Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Odpovědět
Leszek

Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od Leszek »

Ahoj,
je to tu už sice milionkrát, ale přesto jsem nenašel přesnou odpověď, co dělat:

Mám debetní kartu ČS Visa Electron (Student+) a rozhodl jsem se začít kupovat i placené aplikace v AppStore. Doteď jsem měl jenom Free účet. Problém je, že karta nejde zaregistrovat ani přes český, ale bohužel ani přes polský nebo slovenský AppStore. Jsem z toho docela zoufalý, protože jsem chtěl Applu dát nějakou tu almužnu do kasičky za aplikace, a on snad ani nechce :shock:

Poradíte mi, jak nejjednodušeji do AppStore zaregistrovat moji kartu?

Díky moc :(

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od dodulo »

no ja som postupoval normalne ako vsetci ostatni, tak neviem preco ti to nejde proste dal som si zmenit zem lebo ked som tam mal SLOVAKIA tak mi vypisalo ze platby z tejto zeme nie su mozne, prestavil som si to na POLAND a dalej vsetko normalka mam kartu VISA electron, ktoru donedavna nepodporoval ani paypal no, tak som myslel ze ju nebude podporovat ani AppStore no pekne mi ju zobralo :) a takisto som skusal uz funguje aj na paypal co je pre mna super, nemusim si uz poziciavat karticku, ked nieco nakupujem, skus popisat viac tvoj problem ze odkial sa nevies pohnut
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

hrasek32

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od hrasek32 »

Mam dotaz kvuli kteremu rozhodne nebudu zakladat nove tema : Kdyz si napisu do itunes store kartu, jak probiha strhavani? musim jeste neco povolit u banky nebo je jedina prace napsat tam to cislo? na ofi u wow to tak fungovalo musel jsme u okynka jeste neco nechat potvrdit plati to i tady??? Diky

Chaindler

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od Chaindler »

par aktualnich tipu a triku, sam jsem to ted resil a zaregistroval jsem se az dnes :-)

:arrow: FREE registrace: neni mozna

:arrow: mBank: itunes mi nevzali ani jednu kartu

:arrow: Komercni Banka :arrow: virtualni internetova karta VISA: itunes neakceptuji, a co jsem se ptal primo v pobocce, bylo mi receno, ze tuhle kartu v zahranici v drtive vetsine nikdo neakceptuje, ze je to jen pro tuzemske platby

:arrow: Komercni Banka :arrow: embosovana platebni karta: pokud povolite platby po internetu, registrace na itunes je bez problemu, ovsem neni zde zadne jisteni, proto pokud nechcete utracet a spise stahovat free, je dobra strategie, platby povolit, zaregistrovat se, platby zrusit, tyto zmeny nastaveni jsou zdarma v bance a co jsem ptal, tak to muzete za rok udelat kolikrat chcete, pokud vas tedy chytne nejaka aplikace, povolite platby, nakoupite, zase zrusite platby, zadny problem :)

snad to nekomu pomuze, ja sam jsem zprvu myslel, ze registrace na itunes je skoro nemozna

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od dodulo »

no mne VISA electron od VUB funguje, nakupujem uz z nej aj na e-bay, aj na AppStore. Mam studentsky ucet, este nedavno mi karta nefungovala ani paypal a teraz uz frci vsade bol som prekvapeny no vsetko funguje ako ma :) cize ti co maju VUB myslim ze im to pojde.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

mgajdy

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od mgajdy »

zdravím... no jsem student a asi si kvůli iP založím účet. Pokud možno studentskej nevíte s kterou kartou? Abych nebyl potom překvapený, že to nejde díky moc

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od mettzed »

čau chtěl sem se zeptat je normální když sem si zapsal svou Internetovou kartu od GE Money - MasterCard Internet... do iTunes a když se kouknu na Apple account information tak tam mám "Payment Informatioun: Master Card **** **** **** 0000" (0000 - značí poslední čtyřčíslí mojí karty) ale chtěl sem se zeptat jestli mi jí to vzalo když jsou zneviditelněný jenom ty první 3 čtveřice čísel ?
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

pannys

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od pannys »

Leszek píše:Ahoj,
je to tu už sice milionkrát, ale přesto jsem nenašel přesnou odpověď, co dělat:

Mám debetní kartu ČS Visa Electron (Student+) a rozhodl jsem se začít kupovat i placené aplikace v AppStore. Doteď jsem měl jenom Free účet. Problém je, že karta nejde zaregistrovat ani přes český, ale bohužel ani přes polský nebo slovenský AppStore. Jsem z toho docela zoufalý, protože jsem chtěl Applu dát nějakou tu almužnu do kasičky za aplikace, a on snad ani nechce :shock:

Poradíte mi, jak nejjednodušeji do AppStore zaregistrovat moji kartu?

Díky moc :(



Mám úplně stejnou kartu jako ty ČS Visa Electron (Student+) a pořizoval sem si ji hlavne kuli nakupovani na iTunes Appstoru a pak mi juramac poradil tunecard.biz a je to v pohode....muzu jen doporucit

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od mettzed »

vím že to sem nepatří ale nevíte kolik si banka vezme za poplatky ?
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od mettzed »

no sem u Ge Money ale takže zaplatim jenom jako za normální platbu ?? nebudu platit poplatky za to že platim v eurech ?
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

PeterKiss

Re: Jak nejjednodušeji zaregistrovat platební kartu do iTunes?

Příspěvek od PeterKiss »

No ja som mal start konto a nefungovalo to vobec tak som si kartu v banke dal vimenit zadarmo ak cislo uctu ostane teraz mam visa clasic.master card som neskusal,ale malo by to ist.Z visa clas.. Ma regisrovalo napoprve ale asi si spravim us free lebo v polskom mi nejde stiahnut shazam,a este nejake apps co bi som chcel.

Odpovědět