Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Odpovědět
majky

Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od majky »

Pokud má někdo zájem stahovat aplikace z iTunes které jsou free tak se podívejte na tento návod, a postupujte podle něj.

http://theappledaily.com/2008/08/04/cre ... edit-card/

Registrovaný email musí být platný, nejlepší je mít email na seznam.cz, centrum blbne. Email je potřeba pro vertifikaci itunes účtu. Registrace funguje i na iTunes8.

cs_Hacker

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od cs_Hacker »

Toho už tu je hodně ... ale snaha se cenní :-D

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od H0NZ1K »

je toho hodne aj v cestine :D

stepanek33

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od stepanek33 »

hm je ale ani jeden navod nefunguje!!!!

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od H0NZ1K »

co ti nefunguje?

stepanek33

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od stepanek33 »

H0NZ1K píše:co ti nefunguje?



co??no ten navod vcera jsem se zaregistroval do pay pal a cekam as banka posle nakej ten poplatek a kod pak uz mi to snad vytvorit pujde

Necituj příspěvky nad svým! Doporučuji přečíst pravidla! scorpi

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od H0NZ1K »

pockej a ty si chces jako kupovat nejaky ty aplikace nebo chces jenom FREE?

stepanek33

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od stepanek33 »

Příspěvek smazán pro opakovanou citaci předchozího příspěvku scorpi

spinmaster

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od spinmaster »

platit mozes aj tak, to ti len paypal stiahne z uctu 1,5 eura, potom si v ebanke pozries udaje o tej platbe a budes tam mat styri cisla, ktore zadas ako verifikaciu karty
ale platit sa da aj bez toho, je to len koly navyseniu aby si mohol robit vacsie transakcie

stepanek33

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od stepanek33 »

jenze ja mam csob a jeste mi nic neztrhli jam mam internet banking tak ze vidim jetli mi neco ztrhli registroval jsem se v sobotu!a ti paní administratori cu tu jsou by radsi meli víc radit min mazat koukate na blbosti a jeste mi tady nikdo neporadil vzdy jen navody ktery nefungujou!!

hrasek32

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od hrasek32 »

Lidi proboha budte radi ze tu alespon toto forum je!
Musim se zastat administratoru, jestli si myslis ze je furt "sranda" mazat spatne prispevky a starat se tady o forum tak si asi upad!
Tim chci rict ze kdyz tady mas 1000 topiku se stejnym probleme tak ty adminy asi uz moc nebavi psat porat dokola to same....
Divim se ze te jeste nenapadlo kdyz to nejde ze nebude asi chyba na strane adminu, nejde se registrovat v posledni dobe skoro nikomu i ja stim mam velky potize a vylejvam si tu snad vztek na adminech?
Musis si to umet zaridit jinak,pokud to nejde. Jak mi rikal nedavno matykar:"Kdo nepodvadi bude od zivota bit" (v tvem pripade nebude hrat :) ) ale to se tady neresi

stepanek33

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od stepanek33 »

ty vses nakej chytrej vid??tak do tedka mi nikdo nenapsal ze to nejde skoro nikomu ale vsichni posílaj navody ketry nejdou!! to 1!! a kdyz napises prispevek prez pul stranky a na neco se zeptas a on ho tam ani neda a hned ho vymaze a nerekne ti ani duvod !tak co jako! forum tady je jsou tu i pohodovy lidi co maj snahu!ale me jsete nic nepomohlo at jsem se ptal na cokoliv !tak se starej o sebe

hrasek32

Re: Free registrace na Itunes s verzi iTunes8

Příspěvek od hrasek32 »

Jasny pohoda ja jen pisu jak to vidim ja...

Odpovědět