synchronizace aplikací v itunes

Odpovědět
SIMONITOUCH

synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od SIMONITOUCH »

když chci v itunes stahnout nějakou free aplikaci je vše ok. stáhne se a je ve složce applications. problém je v tom,že když dam sync tak se my napíše chyba že nemám authorizaci a ať ji v itunes udělám. nemužu autorizaci najít,apps nejdou synchronizovat,přitom z ipodu přes wifi vše normálně stáhnu. co mám dělat? a když udělám JB a z ipodu si stáhnu aplikaci pudou potom přes itunes [zakázáno] hry? mam itouch 2.1 a itunes8.
PROSÍM POMOCTE
předem díky za rady

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od pajcer »

Chod v iTunes do zalozky STORE (hore) a tam daj autorize Computer ...
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

Snoopik

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od Snoopik »

ahoj já jsem tu krátce a moc se neumím orientovat v iphone a když mám v itunes aplikace tak mi to nejde do founa nacpat chce to po mě Aplle ID a Pasword poradí někdo co to je nebo kde se dá založit to Aplle ID? Díky moc.

JakubJakub

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od JakubJakub »

Chapu ze jsi tu novy, ale promin je zbytecne odpovidat na dotazy, kterych je plne forum. Pouzij odkaz HLEDAT a najdes mnoho odpovedi.

Snoopik

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od Snoopik »

tak pak neumím hledat :D když zadám do hledání Aplle ID tak mi to nic nenajde...jestli víš jak na to pošli mi prosím odkaz kde to bylo řešeno jak na to Aplle Id. moc moc díky

JakubJakub

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od JakubJakub »

Chtelo by to trochu slovni zasoby, ale budiz.
Tak treba registrace do itunes.

Snoopik

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od Snoopik »

díky ale nedám to do kupy :D tak sem na to asi blbej jakejsi postup jsem našel ale Aplle ID mi to nelze vytvořit,asi to nemám dělat když to nejde :shock:

JakubJakub

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od JakubJakub »

Musis si trochu verit. Procti si poradne moznosti nastaveni. Ujistuji te ze to funguje. Kdyz budes cist a podivas se kdo a co psal, tak zjistis, ze tu pisou opravdu nekteri machri a jejich navody opravdu funguji. Nevzdavej to.

Snoopik

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od Snoopik »

já moc věcí nevzdávám ale tohle asi ano ...víš předtím jsem měl mobily typu Nokie a tam je to jednoduchý instalovat aplikace,hry je snadné pustíš a jede ale tady je to horší.....

JakubJakub

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od JakubJakub »

Jde pouze o zvyk. Opravdu ti doporucuji odlozit iPhon a poradne si procist forum. Pak zjistis ze to neni tak slozite jak si myslis. Ver ze pak budes spokojeny, ale budes si proto muset udelat na iPhonu par uprav, aby jsi zjistil jeho skryte moznosti. Drzim palce. Kazdy musi nejak zacit.

Snoopik

Re: synchronizace aplikací v itunes

Příspěvek od Snoopik »

no koukám že má hodně skryté možnosti,něco takového mám prvně v rukách vždy jsem měl jen mobil a tohle je něco jiného tak už jsem pár věcí pochopil ale tohle je víc složité....a čím víc čtu tím mín to chápu ani tu českou lokalizaci se mi nepodařilo tam dát a podle návodu je to tak jednoduché...

Odpovědět