Ipod v režimu zotavení

Odpovědět
Niikiinka
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 18, 2015 11:20 am

Ipod v režimu zotavení

Příspěvek od Niikiinka »

Zdravím jablíčkáři. :D Nemám s Ipodem žádné zkušenosti. Dostala jsem jej dnes, používaný a je to jeden z těch prvních. A mám tu hned problém. Zkoušela jsem přes iTunes ho aktualizovat. Během aktualizace ale nastala nějaká chyba, kde byla v závorce napsaná 1.. Ipod přestal reagovat, ukázalo se jablko a dlouho to najíždělo. Pak se vzpamatoval a od té doby nejde zapnout. Vždy se dostane do toho režimu zotavení a jen ukazuje to připojení k tomu. Hledala jsem po netu, ale zatím marně. a už mě to taky přestává bavit. Proto se obracím jako poslední možnost tady. Pak už zbývá jen nějaký servis. Nevíte, jak se z toho režimu dostanu? Našla jsem kombinaci tlačítek = nefunguje. Přes iTunes obnovu = nefunguje. Zařízení přestane reagovat.... Budu tiše doufat, že někdo víte jak z toho .. :D Vyhazovat se mi jej nechce a kdo ví, kolik bych platila v tom servisu .. :D Díky a přeju krásný víkend.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Ipod v režimu zotavení

Příspěvek od Tony1 »

Připoj iPod k iTunes a podrž společně zapínací a home tlačítkopo zmáčknutí začni počítat do 12 pak pusti zapínačí tlačítko a stále drž home a když budeš dál počítat tak cca kolem 10 se začnou instalovat ovladače a pak už můžeš home pustit. Následně se objeví hláška nalezeno zařízení v režimu obnovy a pak už jen klikni obnovit. Teď je iPod v režimu DFU.
Před tím doporučuji připojit iPod kabelem na nabíječku nebo do usbčka a nechat ho připojený cca 30 minut, k nabití baterie. Dej info jak to dopadlo.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Niikiinka
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 18, 2015 11:20 am

Re: Ipod v režimu zotavení

Příspěvek od Niikiinka »

Momentálne nemam USB, mela jsem ho půjčený.. Zítra si jej ráno koupím a vyzkouším to. Potom dam vědět. Zatím Teda dekuju za radu :)

EDIT:
Tak marný pokus .. Ono se to vždy odpojí. A jak dam obnovit, tak to pise rozbalování softwaru a pak se to odpojí od počítače, Tim pádem se nic s Tim nestane a napíše to chybu. [Ipod nelze obnovit. Vyskytla se neznáma chyba (1).]
Naposledy upravil(a) iTukan dne pon črc 20, 2015 2:30 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, pokud na tvůj příspěvek nikdo nereagoval, edituj... sloučeno

Odpovědět