Account k dispozici???

Odpovědět
marhy6

Account k dispozici???

Příspěvek od marhy6 »

Zdrawim...chci se zeptat jestli by nebyl někdo tak ochotnej a nepodělil se se všema co totálně netušej co a jak o svůj free...třeba moc nevyužívanej account. Já osobně bych potřeboval stáhnout jednu free aplikaci ale nejde mi registrace bez kreditky. Takže pokud je Někdo tak ochotnej tak sem napište přihlašovací údaje. Díky moc

hrasek32

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od hrasek32 »

Myslim si ze takovej tady nikdo nebude :( I kdyz bych nekoho taky potreboval :( Take mam problem s registraci :evil:

marhy6

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od marhy6 »

to je blbí fakt by se mi to hodilo a rozhodně bych nebyl sám...

Nauc sa posielat prispevky na fore! Ked odpovedas tak stalc tlacitko odpovedat a nie citovat! Paly

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od Paly »

Keby ste pouzili funkciu hledat tak by ste sa dozvedeli, ze toto sa tu uz riesilo. Nikto konto nepozicia a aj keby tak je to obmedzene na 5 kusov PC - iTunes.

Ak to neide teraz tak to mozno pojde neskor. Treba vyckat.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od masklin »

Na jeden account muze byt prirazenych jen 5 compu myslim takze by to moc nepomohlo :wink:

EDIT: o 10 vterin pomalejsi
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

marhy6

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od marhy6 »

Prispevok odstraneny, uz som Ta raz upozornil na to ako sa prispevky na fore posielaju. Precitaj si FAQ, pravidla a potom to skus znova. Paly

hrasek32

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od hrasek32 »

jojo to je fakt ze uz sem to tu nekdy cetl, ale co rict snad jen ze to Aplle s registracema pekne pos...l. Je to pekne blby doufam ze s dalsi verzi i tunes to opravy, nebo teda doufam zeje tu moznost nejake opravy (ve funkci NONE) nebo pridanim nekterych kreditek :(
Musim pockat hold na kamarada, jenomze on pracuje v italii= prijede az o svatcich na Vanoce x( Musim to hold nejak vydrzet, ale je to tezky mit takovej "telefon" jen na volani a pousteni mp3 :evil: :cry:

Edit1: Kdyz uz jsme u toho nevite zem kde by Apple bral Maestro? Videl jsem ho zatim pouze v United Kings (UK) ale tam to po me chtelo i redeem code :cry:
Uz promyslim druhou moznost, mam jeste Visa electronic tak skusim vyckat 3 dny do kterych by udajne mela byt karta "pripravena" na internetove platby, pokud nepomuze budu si muset nechat udelat "hieroglifovou" Visa :(:( , jenomze me desi ze nedostavam zadnou zaruku ze meto apple veme ze ...

Urcite si si precital pravidla na tomto fore! Takze odstranena nadstandardna velkost pisma a farba. Paly

RaDeoon

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od RaDeoon »

A co takhle iTunes Gift Card? Použij český google 8)

marhy6

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od marhy6 »

tak je to ok. nejak se mi povedlo pred chvili udelat ten account na us verzi itunes store

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od Gekko gecko »

Paly píše:Keby ste pouzili funkciu hledat tak by ste sa dozvedeli, ze toto sa tu uz riesilo. Nikto konto nepozicia a aj keby tak je to obmedzene na 5 kusov PC - iTunes.

Ak to neide teraz tak to mozno pojde neskor. Treba vyckat.

:arrow: Paly budu ti mozna pripadat jako cvok ale ja to jedne nestastne "dusicce" zde poskytnul...divny co :wink: ?
Samozrejme jsem ji napsal ze ji to poskytuji docasne aby si s nim mohla zatim uzit (mam na mysli samozrejme iPhone :P ) nez se ji registrace podari.
Ja zatim kreditku neshanim takze se z jeji strany niceho neobavam a totez muze cekat ona ode mne :wink:


:arrow: hrasek32
Apple akceptuje karty Maestro?,no bylo by to fajn....jen by to chtelo mit ucet a bydliste v UK....ja ji mam u Ceske SAporitelny ale na nasi "malou piutomou zemi" apple zvejsky kasle.
Celkem mrzi ze operatori na takovehle veci a podporu iPhone jako takoveho uplne kali....jen jej laskave dovezli,prelozili kompletni manual do el. PDFka a o vic se nestaraji,netlaci na apple kvuli lokalizaci,nezajimaji se o dostupnosti placeneho appstore u nas proste NIC.

Vcera jsem do telefoniky posilal mail ale zatim bez odezvy.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

hrasek32

Re: Account k dispozici???

Příspěvek od hrasek32 »

Jeto opravdu skoda ze to na vylozene kaslou....
Je to skoda ne kazdy ma zrovna embass Visa nebo mastercard ja mam Maestro a proste ji tam nedostanu :(
Nojo tak snad to casem poresim dneska ke me prijede kamarad co je reglej tak mi da do zlaticka nejaky hry (placeny) a bude, jenomze je naprd ze jezdi za praci do italie takze po Vanocich odjizdi a prijede zase az 22.ledna

Odpovědět