Chybí složky hudby v iPodu

Odpovědět
meijo

Chybí složky hudby v iPodu

Příspěvek od meijo »

Zdravím, mám iPod 4G s iOS 5.1.1 a včera jsem ho synchronizoval. Po skončení mi ale zmizeli většina složek v přehrávači. Zůstali mi pouze mnou vytvořené ale složky jako Naposledy přidáno, Moje hitparáda apod. zmizeli. Zkoušel jsem ručně vybrat složky které se mají nahrát ale nic se nestalo. Co s tím mám dělat? Díky

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Chybí složky hudby v iPodu

Příspěvek od Metalgirl »

Jak složky? To byly playlisty vytvořené ne? Jestli ano, tak v iTunes na počítači drapni ten daný playlist a přetáhni ho na ikonu iPodu, pokud ovšem máš ten playlist v iTunes knihovně na počítači. Pokud ne, tak si playlisty budeš muset vytvořit znovu a přetáhnutím je synchronizovat do iPodu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chybí složky hudby v iPodu

Příspěvek od rony »

pripoj ipod k itunes, v DEVICES klikni na zariadenie iPod, potom na zalozku s Hudbou (Music) a zaskrtaj vsetko, co chces synchronizovat, teda aj tie playlisty.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

meijo

Re: Chybí složky hudby v iPodu

Příspěvek od meijo »

No nechcou se tam nahrát ty složky, co byli už vytvořené. Přetáhnutí ani manuální vybrání nepomohlo. A když jsem v té knihovně ve složce Itunes, jak poznám že tam chybí?

lukassos
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv čer 21, 2012 9:53 pm

Re: Chybí složky hudby v iPodu

Příspěvek od lukassos »

boužel při aktualizacích se lidem často něco ztrácí :bad:
ale není to důvod k neaktualizaci

ale zpět k problému nevím jaké složky máš na mysli nejspíš asi jak už zde bylo psáno tak seznamy.
pokud jde o seznamy tak ty už nevrátíš nejde je jakoliv s itunes synchronizovat

pokud jde o alba,skladatelé,žánry,audioknihy tak není problém zkopíruj z itunes knihovny do ipodu

:good:
My apple family
iPod touch 4 (ios 6.0.1)
iPod shuffle 2 (os 1.0.4)
Apple tv 3.g (ios 5.1)
iPad mini - COMING SOON/JIZ BRZY

Odpovědět