iPod Nano 3 - nelze synchronizovat

Zamčeno
deiv14

iPod Nano 3 - nelze synchronizovat

Příspěvek od deiv14 »

Zdravím, mám problém s poněkud starším zařízením, konkrétně s iPodem Nano 3. generace. Problém spočívá v tom, že když iPod připojím přes USB kabel k počítači a zapnu iTunes, na iPodu se ukáže symbol synchronizace, ale po chvilce se na napíše hláška o odpojení a iPod se odpojí. To znamená, že nemám příležitost k tomu, abych si do iPodu cokoliv nahrál. Můžete mi někdo prosím poradit co s tím? Díky David.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPod Nano 3 - nelze synchronizovat

Příspěvek od Tony1 »

- prve bych zkontroloval konektor v iPodu (vyčistit třeba čistým kartáčkem)
- zkusit jiný kabel (pokud funguje kabel s jiným Apple zařízením tak je v pořádku)
- proveď Hard reset, stiskni a podrž tlačítko Menu a centrum (Select) současně, dokud se neobjeví logo Apple, asi 6 až 10 sekund.
- provést Restore iPodu
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

deiv14

Re: iPod Nano 3 - nelze synchronizovat

Příspěvek od deiv14 »

Kabel by měl být v pořádku, protože když iPod připojím, tak se na displeji objeví připojeno a je to v pohodě, i nabíjení funguje bez problémů. Ale jakmile spustím iTunes, okamžitě se odpojí. Konektor jsem vyčistil, zkusil jsem Hard reset a ani jedno nepomohlo. Ten Restore provedu jak? Děkuju.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPod Nano 3 - nelze synchronizovat

Příspěvek od Tony1 »

Připojíš iPod k PC a jak se ukáže v iTunes tak klikni na Obnovit, následně se stáhne firmware do PC a iTunes provede obnovu iPodu. Upozorňuji že obnovením se smažou všechna data v iPodu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

deiv14

Re: iPod Nano 3 - nelze synchronizovat

Příspěvek od deiv14 »

To už jsem právě zkoušel, ale hodilo mi to chybovou hlášku, že iPod už není připojen, takže nelze obnovit. Ale díky tvým radám mě napadlo něco jiného, takříkajíc řešení od lesa. Naformátoval jsem diskovou jednotku iPodu přímo přes windowsovsky rozhraní a potom jsem spustil iTunes, napsalo se mi že iPod je v Recovery módu a že ho musím obnovit a kupodivu se povedlo :) Takže děkuju moc za tvé rady, téma můžete uzamknout.

lock, iTukan

Zamčeno