Nákup na App Store a vrátenie peňazí (Money Back Guarantee)

Odpovědět
peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Nákup na App Store a vrátenie peňazí (Money Back Guarantee)

Příspěvek od peter.nr »

Pokiaľ viem, na nákup cez internet sa vzťahuje pravidlo, že do 30 dní môžem výrobok vrátiť, pokiaľ nie som s ním spokojný. Ide o to, že si ho nemôžem otestovať ako v obchode. Preto všetci seriózni výrobcovia softvéru ponúkajú software na stiahnutie a až následné zaplatenie (7 dní, 14 dní, 30 dní, ...). Takto to funguje pri programoch pre Windows, WM, Symbian.
Avšak mám pocit, že v App Store musíme kupovať mačku vo vreci. Nejaké screen-shoty nehovoria veľa o funkčnosti, takže zákazníkovi veľmi nepomôžu pri výbere. Ak potom kúpim aplikáciu, ktorá nesplnila moje očakávania (čo je dosť bežné), je logické, že by som ju mal vrátiť a požadovať vrátenie peňazí.

Umožní mi to Apple???

P.S.: Viem, že Cydia a Installer mi to umožnia, ale to nie je oficiálny Apple predaj.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Nákup na App Store a vrátenie peňazí (Money Back Guarantee)

Příspěvek od Apache23 »

Ano plne stebou súhlasím. Ono vďaka youtube si veľa aplikácii môžeš pozrieť na videu ale je to iné ako sa stým osobne pozabávať.
Bolo tu veľa dišputácií o etickosti a iných veciach ale myslím že apple prestáva myslieť na zákazníkov! To je ale môj názor. A ako sa správajú ku mne budem sa aj ja k nim! :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Odpovědět