Chyba při přihlášení, stahování z iTunes Store

Odpovědět
wyrec

Chyba při přihlášení, stahování z iTunes Store

Příspěvek od wyrec »

Ahoj, doteď vše fungovalo jak mělo, ale dnes si chci stáhnout placenou aplikaci z iTunes Store a nejde mi se ani přihlásit (jsem na slovenském). Pokaždé, když se pokusím něco stáhnout, nebo se přihlásit, tak se mi ukáže okno s křížkem a textem: We could not complete your iTunes Store request. The network connection was reset. Make sure your network connection is active and try again.
Přitom internet normálně funguje a firewall mám vypnutý, tak nevím v čem by mohl být problém.. Včera mi všechno šlo. Díky za radu

Renfra

Re: Chyba při přihlášení, stahování z iTunes Store

Příspěvek od Renfra »

Nevím, ale zdá se mi jak kdyby byla chyba u nich. Nejde stahovat ani přes AppStore v IP ani přes iTunes v PC. Zkoušela jsem na dvou IP.
Jde někomu momentálně stahovat ?

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: Chyba při přihlášení, stahování z iTunes Store

Příspěvek od milan2022 »

Mam ten isty problem vcera bolo vsetko ok ale dnes nejde stiahnut nic ani z mobilu ani z i tunes bude to asi chyba na ich strane :(

hynman

Re: Chyba při přihlášení, stahování z iTunes Store

Příspěvek od hynman »

Ja mam podobny ne-li stejny problem. Na pocitaci uz asi tyden nemuzu nic stahnout, natoz se podivat do itunes store, ale na iP ktery mi jede pres wifi na stejne siti to jede naprosto bezproblemu. A zkousel jsem to i preinstalovat a nic.

Odpovědět