nelze otevrit iTunes

Odpovědět
cubefire

nelze otevrit iTunes

Příspěvek od cubefire »

Zdravim, potreboval bych pomoc. Nainstaloval jsem iTunes (nejnovejsi verze) spolu s QuickTime, ale ani jedno mi nejde otevrit. u iTunes mi to po chvili napise, ze program byl kvuli chybe zavren (pritom se ani neotevrel) a u QT playeru to nezareaguje vubec. Pritom se me ale programy objevi ve spustenych procesech. Zkousel jsem nekolikrat reinstall, ale nic se nezmenilo. Stejny problem jsem mel jiz drive se starsim QuickTimem, ale tenkrat jsem to neresil. Ted to ale potrebuju kvuli iPhonu (halvne to iTunes). Nevite nekdo co s tim prosim?

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od dodo_mt »

Hlupost ale mas nainstalovany Framework?

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Rixo16GBWhite

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od Rixo16GBWhite »

Čaute, ja mám teraz podobný problém, iTunes mi predtým v pohode išli kopíroval som do iP súbory a dnes ho chcem pustiť(odkaz na ploche) a nič iba sa objavia presípacie hodiny že načítava a nič sa nestane.Vie niekto poradiť? Framevorks mám, pripomínam, že iTunes mi predtým normálne išlo!!! :evil:

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od toncek »

Zkusil si iTunes přeinstalovat?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od dodo_mt »

Este by som skusil ist do (fuu po anglicky ale ako po slovensky? :)) prave tlacitko na listu start > Task manager > Processes > pohladaj tam iTunes a vypni ho > potom znova skus zapnut iTunes.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Rixo16GBWhite

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od Rixo16GBWhite »

Ono tie iTunes idú, samé sa zapnú po zapnutí PC, ale jak ich vypnem a potom ich chcem znova zapnúť tak to už nejde

iPhonak3G

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od iPhonak3G »

A co máš za operační systém?

Rixo16GBWhite

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od Rixo16GBWhite »

Win XP

iPhonak3G

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od iPhonak3G »

aha, tak v tom by to mělo jít. Zkus ho přeinstalovat. A máš při tom připojenej iPhone??

Rixo16GBWhite

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od Rixo16GBWhite »

mám samozrejme, vypnem iTunes, a keď ho chcem znova zapnúť nejde

iPhonak3G

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od iPhonak3G »

A zapne se ti to při zapnutí počítače??

Rixo16GBWhite

Re: nelze otevrit iTunes

Příspěvek od Rixo16GBWhite »

iTunes sa sami od seba zapnú až po pripojení iP do PC cez USB, nejak to blbne, aj tak teraz som musel spraviť restore, lebo som zapol program ZiPhone a ten mi to celé ***** :(, Takže musím dať kamošovi spraviť JB

Tu na fore nepouzivame sproste slova ak nevies o com hovorim tak si precitaj pravidla. Nabuduce zmazem cely tvoj post. dodo

Odpovědět