ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Odpovědět
i phone

ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od i phone »

Mám problém se synchronizací s itunes píše chyba spojení skuste odpojit a připojit znovu.poradí někdo prosím?

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od Gekko gecko »

Stručněji už to nešlo? :(
Chápu že jsi nováček,iPhone máš chvilku ale trochu to rozepiš v čem je přesně problém,jinak ti nemůžeme pomoci.

EDIT:
koukám že jsi to už opravil,iTunes máš čerstvě instalovaný? jakou verzi používáš,jaký iPhone atd.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

i phone

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od i phone »

vMám itunes 8 a iphone 3G 8GB,nevím jak mám dostat nějaký film nebo hudbu do iphonu.problém může být i v nastavení tel?nebo jen neumím pracovat v itunes.Když připojí přístroj objeví se v i tunes synchronizace bud auto nebo jen co chci video hudba a tak.dam treba movie je tam jedno video zaskrtnu a dam sync.a nic se nedeje

i phone

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od i phone »

tento i phone už někdy byl synchronizovan s jinym pc tak nevim jestli to nebude treba v tom.dekuji

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od toncek »

Pokud neumíš pracovat s itunes doporučuju se podívat na web ipod support.

Je to sice pro iPod, ale práce s iTunes je stejná. vysvětlí ti to aspoň základní principy.

To že byl iPhone synchronizován s jiným PC nevadí. A s tou chybou spojení, vyzkoušej jiný USB port
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od Gekko gecko »

Podle toho co popisuješ jde o počáteční nastavení iTunes pro práci s iPhone.
Nech zaškrtlé co potřebuješ a odškrtni vše co se týká AUTO a dej APPLY nebo DONE.
Potom doporučuji provést buď upgrade FW na verzi která je aktuální (nevím jakou teď máš) nebo RESTORE té stávající aby jsi iPhone vyčistil po původním majiteli pokud tam něco zůstalo.

Jinak počkej na rady ostatních....nemám teď iPhone z jistého důvodu p ruce. :(
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

i phone

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od i phone »

díky už to jede

qassar

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od qassar »

Mám podobnej problém. včera sem koupil iPhone 8GB. dal sem sim, nainstaloval iTunes 8 pripojil sem kabel, nainstalovalo si to neejaky ovladace a vlevo v device se mi zobrazil iphone, to je v poradku,ale problem je ten ze to nejde rozkliknou, proste nejsu schopnej synchronizovat, nic s tim nejde delat, nevim proc, preinstaloval sem program, daval sem to jak do vist tak do XP a proste to nejde rozkliknout, distributor me nedokazal rict co to je ze se stim nesetkali, ja to asi hodim do kotla,pac je me to k nicemu. proste si nevim rady, koupil sem to uplne novy. prosim poradde, budu vdecnej za kazdou radu.


.....omlouvam se, vyreseno

kudrnac
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: ned lis 16, 2008 1:23 am

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od kudrnac »

Cim to ze pri nainstalovani iTunes do PC se mi u hudebnich alb neukazali obrazky,ale jsou jenom cerne s bilou notou.Co mam prosim delat?

MoMaK

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od MoMaK »

Mam stejny problem ktery se tyka toho rozkliknuti...muzes mi prosim rict jak si to vyresil ? predem diky za odpoved


Problem vyresen

1vita1

Re: ITunes Nejde synchronizovat s iphone

Příspěvek od 1vita1 »

to kudrnac:1.musis si vytvorit ucet(je tady halda navodu)
2.klikni na ADVANCED a tam mas GET ALBUM ARTWORK

CHCE TO JENOM HLEDAT google je mocny

Odpovědět