Záloha v ITunes - nefungující aplikace

Odpovědět
pavel_vot

Záloha v ITunes - nefungující aplikace

Příspěvek od pavel_vot »

Po zálohování IPhonu v ITunes mi přestali jít aplikace stažené z AppleStore - včetně těch koupených. Aplikace stažený přes Cydii normálně fungují. Máte někdo nějaký nápad? Už podezřívám Apple, že je to kvůli JB. Díky za každou radu. Restartoval jsem, ale pořád nic. FW 2.1.

Edit: Tak jsem povedl restore v naději, že aplikace obnovím ze zálohy. Musím s uspokojením konstatovat, že se mi obnovily SMSky a zápisky v notesu. Prima zkušenost pro příště. Aplikace se neobnovily. Hodilo mi to hlášku,že nejsou registrované pro tento počítač. Tak to vidím, jako problém Appelu a JB. Poučení - nezálohujte si aplikace, pokud máte JB IPhone. A jstli to někdo přeci zkusí a půjde mu to, dejte vědět. Mě to stálo deset USD. To ještě docela jde.

Tvoje dva příspěvky jsem sloučil do prvního, protože je to postup, jaký zde na fóru máš dodržovat. Druhý jsem vymazal. Příště to vymažu zase, ale již ti příspěvek neupravím. Pokud něco není jasné, tak si přečti FAQ. Beavers.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Záloha v ITunes - nefungující aplikace

Příspěvek od Slimák »

Já jsem s tím problém nikdy neměl, provozuju na dvou iPhonech. Aplikace sice přes iTunes nezálohuju (nepovažuju to za čistou metodu), účet si zaplacené app pamatuje, takže si je stáhnu po restoru znovu. App stahuji pouze přes AppStore v iPhone. Podlě mě to nemá s JB nic společného. Pokud máš účet v AppStore, je vše vázáné na ten účet, nikoliv na zařízení jako takové.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

pavel_vot

Re: Záloha v ITunes - nefungující aplikace

Příspěvek od pavel_vot »

Máš pravdu. Zkusil jsem si je znovu stáhnout a napsalo mi to, že jsou zadarmo, protože jsem je již zaplatil. Problém s nefunkčími aplikacemi tedy bude asi někde jinde. Ono možná bude stačit neinstalovat do Iphonu kdejaký balast. :D Ještě poznámka - stáhnul jsem si aplikace přes ITunes a jsou zazálohovaný v compu. Po restore by se (pokud pánbůh dá) měli obnovit.

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: Záloha v ITunes - nefungující aplikace

Příspěvek od odleteldekel »

prosim Vas uz vyriesil niekdo tento problem?? Aplikacie zaplatene alebo free mi pri spusteni spadnu..IPod Touch 8GB 2.0.2
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

pavel_vot

Re: Záloha v ITunes - nefungující aplikace

Příspěvek od pavel_vot »

U mě pomohl jedině restore. Aplikace jsem si pak nainstaloval znovu. Placené byly zadarmo.

Odpovědět