iTunes a synchronizacia

Odpovědět
M1No
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 153
Registrován: stř zář 10, 2008 1:06 am

iTunes a synchronizacia

Příspěvek od M1No »

prosim vas o pomoc nejde mi synchronizovat iPhon s PC ked ho pripojim tak mi vyhodi tabulku co je v prilohe prosim vas pomozte mi stym dakujem

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od Domy007 »

Kamarádovi to dělalo taky... Udělal reinstall iTunes a bylo to vše OK...

M1No
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 153
Registrován: stř zář 10, 2008 1:06 am

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od M1No »

NEPOMOHLO :(

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od Gekko gecko »

Poslední dva dny mám celkem zajímavý problém s iTunes8 a iPhone3G JB

Po restartu PC spustím iTunes,počkám až najede a připojím iPhone.....nikdy se to nepovede na první pokus,třeba se dvakrát připojí/odpojí a pípne jak to dělá,jednou to dokonce hodilo chybu že služba AppleMobileDevice není spuštěná,přitom běžím.
Instalace je čistá,programy ani procesy po startu a běžící na pozadí jsem nijak neměnil a stejně to zlobí.....že by to bylo Jailbreakem a spoustě aplikací v iPhone? Mám tam nějaké SYS utility BoosPrefs+BoosTool a k nim ADD Ony ale nedělal jsem pomocí nich žádné zásahy do systému.

ystém používám čistě instalované (cca. 3neděle) WinXP HOME SP2+NET Framework2.0 veškeré aktualizace (Mám je legálně)...že by do toho kecal FW či ESET32 NOD Antivirs?
Fakt už nevím ale štve mě to....při každém připojení odpojení začne nabíjení nanovo=platný nabíjecí cyklus.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od ls8 »

Gekko gecko píše:...při každém připojení odpojení začne nabíjení nanovo=platný nabíjecí cyklus...


A to ti nekdo rekl nebo jsi na to prisel sam? Nic jako "platny nabijeci cyklus" neexistuje, asi jsi myslel "uplny nabijeci cyklus". Tuto vec jsem tu uz nekolikrat vysvetloval.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od Gekko gecko »

DObře napsal jsem to blbě,ale co s tím odpojováním....trvá to chvíli než se spojení chytí,pomohla by reinstalace iTunes?
Mám právě podezření že to dělá od té doby co jsem provedl JB...před tím byl klid.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od ls8 »

Bohuzel s problemem ve Windows neumim poradit. Na Macu jsem nikdy podobny problem nemel.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iTunes a synchronizacia

Příspěvek od Gekko gecko »

Už to je O.K...stačila reinstalace iTnes8 a je klid.Je mi jen divný že tak najednou,no je to holt konverze na WIN a ne vždy musí šlapat bez problémů,trochu by to chtělo líp pro PC platformu optimalizovat.

EDIT:
Mimochodem nezdá se vám po JB synchronizace mírně pomalejší?
Na čistém iPhone s FW2.1 který ji ještě zrychlí to na SB2.0 lítalo jak po másle...teď to něco brzdí,snad je chyba v PC a ne iPhon

EDIT2:
Omlouvám se za občas chybějící "U" ale žako mi vycvaknul právě tuhle kláves a od tý doby zlobí :mrgreen:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět