Účet na půjčení na itunes?

Odpovědět
Zack

Účet na půjčení na itunes?

Příspěvek od Zack »

bohužel se zkouším několikrát zaregistrovat a vždy mi příjde e-mail o ověření, ale jakmile ho potvrdím, tak se ukáže chyba 11111.

Četl jsem, že tenhle problém je u více lidí. Našla by se dobrá duše, která by mi půjčila svůj account? Po opravení chyby ze strany itunes si budu moci opět vyrvořil svůj vlastní.

Díky všem za pomoc.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Účet na půjčení na itunes?

Příspěvek od ls8 »

Pujcit svuj ucet abys mi vyluxoval kreditku? :mrgreen:
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Filiposna

Re: Účet na půjčení na itunes?

Příspěvek od Filiposna »

Loleq :D

Poradim ti, chceš? Vytvoř si novej E-Mail, pošli mi ho na PM i s heslem na něj, pak mi pošli registrační údaje potřebné k vytvoření účtu, ja ti vytvořím účet (samozřejmě že bez kreditni karty, to si pokud budeš chtit pak sám tu kartu k tomu účtu mužeš přiřadit), potvrdím ho skrze tvůj nově vytvořenej E-mail do kterého budu mít přístup a ty se budeš moct vesele přihlásit a popř. si změnit heslo, ...atd

kuchtik

Re: Účet na půjčení na itunes?

Příspěvek od kuchtik »

Ahoj

nedá se taky náhodou udělat registrace pro store v USA. Nebo kde stahujete muziku kterou tam mají a u nás nic takovýho neni?
Dík za radu

H.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Účet na půjčení na itunes?

Příspěvek od 2L8 »

Existuje aj taka moznost, ze ked mam ucet na itunes, tak sa da aj zmazat, resp. zrusit u nich ucet?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Účet na půjčení na itunes?

Příspěvek od toncek »

kuchtik:
Registraci na US store udělat jde. Návodů je na netu dost. A pokud chceš nakupovat hudbu přes US store, tak můžeš využít iTunes gift card.

O co jde a jak to použít najdeš i tady na foru :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Odpovědět