Ipod touch 2 Gen, 16GB

Odpovědět
rezniik9

Ipod touch 2 Gen, 16GB

Příspěvek od rezniik9 »

Zdravicko,chci se zeptat.Koupil jsem si Ipod 2Gen.16 GB.Stahl jsem si Itunes instalacku jak z apple.com tak i ze slunecnice atd . Nainstaloval hladce,ale kdyz ho chci spustit,kliknu,a vy jede mi okenko : Licencni ujednani o Itunes. Dam souhlasim,okno se zavre a uz to nic nedela.Pomoct prosim :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ipod touch 2 Gen, 16GB

Příspěvek od rony »

verzie? screenshoty? atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

flegos

Re: Ipod touch 2 Gen, 16GB

Příspěvek od flegos »

tak to je zajímavé, já jsem si na aukru koupil nedávno ipod 2G 8gb, fw 4.2.1, iTunus jsem si stáhl desítku a úplně v pohodě... jinak já mám spíš problém v tom, že mi nejdou synchronizovat aplikace :( jsou free iTripa ještě cosi, itrip je od verze 4xx co mám a to druhé mělo v popisu že dokonce od verze 3xx, zaškrtl jsem spustil jsem synch. začalo kopírování a asi v půlce se mi to seklo3 minuty to stálo a pak to vyhodilo že tuto aplikaci nelze nahrát..., tak jsem to odpojil a celá paměť ipodu byla prázdná :DDD tak jsem to musel všechno tlačit na disc znovu :)) zkoušel jsem restart pc, restart ipodu, jiný USB port a pořád to nejde, ale portem to nebude, pač ostatní data se mi kopírují v pohodě....

Odpovědět