iTouch 3g 8gb pár problémů

Odpovědět
Gabo

iTouch 3g 8gb pár problémů

Příspěvek od Gabo »

Zdar. Mám pár problémů u svého iPodu. Začal bych asi tím, že mi nejde hodit do DFU modu.. Tím pádem mi nejde ani udělat JB o kterej se tak moc snažím. Dělám ho přes redsnow a když jakože dávám iPod do DFU (nebo se o to aspoň snažím) tak mi to vždycky napíše něco s tím že windows nerozpoznal USB zařízení. Mám W7 64-bit.No zkrátka to nejde jailbreaknout a štve mě to.. Zkoušel jsem i greenpoison a ten mi to taky nechtěl vzít tak nevím. Taky nevím jestli při JB musí být iPod v továrním nastavení a prázdný.

Další problém není ani tak problém jako spiše dotaz.. v iPodu je nabídka automatického jasu ale ať už je úplná tma nebo světlo nic se s jasem neděje.. dam ho na max a když zapnu automaticky jas tak by se to mělo ve tmě stmavit ale to neudělá. takže by mě zajímalo jak to s tím je..

Dále když mám jack v ipodu a třeba s ním jen tak pohnu nebo zakroutím tak hraje jen prave sluchátko a nebo to levé hraje jen na polovinu. Četl jsem tady že v jacku ipodu jsou nějaké dva plíšky a když vezmu párátko tak bych je mohl nadzvednout a tím "upevnit" kontakt mezi sluchátkama a ipodem.. ale toho se bojím že bych to nějak pokazil nebo tak.. neví někdo kolik by tak stála oprava.. popřípadě jestli se na tom něco pokazit dá.

budu rád když mi někdo poradí zatím čus

Odpovědět