Prazdne ikony pri stahovani aplikaci

Odpovědět
vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Prazdne ikony pri stahovani aplikaci

Příspěvek od vbruno »

Od jiste doby mam pri stahovani aplikace z AppStore jen sedou ikonu misto svetlejsi ikony konkretni aplikace. Myslim stav kdy je nad ikonou progress bar. Nevite nekdo co s tim? Dik
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Renfra

Re: Prazdne ikony pri stahovani aplikaci

Příspěvek od Renfra »

Mám to taky tak i na svém i na IP přítele. Asi to nějak změnili a má to tak být. Ta změna byla ze dne na den. Moc mně to netrápí, hlavně, že se app. stahují.

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: Prazdne ikony pri stahovani aplikaci

Příspěvek od pajcer »

je to asi normal... mam to tiez

Ale nestava sa vam ze po updateoch vypise aplikacia ze sa nemoze spustit? Mne sa to v poslednej dobe stava skoro pri kazdom update a pomoze az ked aplikaciu zmazem a znova nainstalujem...
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Prazdne ikony pri stahovani aplikaci

Příspěvek od vbruno »

Mne to nevadi, ale spis jsem se obaval, jestli neni neco s telefonem. V tomto pripade je mi to samozrejme sumak :-) Ja kvuli tomu vcera delal restore, mezitim mi zamrzly iTunes, takze jsem litoval, ze jsem se do toho vubec poustel. Nastesti mam telefon v puvodnim stavu jako predtim, ale svete div se, stejne ty ikonky blbnou. Proto me taky napadlo, ze chyba je primo u nich.

Ale stalo se mi, ze kdyz jsem stahoval 2 aplikace najednou, ze jedna tu svetlou ikonku mela a druha ne. Takze mozna to neni zamer ale chyba, kazdopadne ale na druhe strane.

Dik za odpovedi !

@pajcer: Je mozne ze to maji ted cele nejake rozbite!
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Odpovědět