prosinci.

Odpovědět