Zalohování COntacts

Odpovědět
jancada

Zalohování COntacts

Příspěvek od jancada »

Cest, preinstaloval sem si cely komp a kdyz zapnu iTunes chce to vymazat vsechno a sesynchronizovat s iPhonem -> celkem jasné, ale vzdycky mi to sežralo vsechny kontakty a nechci abyse mi to stalo podruhé, proto se ptam, zda-li nekdo nevi jak na zalohovaní kontaktů? Kdyz jsem pretim v iTunes dal ze chci sesynchronizovat kontakty do outlooku z Iphonu..! udelalo se to naopak..! U outlooku (zadne kontakty) se dali do Iphone :D:D Takze vsechno fuč...! nevíte nekdo jak na to..! a nechci znova prijit o 300 kontaktů :'(
dekuji

wonder

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od wonder »

Skus si naistalovat aplikaciu ContaktSync, zaregistruj sa a potom vsetky kontakty budes mat na serveri.

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od dodo_mt »

Ak mas Jailbreak tak takto viewtopic.php?f=13&t=12368.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od spachal_tmp »

Zpusob, jak se iPhone synchronizuje s Utoukem, si muzes v iTunes nastavit. Pokud se Ti kontakty smazaly, pak jsi nastavil synchronizaci nespravne. Chce to jen trochu davat pozor. Mimochodem, Utlouku se daji kontakty zalohovat take, bud vyzalohovanim jednoho .pst souboru (prepokladam ze nemas Outlook napojeny na ExchS) - zazalohuje se tim prakticky vse v Outlooku, nebo zkopirovanim kontaktu do jine slozky, primo v Oulooku.

jancada

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od jancada »

spachal_tmp píše:Zpusob, jak se iPhone synchronizuje s Utoukem, si muzes v iTunes nastavit.


OK, Ale nevím, kde se to dá takhle podrobneji mastavit? V podsložce "info" mám navyber, jestli chci synchronizovat kontakty a nebo nechci. Nic podrobnejsiho jsem nenasel. Děkuji

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od spachal_tmp »

Zkusil jsi si tu zalozku prohlednout celou? ;)

jancada

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od jancada »

Prosimte nedelej tady ze me nejákeho žáka, řekni mi to narovinu kde to je...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od Beavers »

Podle mě ještě žákem jsi a pokud ne, tak by sis měl alespoň zopakovat několik tříd s předmětem mluvnice a pravopis. A neobouvej se zde do moderátorů, pokud to neumíš na lepší úrovni než jak jsi předvedl zde.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od spachal_tmp »

Tak naposledy, zaka z Tebe nikdo nedela, to opravdu asi zvladas sam .. Zalozka Info, cast Advanced. Co je proprirodu na tom nejasneho?

Obrázek

Oznaceno cervene, kdybys to porad jeste nemohl najit ;) ..

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od Beavers »

:arrow: spachal: myslím, že s výrazem "propřírodu" u někoho nepochodíš. Nepochopí to.

//spachal: OT: to vis, my ateiste to mame tezke, my hresit nesmime ;] ..

jancada

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od jancada »

Ok, já to chápu samozřejmě, ale když jsem zaškrtl "contacts" (v tom advanced) A pak synchronizoval, všechny kontakty se mi vymazaly (zase).
:-( :-(

Aha! : Už vím,
1) Jsem si to špatně přečetl
2) Jsem to němel zaškrtnout, ale nechat nezaškrtlé.
3) Mi bylo divné, když předtím jsem to nechal nezaškrtlé a stalo se to stejné.

Tak já už nevím co jiného...:-(

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: Zalohování COntacts

Příspěvek od Rumsound »

No nevim jestli si to pamatuju spravne, ale kdyz jsem synchronizoval jeden iP plny kontaktu s fungl novym PC, tak jsem dal Sync contacts a pak po stisknuti Sync se me to jeste v jednom okne zeptalo na neco ve smyslu: Vas iPhone je synchronizovan s jinou knhovnou, co mam delat s kontakty? A byla tam volba Merge (slouceni), po jejimz zvoleni se do windows adresare ci ceho "mergnuly" kontakty z iPhonu a vsechno se chovalo jak melo. Pokud se mylim tak sorry, uz si to nepamatuju presne, s Win jsem syncoval iPhone zaplatcokoliv jen jednou...ale treba to nekomu pomuze...
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

Odpovědět