Spuštění iTunes

Odpovědět
AndyWarhol

Spuštění iTunes

Příspěvek od AndyWarhol »

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s problémem, který mě trápí už delší dobu.
Měl jsem nainstalovaný iTunes, ještě ve verzi 6.0, pak ze dne na den nešlo spustit. Chtěl jsem ten problém vyřešit tím, že bych to odinstalovala a znova nainstaloval. To nepomohlo. Teď, i když nainstaluji novou verzi 8.0, tak instalace proběhne v pořádku, ale když chci program spustit, tak běží na pozadí, ve správci úloh, ale jinak se nezobrazí. Je nějaký způsob, jak to "vytáhnout" z procesů běžících na pozadí? Je to pro mě dost zásadní problém, jelikož užívám iPhone, u kterého je nutné používat tento synchronizační program.
Prosím o radu, jsem zoufalý!
Několikrát jsem zkoušel reinstall, ale ani to nepomohlo. Dokonce jsem použil čistič registrů na úplné odstranění iTunes z počítače.
Děkuji..

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Spuštění iTunes

Příspěvek od Almi »

aké máš Pc? alebo Mac?
verzia? XP,Vista? iné?
trochu viac sa rozpíš, nech sa v tom lepšie orientujeme
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

AndyWarhol

Re: Spuštění iTunes

Příspěvek od AndyWarhol »

Používám obyčejný starší ntb, PC.
80 GB HDD, 512 RAM.
Operační systém Win XP.

Je mi právě divné, že to fungovalo a najednou to nejde..?

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Spuštění iTunes

Příspěvek od Almi »

už som takýto podobný problém riešil u známeho.
tam ale stačilo nainštalovanie service pack 2 (minimálne) a NET framework najnovší. vyskúšaj, možno to pomôže aj tebe.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

AndyWarhol

Re: Spuštění iTunes

Příspěvek od AndyWarhol »

Děkuji za radu, SP2 mám nainstalovaný, ale ten NET Framework mě nenapadl. Zkusím to obnovit a pak napíšu výsledek. Snad to pomůže.

EDIT: Tak jsem se několikrát pokoušel nainstalovat ten NET Framework, konkrétně verzi 3.5 a nikdy se instalace nepovedla, s hláškou, že akce není možno dokončit. Tak jsem ještě zkusil doinstalovat SP3 do systému, taky nešlo nainstalovat. Netuším, kde by mohl být problém. Vypadá to na vážnější problém, než jak to vypadalo na počátku.. :roll:


Takto sa edituju prispevky na tomto fore ak pises hned po sebe. Dakujeme, ze si si precital FAQ, su tam celkom dobre tipy a triky. Paly

Odpovědět