problem po update na FW2,2

Odpovědět
robin.hladik

problem po update na FW2,2

Příspěvek od robin.hladik »

koupil jsem si iphone odblokovany od O2 a kratce po te co jsem si stahl itune a aktivoval ho jsem si chtel nahrat FW 2,2 ale neco se stalo a napsalo mi to error 13 nevim co to je ale iphone je ted nefunkci a nahrat z5 2,1 nejde zkousel jsem to i v UDF modu pls poradte nebo aspon nejake napady jsem zoufalej nece se mi ho davat do opravny hned druhy den co jsem ho koupil

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od pajcer »

robil si normalne Restore cez iTunes? ziadny custom FW 2.2?

Skus ho este cez ten itunes a ked nepojde normalne ani v DFU budes si musiet uplatnit zaruku...
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

robin.hladik

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od robin.hladik »

dal jsem check of update.. zaclo to stahovat nejnovejsi verzi a pak to hodilo chybu tak jsem dal normalne restore a nic zase chyba stahl jsem si pak zvlast jak verzi 2,1 tak 2,2 a opet nic ani v UDF modu

Hejans

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od Hejans »

Ahoj, dnes jsem chtěl uděla update na novou verzi 2.2 Hodilo mi to úplně stejnou chybu erorr 13 . Dělal jsem všechno možné, ale nic. Takže se přidávám a prosím o POMOC.
Moc díky

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od pajcer »

ak si dostal iPhone spravne do DFU modu a ani tak to nejde tak potom asi ti neostane nic ine ako reklamacia.
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

Hejans

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od Hejans »

Ahoj, tak nevim jak a proč, ale restore mi proběhl a aktualizace taky. Prostě jsem to zkoušel pořád dokola. A jednou to cvaklo a šlo to. Tak hodně zdaru

cholik
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: pon srp 18, 2008 8:36 am

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od cholik »

Zdravim, měl sem nedávno taky podobný problém.... Zapoj USB dozadu do počítače (USB je tam naletováno přímo na MB), restartuj počítač, až se spustí wingle či co máš, tak spusť iTunes a začni startovat do DFU modu (navod ZDE). Zkoušej to tak dlouho, dokud se to nepovede (chce to truchu cviku)... pokud se to fakt dlouho nevede, tak je to asi špatně. Potom pokračuj podle TOHOHLE
přeju hodně štěstí...... :wink:
jo a pokud je to v DFU modu, tak mi to nešlo nijak nastartovat a přišel jsem na to, že když se chceš dostat z DFU modu, tak držíš POWER a HOME (asi tak 10 s) a pak pustíš HOME a držíš jenom POWER. Pak by to mělo najet. Je to k ničemu, ale občas sem se lek, že mi umřel uplně a on se druhý den (když se vybila baterka) po připojení na komp najednou probudil
iPhone 1.st generation - Old School (dovoz USA) - Nikdy ho neprodám - JB 3.1.2
iPhone 5

iPhone 6
MacBook PRO 13 Mid 2014

robin.hladik

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od robin.hladik »

diky vsem za odpovedi bylo to USB nevim proc ale opravdu jedine pripojit zezadu co jsou na hlavni hub
co mam vepredu na PC tak to na tom neslo
vse se tim vyresilo ale ted resim jiny problem a to je STORE a Free registraci bez platebni karty a bez zadneho dalsiho kodu... vsechny navody selhali a bez gift card code se uz nejde podle navodu prihlasit vim ze uz to je otazka do jineho vlakna ;) dik

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od Gekko gecko »

Me to delalo taky,zkousel jsem upgradovat z defaultniho FW2.0.2 se kterym se u nas iPhone prodava ale skoncil jsem s Error 13.
uz jsem to psal,je nutne nejdrive nahrat FW2.1 a az potom FW2.2 primo preskocit novejsi nejde.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

kamjatko
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned říj 05, 2008 2:38 pm

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od kamjatko »

Díky za tyto informace.Mám fw 2.1 a včera mi iTunes nabídl update na 2.2, tak snad proběhne vše bez Erroru13 :-) Ještě jsem neměl tu odvahu (ostatně neměl jsem dovahu updetovat ani na 2.1), ale vše bylo O.K i na předním USB.
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.

mishak

Re: problem po update na FW2,2

Příspěvek od mishak »

Ahojte, mně se po upgradu přestaly zobrazovat některé covery v přehrávači. Zkoušel jsem je znovu přidat, ale žádná změna. Koukal jsem, jestli to není formátem, ale i to jsem nakonec zamítl... :(

Nevíte někdo, co by se s tím dalo dělat? Je to sice prkotina, ale ty často vadí nejvíc.

EDIT:
Nakonec stačilo jen několikrát synchronizovat a vše se vrátilo do normálu. Ale nestačilo to jednou, ale zhruba 5x. :?:

Odpovědět