ipod touch - otázky

Odpovědět
Fox3

ipod touch - otázky

Příspěvek od Fox3 »

Dobrý deň mám tu taký menší zoznam otázok na ktoré by som potreboval odpovede ak budete taký dobrý.

1. Mám nový ipod touch, včera to bolo 2 týždne... Do teraz podľa mňa fungoval ako nový ale dnes sa prejavila nejaka závada... asi... Dnes ako som išiel do školy dal som ho nabiť... nechal som to tak a išiel som... nato ako som sa vrátil zo školy som ho vytiahol.. Keď bol ešte pod nabíjačkou písalo 100% batérie (Mám jail) A keď som ho vytiahol skočilo to na 93%. A takto to pokračovalo stále.. Do teraz som naňom skoro nič nerobil.. a má 45%. Hneď ako sním začnem niečo robiť začnú ísť dole % a keď stisnem power button a počkám tam 2-3 minútky tak zase nabehne asi 10% viac. Čím to môže byť? Môže to býť tím že keď s nabíja tak hrajem hry? Alebo to nemôže byť tím že mám čínsku nabíjačku? (+ som zistil že ta nabíjačka sa prehrieva ak zároveň hrám hry a nabíja sa) Čím to môže byť?

2. Ako som to už čítal ... Taktiež mi pomaly reaguje home button. Musím ho niekedy stisnúť 3 krát aby naskočil... Restore som robil... Môže to byť tím že mám málo pamate? Alebo že mám veľa aplikácii?

3. Ako sa môže zničiť batéria v ipode... Ako ho mám/nemám nabíjať?

Ďakujem za vaše odpovede. Hlavne mi nejde dohlavy to stou batériou...

PetrCBR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: úte zář 07, 2010 7:53 pm

Re: ipod touch - otázky

Příspěvek od PetrCBR »

Udelej ten restore znova, ale nedavej jailbreak.
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB

Fox3

Re: ipod touch - otázky

Příspěvek od Fox3 »

Robil som to ... A k čomu pomôže ak urobím restore bez jailu? EDIT Tam pomôže mi niekto? ...

zdenda29
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: stř čer 29, 2011 7:57 pm

Re: ipod touch - otázky

Příspěvek od zdenda29 »

Mám stejný problem jako ty... Ukazatel baterie je uplně poblázněnej. Chvíli 35% pak 10% najednou z ničeho nic 28% a vypne se po chvilce...zapnu a najednou tam je 40%. Jsem z toho uplně zmatenej. Je pravda že na tom iPodu mám stejný fw jako ty a také JB. Tak jestli nebude problém v tom.

FreeriderCZ
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: úte lis 16, 2010 12:56 pm

Re: ipod touch - otázky

Příspěvek od FreeriderCZ »

Myslím že kvůli tomu divnému chování ho tam záměrně Apple nedává. Když sem iPT 4 měl, tak se mi procenta taktéž ukazovala podle aktuálního vytížení (odběru), nejspíš je to dané slabou baterií. Podobně se mi choval i iPod Nano na kterém ukazatel baterie taktéž neměl procentuální zobrazení.

Stolbis

Re: ipod touch - otázky

Příspěvek od Stolbis »

Tak si nech vymenit baterku

Odpovědět