Ipod touch a Iphone?

Odpovědět
Rousarka
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 11, 2017 8:07 am

Ipod touch a Iphone?

Příspěvek od Rousarka »

Ahoj.
Povedlo se mi ztratit svuj iPod nano 7 gen a tak uvazuju jestli ho koupit znova, pripadne jestli vymenit za neco jinehp. Premyslela jsem nad koupi starsiho modelu iPodu Touch (4g), nicmene odrazuje mne velikost - mam iPhone 5s a nevim jestli to neni zbytecne. Velikost nano pro me byla mozna az moc nano - potrebuju prehravat hudbu na treninzich a rada bych i bluetooth.
Resil nekdo neco podobneho? Pripadne vlastnite nekdo iPhone i iTouch a vyuzijete je oba? Nejaka jina rada? Diky moc

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Ipod touch a Iphone?

Příspěvek od Metalgirl »

Jestli to chceš na tréninky a tak, tak velikostně by se mohlo dobře tahat toto: https://www.apple.com/cz/ipod-nano/ blbé je, že je jen v kapacitě 16GB
iPod touch je podobně rozměrově jako iPhone 5s akorát je tenší. Já používám oboje, na poslech doma iPod Touch 3g a telefon na zbytek.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ipod touch a Iphone?

Příspěvek od mirmo80 »

Mám to nejako podobne. Na počúvanie iPod Touch 5 a na ostatné iPhone/iPad mini. Vyhovuje mi to najmä preto, že si zbytočne neobsadzujem pamäť iPhonu a nečerpám z jeho batérie.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět